שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  נירו לוי הגיש בקשה לפשיטת רגל בגלל חוב של למעלה ממיליון שקל
  השחקן נירו לוי צבר חובות עצומים לבנקים בעקבות כישלון המופע שלו, וביקש להכריז עליו כפושט רגל. "כל רצוני הוא לסיים ללא חובות, טובת ילדיי לנגד עיניי", כתב

  נירו לוי ביקש להכריז על פשיטת רגל בשל חובות של למעלה ממיליון שקל. "פשוט קרסתי כלכלית", כתב בבקשה שהגיש לבית המשפט המחוזי בתל אביב באמצעות עורך דינו לירום סנדה.

   

  לוי פנה לבית המשפט באפריל האחרון, לאחר שחובותיו לבנקים "רק הלכו וגדלו". הדיון בבקשתו לא הסתיים עדיין ובינתיים הוא נתון תחת צו כינוס ומנהל הליך למחיקת חובותיו, שיימשך שנה וחצי. לטענתו, הגורם העיקרי למצבו הכלכלי הוא מופע בידור שהעלה וספג כישלון בקופות.  

   

  נירו לוי (צילום: ענת מוסברג)
  נירו לוי. חובות בגלל המופע(צילום: ענת מוסברג)
   

  "מפאת מקצועי וניסיוני הרב שנים כשחקן החלטתי להעלות מופע בידור עצמאי, עבדתי עליו שנתיים והשקעתי סכומי כסף התחלתיים לטובת ההפקה", הסביר, "נאלצתי ליטול הלוואה מהבנק, וזאת מאמונה שלמה שהמופע יצליח ואוכל לעמוד בהחזרי ההתחייבות שלי. לאחר כשנתיים התחלתי לעלות עם המופע ברחבי ישראל, אך לדאבוני לא היה לו ביקוש כפי שחשבתי. בהחלטה משותפת עם המפיק החלטנו להפסיק אותו, אך אני נשארתי עם התחייבויות עצומות לבנקים".

   

  את האשם בכישלון הוא תולה בין היתר בתקשורת. "הביקורות היו קשות מאוד וגרמו לפגיעה קשה מאוד ביחסי הציבור", נכתב בבקשה.

   

  לוי (50), גרוש ואב לשניים, מוכר בעיקר בזכות דמותו של חפר בסדרת הטלוויזיה המצליחה "רמזור". הוא השתתף בעבר בטלנובלות שונות ובסרטים ישראלים רבים, ואף כיכב בגרסת ה-VIP של תוכנית הריאליטי "האח הגדול" וב"גולסטאר". בימים אלה הוא משחק בהצגה "דם דם דא דם" - בתפקיד עצמו.

   

  לוי בימי "רמזור" (צילום: פיני סילוק) (צילום: פיני סילוק)
  לוי בימי "רמזור"(צילום: פיני סילוק)
   

  חובותיו מגיעים לכ-1.12 מיליון שקלים - מרביתם לבנקים, מלבד חוב של 200 אלף שקל למס הכנסה. בבקשה לפשיטת הרגל לוי חושף פרטים על מצבו הכלכלי: הוא מקבל שכר של כ-30 אלף שקל ברוטו וחי בדירה שכורה תמורת 7,000 שקל בחודש. בהסדר הראשוני התבקש לשלם 8,000 שקל בחודש לטובת קופת הנושים שלו, אולם לאחרונה הופחת התשלום ל-5,000 שקל בחודש. "טובת ילדיי תמיד הייתה לנגד עיניי", כתב בבקשה.

   

  עורך דין לירום סנדה ()
  עורך הדין לירום סנדה

   

  לירום סנדה, עורך דינו של לוי, מסר בתגובה: "מרשי נקלע לקשיים כלכלים בתום לב בעקבות ניסיון להתפתח עסקית וכלכלית. הוא משקם את עצמו ומחזיר סכום חודשי מכובד מאוד לטובת נושיו. אינטרס החברה והמשק הישראלי הוא לאפשר לאדם לפתוח דף חדש בחייו וכולי תקווה כי בעוד כמה חודשים יוכל לשים את הסאגה הזאת מאחוריו ולקבל את ההפטר".

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  7 לילות
  מומלצים