שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הורי הילדים שנספו בשריפה: "עזרו לנו. אין לנו לאן לחזור"
  כשהם שבורים, מתחננים דבורה וראובן גינזבורג לסיוע בשיקומה של המשפחה: "כל כך הייתי רוצה לחבק אותם עכשיו. נשארתי בלי הילדים, ובזה אף אחד לא יכול לעזור לי. אבל נשארתי גם בלי בית. לא נותר כלום. אנא עזרו לי לקיים את מה שהבטחתי לבנות - שיהיה לנו בית שמח ובריא. אין כוחות לבד"

   

   

  בלי ילדים – אבל גם בלי בית ואפילו בגדים: הוריהם של אפרת וצבי גינזבורג שנספו בשריפה הקטלנית לפני כיומיים (יום ג') בביתר עילית, מנסים להתאושש מהטרגדיה שפקדה אותם, במצב שבו נותרו חסרי כל לאחר שהאש כילתה את כל רכושם.

   

  <<הכול על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות. תעשו לנו לייק  >>  

   

  "יהודים יקרים, אחים שלנו, אני ורוביק קברנו 2 קורבנות", פונה האם השכולה, דבורה גינזבורג, בווידיאו שמטרתו ניסיון לגייס תרומות למשפחה – ההורים ושלוש הבנות שנותרו. "נשארתי בלי הילדים, ובזה אף אחד לא יכול לעזור לי. אבל נשארתי גם בלי בית. אין לי לאן לחזור. לא נשאר כלום. אני פונה אליכם כדי שתעזרו לי לקיים את מה שהבטחתי לבנות - שיהיה לנו בית שמח ובריא".

   

  קראו עוד בערוץ היהדות : 

   

  דבורה גינזבורג, כשלצדה בעלה, ראובן, הוסיפה וסיפרה כי הבטיחה לבנות "שנמשיך להיות משפחה שמחה, ונגדל אותן בשמחה, ושבעזרת ה' הקב"ה ישלח לנו עוד ילדים, ונמשיך להיות חזקים ומאושרים. אבל", המשיכה בדמעות, "אין כוחות לבד. זה ניסיון קשה. אני צריכה את העזרה שלכם".

   

  "כולנו אחים"

  "זה לא היו הקורבנות שלנו", היא אומרת. "זה לא קורה לאדם פרטי, זה קורה לעם ישראל ביחד. אנחנו פה כולנו אחים, והילדים צבי ואפרת הם הילדים של כולנו. כל כך הייתי רוצה עכשיו לחבק אותם אבל אין לי אותם. ברוך ה' נשארנו עם שלוש אוצרות בבית – איילת, רחלי ואלישבע, והן לא ברורות מאליו. אלישבע הייתה בין המיטה של צבי למיטה של אפרת, ומלאכים הוציאו לנו אותה משם".

   

  דבורה וראובן גינזבורג ששכלו את ילדיהם, אפרת וצבי ()
  דבורה וראובן גינזבורג ששכלו את ילדיהם, אפרת וצבי

   

  השריפה הקטלנית התרחשה בליל שלישי בבית המשפחה, ומחקירה ראשונית עולה כי נורה שהתפוצצה בחדר היא שגרמה לאש להתפשט בחדר בו שהו אפרת בת ה-4 וצבי בן השנתיים.

   

  בדקות הראשונות הגיעו למקום עשרות תושבים שניסו לכבות את האש בכוחות עצמם. עם סיום האירוע טענו התושבים כי כוחות הכיבוי הגיעו באיחור לזירה, ולא זיהו בזמן את החדר שבו שהו אפרת וצבי. מנגד טענו בכבאות כי הצוות הראשון הגיעו למקום כחמש דקות מרגע קבלת ההודעה.

   

  לתרומות, לחצו על הקישור. גורמים המקורבים למשפחה הזהירו כי בשטח פועלים גם נוכלים המתרימים לכאורה בשם המשפחה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים