שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  הרצח בנתניה: בני הזוג היו אמורים להתגרש בעוד כשבועיים
  הסכם הגירושין בין עליזה ז"ל ליצחק שפק מוכן כבר כמה חודשים ובעוד כשבועיים הם היו אמורים להתגרש בבית הדין. בינתיים יצחק נחקר בחשד שרצח את פרודתו. סנגוריתו: "מדובר בהתפרצות ויכוח בין הצדדים"

  בני הזוג עליזה ז"ל ויצחק שפק היו אמורים להיפגש בעוד כשבועיים בבית הדין כדי לאשר את הסכם הגירושין ביניהם. בינתיים, יצחק עצור בחשד שרצח אתמול (ד') את פרודתו.

  עליזה שפק ז
  עליזה ז"ל ויצחק שפק. היו אמורים להתגרש בעוד כשבועיים

  הסכם הגירושין בין השניים מוכן כבר זמן רב והיה אמור להיות מאושר בבית הדין כבר לפני כמה חודשים, אך יצחק ביקש לדחות את הדיון עד לאחר חתונת בנם, שנערכה לאחרונה.

   

  מחקירת המשטרה עלה כי החשוד הגיע לדירת המרתף שאותה שכרה עם אחת מבנותיה - ואז רצח אותה. הסכין שבאמצעותה נדקרה האישה נמצאה בזירה. לאחר מכן הלך יצחק לבעל הדירה שגר מעל האישה, ביקש ממנו להגיד לארבעת ילדיו שהוא אוהב אותם - ונמלט מהמקום במכוניתו. הוא התקשר לחברו והודיע שרצח את אשתו, והחבר הודיע על דבר הרצח למשטרה.

   

   

  זו לא הפעם הראשונה שהאיש תקף את פרודתו. בשנת 2016 תקף אותה והיא התלוננה נגדו. כתב אישום הוגש נגדו ובפברואר האחרון הוא הורשע בעבירה של תקיפת סתם. הגבר נידון לעונש של חצי שנת מאסר על תנאי. בנוסף הוא התחייב לשלם 5,000 שקלים אם יחזור על אותה עבירה.

   

  עורכת דין הילה מזל מוהדב ()
  סנגוריתו של החשוד, עו"ד הילה מזל מוהדב

  עו"ד הילה מזל מוהדב, שייצגה את יצחק בתיק התקיפה ומייצגת אותו גם כעת, אמרה בתגובה: "חשוב לדעת שמדובר בבני זוג שמסוכסכים שנים וכל צד היה פוגע ומשפיל את הצד השני. ממה שידוע לי כרגע מדובר בהתפרצות מוויכוח שהיה בין הצדדים ולא במעשה מתוכנן מראש. כמי שמייצגת את שני בני הזוג שנים מעולם לא אמר כי ירצח את המנוחה, אדרבא אמר כי יתאבד לאור ההשפלות ההקנטות וההצקות מצידה. מדובר בטרגדיה לכל המשפחה".

   

  יצחק אותר הבוקר סמוך למושב אביחיל שבאזור עמק חפר ונעצר לחקירה בתחנת המשטרה. מאתמול עסקה המשטרה במבצע סריקות רחב בסיוע מסוק ואמצעים טכנולוגיים. בלילה נמצאה מכוניתו בין המושבים אביחיל וכפר ידידה ובמצלמות האבטחה הוא נצפה חוצה ברגל את המחסום. חברי כיתת הכוננות של עמק חפר עסקו גם הם בחיפושים אחריו, והיום הבחין בו אחד מהם ליד הגשר התת-קרקעי בין המושבים. הוא הזמין את המשטרה שעצרה אותו.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים