שתף קטע נבחר

בעקבות עבודות תחזוקה: לקוחות של פלאפון לא יכולים לקבל ולהוציא שיחות

לקוחות של חברת הסלולר לא מצליחים להשתמש בשירותי האינטרנט הסלולרי, וגם לא להוציא או לקבל שיחות. החברה: "בעקבות עבודות לילה של שדרוג ותחזוקת הרשת, חלק קטן מהמנויים חווים שיבושים נקודתיים בשירות. הנושא בטיפול וצפוי להיפתר בקרוב"

בחברת פלאפון בוצעו עבודה תחזוקה ליליות, וכתוצאה מכך חלק מלקוחות החברה אינם יכולים לקבל ולהוציא שיחות, כמו גם להשתמש בשירותי האינטרנט הסלולרי.

 

לקוחות החברה שפנו לשירות הלקוחות כדי לברר את מקור התקלה והצפי לתיקון, נענו כ: "בעקבות עבודות שדרוג במערכות החברה, קיימים שיבושים נקודתיים בחלק מהשירותים. הנושא בטיפול ואנו פועלים להחזרת השירותים בהקדם האפשרי".

 

בזק: הרווח הנקי ירד ב-45% ברבעון השני

 

 

 (צילום: שלומי כהן) (צילום: שלומי כהן)
(צילום: שלומי כהן)

 

"3 שעות בלי טלפון"

לקוח החברה אמר שהדבר "הזוי, כבר 3 שעות כמעט ללא טלפון, ובצ'אט של החברה לא עונים לשאלה מתי יגמרו 'השידרוגים'". לקוחה אחרת טענה כי היא "מנותקת" מאז השעה 7 בבוקר. לקוח נוסף מחה על כך שעבודות תחזוקה "מתבצעות בשעה בה השירות נחוץ לרוב לקוחות החברה".

 

בשלב זה נראה כי אכן מדובר בתקלה נקודתית. במענה לפניית ynet מסרו בחברה הבוקר כי מקור התקלה אכן בעבודות תחזוקה ליליות, וכי "הנושא בטיפול וצפוי להפתר בקרוב", אך בשעה זו לקוחות זועמים ממשיכים לדווח כי אינם יכולים להשתמש בשירות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים