שתף קטע נבחר

ההתאחדות אישרה: חוגג בעלי בית"ר ירושלים

הבעלים החדש עבר את ועדת הכשירות ומינה את מוני ברוש למנכ"ל ואת אוחנה ליו"ר. בוזגלו, ערן לוי וטיירה חתמו רשמית. מקורבי לוזון למאמן: "אתה ולוי זה פיצוץ תוך שבועיים"

 

ערן לוי, מאור בוזגלו ואפונסו טיירה (צילום: בית
ערן לוי, מאור בוזגלו ואפונסו טיירה(צילום: בית"ר ירושלים)

ערן לוי מגיע לבית וגן (צילום: אוהד צויגנברג)
ערן לוי מגיע לבית וגן(צילום: אוהד צויגנברג)

מאור בוזגלו מגיע לבית וגן (צילום: אוהד צויגנברג)
בוזגלו. יהיה כשיר בנובמבר(צילום: אוהד צויגנברג)

 

בית"ר ירושלים עברה סופית ורשמית לידיו של משה חוגג, מאור בוזגלו, ערן לוי ואפונסו טיירה חתמו על החוזה. יום מלא באירועים עבר על המועדון, במהלכו מונה גם אלי אוחנה ליו"ר ומוני ברוש למנכ"ל.

  


 

בהודעה רשמית שפרסמה בית"ר ירושלים נמסר: "הסכם המכירה של בית"ר ירושלים בין אלי טביב למשה חוגג נחתם, וכך הושלמה רשמית העברת הבעלות. על פי ההסכם, כל חוב שיצוץ מעתה והלאה יהיה שייך לחוגג, ולטביב אין מעתה כל קשר למועדון". בשעות אחה"צ גם אישרה ההתאחדות כי חוגג הוא בעליה הרשמיים של בית"ר, לאחר שעבר את ועדת הכשירות.

 

מאור בוזגלו במדי בית"ר (צילום: בית"ר ירושלים)
מאור בוזגלו במדי בית"ר(צילום: בית"ר ירושלים)

 

ערן לוי ישוחרר במקרה של עבירת משמעת

אם ערן לוי יבצע עבירת משמעת - לבית"ר ירושלים תהיה אפשרות לשחרר אותו מיידית, נכתב באחד הסעיפים בחוזה עליו סיכם אתמול (ב') הקשר עם משה חוגג בפגישה בין השניים. לוי, שהגיע הבוקר לבית וגן יחד עם מאור בוזגלו, סיכם לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת. הפגישה בין השניים פורסמה לראשונה ב-ynet.

 

בימים האחרונים התקיימו במועדון דיונים פנימיים רבים בנוגע לצירופו של לוי. משה חוגג ואלי אוחנה תמכו במהלך, בעוד גיא לוזון התנגד בשל החשש מהתנהלותו של השחקן. יחד עם זאת, המאמן הודה כי הוא מעריך את לוי מבחינה מקצועית.

 

ערן לוי מגיע לבית וגן (צילום: אוהד צויגנברג)
הבין שהוא עשוי לשבת על הספסל. ערן לוי(צילום: אוהד צויגנברג)

מאור בוזגלו מגיע לבית וגן (צילום: אוהד צויגנברג)
בוזגלו והטרולי. ישדרג את בית"ר(צילום: אוהד צויגנברג)
 

בוזגלו נפרד מאוהדי מכבי חיפה
בוזגלו נפרד מאוהדי מכבי חיפה
 

 

לחוגג היה חשוב שתתקיים שיחה בין לוזון ללוי ושיחה כזו אכן התקיימה. לקשר הובהר כי הוא לא מגיע במעמד של שחקן הרכב, אלא כמי שיילחם על מקומו ויצטרך לקבל בהבנה אפשרות

שיישאר על הספסל.

 

"אתה וערן לוי זה פיצוץ אחרי שבועיים", אמרו ללוזון מקורביו, אבל בסופו של דבר הוא השתכנע אחרי שהבין בין היתר את הרצון של הבעלים לצרפו ולאחר שלוי הבין כי לא יגיע במעמד אליו התרגל במכבי נתניה. גם הסעיף שנכתב בחוזהו של הקשר שיכנע את לוזון לבצע את המהלך.

 

הקשר יקבל שכר של 120,000 דולר לעונה ויהיה הרכש הרביעי של בית"ר מאז התמנה חוגג לבעלים. בנוסף אליו הגיעו טל בן חיים, מאור בוזגלו ואפונסו טיירה. בוזגלו הגיע הבוקר לבית וגן כדי לחתום על חוזה לשנה אחת כפי שסוכם בין הצדדים. ההערכה היא שהוא יוכל לשוב לפעילות רק בחודש נובמבר.

 

שדרה ניהולית חדשה

במקביל לשחקנים, חוגג גם בונה את השדרה הניהולית של בית"ר. מי שימונה למנכ"ל המועדון הוא מוני ברוש, כפי שפורסם הבוקר ב-ynet. אלי אוחנה יעבור לתפקיד יושב הראש. "מוני מביא עימו יכולות ניהול מגוונות וידע רב בתחום הספורט. אני בטוח כי תרומתו להצלחת הקבוצה תהיה משמעותית ותסייע לכולנו להוביל את בית"ר לעידן חדש", אמר חוגג.

 

משה חוגג מדבר עם גיא לוזון (צילום: אוהד צויגנברג)
לוזון הבין את הרצון של חוגג לצרף את לוי(צילום: אוהד צויגנברג)

 

בנושא אחר, לורן דה בוק לא יחתום בבית"ר לאחר שהצטרף לאוסטנד הבלגית. לירוי צעירי ומיקו ממן מהפועל קטמון צפויים כן לחתום.

 

הסיכויים שארנסט שטקוס מהפועל חיפה יגיע נמוכים. אם השוער הליטאי אכן לא יצטרף, במועדון החליטו שאיתמר ניצן יפתח את העונה כשוער הבכיר. אמיליוס זובאס מבני יהודה הוצע גם הוא למועדון. בכל מקרה צפוי להגיע שוער מחליף בכיר.

 

לורן דה בוק (צילום: getty images)
בית"ר ממתינה לתשובה ממנו. לורן דה בוק(צילום: getty images)
 


פורסם לראשונה 21/08/2018 07:35

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אוהד צויגנברג
משה חוגג
צילום: אוהד צויגנברג
מומלצים