שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  בני יהודה: נוקבו צמיגי רכבו של מאמן ילדים
  בעקבות המקרה החליטה ההנהלה להפסיק את פעילות הקבוצה. במועדון מנסים לאתר את העבריין ומתכוונים לפנות לרשויות החוק במידת הצורך. המנהל המקצועי, אייל לחמן: "אני מכיר את רוב ההורים ומתקשה להאמין שידו של אחד מהם בדבר"
  עוד מקרה אלימות בכדורגל הישראלי. בתחילת השבוע נוקבו גלגלי מכוניתו של מאמן קבוצת ילדים א' של בני יהודה על ידי אלמונים. במועדון מנסים לאתר את העבריין ומתכוונים לפנות לגורמי אכיפת החוק לעזרה במידת הצורך.

   


   

  בעקבות המקרה הוחלט להקפיא בשלב זה את פעילות הקבוצה, כולל קיום משחק הליגה שלה בשבת הקרובה. בהנהלה רואים בחומרה את המקרה והבעלים ברק אברמוב הגיב: "מועדון הכדורגל בני יהודה רואה בחומרה רבה את האירוע של ניקוב גלגלי מכוניתו של מאמן במחלקת הנוער, וכל ארוע של אלימות פיזית או מילולית כלפי כל אדם במועדון או בסביבתו.

   

  ברק אברמוב (צילום: ראובן שוורץ)
  "נגלה אפס סובלנות לתופעה". ברק אברמוב(צילום: ראובן שוורץ)

   

  "בשלב זה החלטנו להקפיא את אימוני ומשחקי קבוצת ילדים א' של המועדון, עד שנאתר את אותו אדם שעשה את המעשה המכוער והמתועב. בשבוע שעבר השקנו את מיזם 'תנו

  לגדול בשקט', הפונה וקורא להורים לאפשר לילדים להתאמן ולשחק ללא לחצים מצידם ומעל לכל, להעניק שקט מקצועי וסביבת עבודה בריאה למאמני מחלקת הנוער ואנשי המנהלה.

   

  אברמוב הוסיף: "אני חוזר ואומר - אנו נגלה אפס סובלנות כלפי אירועים שכאלה. לא ניתן לאף אחד לפגוע בפעילות השיגרתית והבריאה של המועדון שלנו. אנו קוראים להתאחדות לכדורגל לתמוך ולגבות את החלטת המועדון".

   

  המנהל המקצועי של מחלקת הנוער, אייל לחמן: "מצער שעשב שוטה אחד מנסה להעיב על ימים ולילות של עשייה למען הילדים וההורים במחלקה. אוזן קשבת לכל הורה באשר הוא משמש כנר לרגלינו. אני מכיר את רוב ההורים מהקבוצה הזו ומתקשה להאמין שידו של אחד מהם בדבר. הדבר מצער שבעתיים, כי לקבוצה הזו נבנתה תכנית ספציפית לחודשיים הקרובים וכעת היא מוקפאת. מצער שבעצם הפרסום האדם שעשה זאת השיג את מטרתו. אני מבטיח שנמשיך בעשייה ובדהירה שלנו לפיסגת הכדורגל, דרך חינוך לספורט ולערכים".

   

  "עשב שוטה אחד מעיב על עשייה". לחמן (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
  "עשב שוטה אחד מעיב על עשייה". לחמן(צילום: אורן אהרוני)

   

  בקבוצה הבוגרת נערכים לקראת משחק הליגה בשבת מול הפועל תל אביב. הכוונה להעביר את אוהדי הקבוצה ליציע המערבי גורמת לאי שקט מצידם וקיימת ביניהם מחלוקת אם להגיע לעודד את השחקנים. במועדון מאמינים שהשיקול לטובת הקבוצה יגבר ואוהדים רבים יגיעו לתמוך בקבוצה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים