שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  4,580 שקל על פריצת דלת: "ישר ידעתי שמשהו לא נורמלי"

  יהודית סגל, בת 81 מחולון, שכחה את המפתח בדלת. היא התקשרה למנעולן ושחזרה את העוקץ בשיחה עם ynet: "אחרי שאמר כמה זה עולה הרגשתי 'איך נפלתי'. המסר שלי - לא כולם צדיקים". המשטרה: "ניצל את גילה, נעשה הכול כדי להעמידו לדין"

   

  יהודית סגל מספרת על עוקץ המנעולן

  יהודית סגל מספרת על עוקץ המנעולן

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  "איך נפלתי? ישר ידעתי שמשהו לא נורמלי": כך אמרה יהודית סגל, תושבת חולון בת 81, שנעקצה בשבת האחרונה על ידי מנעולן שהזמינה לאחר שננעלה מחוץ לדירתה. תמורת פריצת הדלת התבקשה הקשישה לשלם לא פחות מ-4,580 שקלים.  "המסר הוא שצריך להיזהר כי לא כולם צדיקים", אמרה סגל ל-ynet. המנעולן, שנחקר בחשד שניצל את מצבה של הקשישה ועשק אותה, נחקר במשטרה ושוחרר.

   

  סגל בת ה-81 ביקשה לצאת מדירתה בערב שבת, אולם רק כשהגיעה למעלית גילתה שהמפתח נשאר בתוך הדלת. אובדת עצות היא נזכרה במדבקה שהוצמדה לדלתה, ועליה מספר טלפון של מנעולן, אולם עבור פריצה פשוטה היא התבקשה לשלם סכום עתק. "יצאנו מהבית אני והמטפלת, והמפתח נשאר אחרי הדלת", שחזרה סגל. "לפני שהגענו למעלית אמרתי 'ננסה לפתוח', אבל זה לא נפתח. על הדלת הייתה מדבקה עם מספר הטלפון. צללצנו ואחרי רבע שעה הוא הגיע ואמר 'זה בסדר, אני אפתח'".

  יהודית סגל ()
  יהודית סגל

  המנעול בביתה של יהודית סגל ()
  יותר מ-4,500 שקל להחלפת המנעול

  קבלה מנעולן ()

  קבלה מנעולן ()

  "כשהוא התחיל לעבוד עם מקדח, הוא אמר שהמנעול נשבר", סיפרה. "אחר כך אמר שצריך להחליף את החלק. מה אני אגיד? אני לא יכולה להגיד כלום. שאלתי כמה זה עולה לפחות 10 פעמים, והוא כל הזמן אמר 'אחר כך, נדבר בסיום העבודה'. כשנגמרה העבודה הוא בא ואמר '1,500 שקל זה רק בגלל שבת, ובסך הכול זה 4,580 שקלים'. הרגשתי 'איך נפלתי, איך נפלתי?' ישר ידעתי שמשהו לא נורמלי. צריך להיזהר כי לא כולם צדיקים".

   

  הקשישה הגישה תלונה במשטרה, בעקבותיה נחקר באזהרה המנעולן בן ה-33. לאחר שמסר את גרסתו הוא שוחרר.

   

  מהמשטרה נמסר: "מבדיקה רנדומלית של טווח המחירים לשתי העבודות הללו עולה כי הסכומים נעים בטווח המחירים של 400 עד 1,800 שקל. גם מחירה של דלת פלדה ממוצעת לא מגיע לסכום שנגבה מהמתלוננת. אנו מאמינים כי החשוד ניצל את גילה של המתלוננת והעובדה שהייתה עם מטפלת שאינה דוברת עברית על מנת לעשוק אותה, ונעשה כל שביכולתנו על מנת להעמיד אותו לדין".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים