שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  מאסר למאבטח בן 73 שביצע מעשים מגונים בתלמידות יסודי
  לאורך חודשים נהג אברהם דב לפתות ילדות בנות 11-9 לביתן השומר בביה"ס באזור השרון ולתקוף אותן. אחרי גזר הדין הוא אמר: "אני מצטער ומתחרט". אמה של אחת הקורבנות: "הוא רצח את הנפש שלה"

  אילוסטרציה (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  אילוסטרציה (צילום: shutterstock)

  הותר לפרסום: בית משפט השלום בנתניה גזר לאחרונה חמש שנים ותשעה חודשי מאסר בפועל על אברהם דב (73) ממושב תנובות, שהודה והורשע שביצע מעשים מגונים בחמש תלמידות מבית ספר יסודי באזור השרון, שם עבד כמאבטח. דב, שנהג לפתות את הילדות להיכנס לביתן המאבטח באמצעות ממתקים, אמר: "אני מצטער ומתחרט". אמה של אחת הקורבנות אמרה בבית משפט: "הילדה הייתה פרח שהלל וקמל מול עינינו מבלי שיכולנו להבין מדוע. הוא רצח את הנפש שלה".

   

  כתב האישום נגדו הוגש על ידי עוה"ד איריס פיקר ועינב וינגורד מפרקליטות מחוז מרכז, ולאחריו הודה דב במעשים במסגרת עסקת טיעון.

   

  על פי האישום הראשון, בסוף 2017 ב-8:00 בבוקר הגיעה א' בת ה-9 לבית הספר לאחר שבגדיה נרטבו. צוות בית הספר ביקש ממנה ומעוד שתי תלמידות להתקשר להוריהן על מנת שיביאו להן בגדים יבשים וביקש מהן להמתין בשער בית הספר. הילדות המתינו מחוץ לביתן השומר, וכשהחל לרדת גשם הציע להן דב להיכנס. בשלב מסוים עזבו שתי החברות ן-א' נשארה בו לבדה. דב סגר את דלת הביתן מבפנים, נתן לה מסטיק וביצע בה מעשים מגונים.

   

  במהלך ביצוע המעשים הגיע אדם לשער, וכאשר דב יצא מהביתן א' ניצלה את ההזדמנות וברחה. לאחר כרבע שעה פגש אותה המאבטח בשטח בית הספר וביקש ממנה להיכנס לביתן על מנת לייבש את נעליה וגרביה. כאשר נכנסו פנימה הוא ביצע בה שוב מעשים מגונים.

   

  על פי האישום השני, במהלך 2017 ניגשה ב' - תלמידה בת 9 – אל דב בהפסקה ונתנה לו ציור שציירה עבורו. בתגובה הוא הציג לה שקית מסטיקים וסימן לה להיכנס לביתן. לאחר שנכנסה הוא נעל את הדלת וביצע בה מעשים מגונים.

   

  גם האישום השלישי שבו הורשע מייחס לאירוע מאותה שנה. ג' בת ה-11 המתינה להסעה ליד ביתן השומר וביקשה ממנו לקחת תותים שהיו באדנית. כשנכנסה לביתן הוא סגר את הדלת, נתן לה ממתק ותפוח וביצע בה מעשים מגונים.

   

  על פי אישום נוסף, בכמה הזדמנויות הגיעה ד' בת ה-10 לביתן השומר. דב נעל את הדלת ואז ביצע בה מעשים מגונים. האישום החמישי ייחס לו ביצוע מעשים מגונים ב-ה' בת ה-8, ששיחקה בכדור ליד ביתן השומר. דב נתן לה אגוזים, סגר את הדלת וביצע בה מעשים מגונים במשך כמה דקות.

   

  האם שדיברה בבית המשפט סיפרה שהורים הכירו את דב שנים רבות, עוד בזמן שעבד כמאבטח גם בגן הילדים של בתה, ושהם נתנו בו אמון רב. "בתי הייתה חברותית, מלאת שמחה ואנרגיה, ילדה מובילה ומלאת ביטחון, שהפכה לילדה בעלת קשיי התנהגות, התפרצויות זעם ובעיות רגשיות", המשיכה. "השינוי השפיע על כל המשפחה. מאז שהיא חשפה מה היא עברה היא מתמודדת עם סיוטים בלילה, פגיעה בביטחון העצמי ובעיות התנהגות. הפגיעה בבת שלי משולה לרצח הנפש".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים