שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  בני משפחתה של המתלוננת עשויים להעיד נגד רונאלדו
  עורכי דינה של קתרין מיורגה מנסים לגייס את אחיה וגיסה להעיד, האחרון כך מדווח היה עד ראייה לתקרית. נציגיו של רונאלדו: "היחסים היו בהסכמה מלאה. המסמכים בתקשורת מומצאים". המגזין שפרסם מסמכים מרכזיים בפרשה: "עומדים מאחורי הדיווח שלנו"

  פרשת כריסטיאנו רונאלדו והתקיפה המינית לכאורה ממשיכה להסתעף. עורכי דינה של קתרין מיורגה שטוענת כי הכוכב הפורטוגלי אנס אותה בלאס וגאס ב-2009 מתכוונים לזמן את אחיה של מיורגה ואת גיסה כעדים. הגיס, על פי דיווחים, נכנס לחדר בזמן התקרית המדוברת ולכן יכול לשמש כעד ראיה.

   

  מנגד עורכי דינו של כריסטיאנו רונאלדו ממשיכים להכחיש שמרשם ביצע עבירה: "יחסי המין בין רונאלדו ומיורגה היו בהסכמה מלאה, ההסכם הסודי שנערך בין הצדדים לא מהווה בשום צורה הודאה באשמה מצד רונאלדו. מרשנו מכחיש את כל הדיווחים וטוען כי כל המסמכים שהוצגו בתקשורת מומצאים. ב-2015 המון גופים באירופה הותקפו על ידי האקר שגנב מהם המון מידע. חלק מהמידע הזה שנמכר על ידי ההאקר מוצג כעת לאחר שעבר שינויים רבים".

   

  כריסטיאנו רונאלדו יובנטוס (צילום: AFP)
  רונאלדו. הסיפור ממשיך להסתבך(צילום: AFP)

   

  לגבי ההסכם שנחתם בעבר בין הצדדים הסבירו נציגיו של רונאלדו: "יועציו הציעו לו לסיים את ההאשמות המעליבות הללו ולמנוע בכך ניסיונות כפי שאנו רואים כעת לחסל את התדמית שלו".

   

  בינתיים המגזין הגרמני "דר שפיגל" שפרסם את המסמכים המרכזיים בסיפור, ביניהם מסמך בו נטען כי רונאלדו הודה שמיורגה אמרה לו "לא", טוען שהוא

  לא מפקפק באמינותם. "אנחנו עומדים מאחורי הדיווח שלנו. אין לנו שום סיבה לחשוב שהמסמכים הללו לא אותנטיים. לפני כל פרסום כתבה אנחנו עורכים בדיקת עובדות ובדיקה משפטית".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים