שתף קטע נבחר

האם נגד הסייעת שעשתה שיימינג באינסטגרם: "איך אפשר לעשות דבר כזה לילד בן שלוש?"

ק', אמו של הילד שסייעת פרסמה עליו סטורי באינסטרגם שבו כתבה "פיתחתי שנאה גדולה כלפי הילד הזה", הוציאה את בנה מהצהרון ומקווה שהסייעת תפוטר. "הזדעזעתי, הייתי בהלם, אנשים נחרדו, זה נוגע לכל משפחה בישראל שיש לה ילדים"

 

 

 

 ק', אמו של הילד מבאר יעקב שסייעת כתבה עליו שהיא שונאת אותו, סיפרה היום (ה') לאולפן ynet איך נודע לה על המקרה הקשה: "בוודאי שהזדעזעתי, גם הדרך שבה גיליתי את זה הייתה מזעזעת. קיבלתי טלפון בסביבות 20:00 בערב מתחנת רמלה ודיבר איתי קצין שאמר לי שהבן שלי הופיע ברשת האינסטגרם בתמונה מביכה".

 

"הקצין שדיבר איתי אמר על הסטורי שראה באינסטגרם, שהוא לא היה רוצה שעל הבן שלו יהיה כתוב מלל כזה ושהוא מבקש שאגיע לתחנה לראות את התמונה ולהגיש תלונה", סיפרה האם. "לפי מה שהבנתי במשטרה, עוקב של הסייעת ראה את התמונה בסטורי והעביר אותה למשטרה, כי זה נראה לו משהו לא הגיוני. הגשתי תלונה וזהו, דיברתי עם כל מי שצריך מבחינת המתנ"ס, ראש מועצה. כמובן שהוצאתי את הילד מהצהרון. את הגן הוא אוהב מאוד אבל לצהרון הוא לא יתקרב".

 

סייעת העלתה לאינסטגרם תמונה של ילד בוכה ()
הפרסום באינסטגרם שעורר סערה
על הרגשתה בעקבות הפרסום סיפרה האם: "אי אפשר להסביר את זה במילים. הייתי בהלם. כשרואים את הפנים של הילד, הילד היה מותש, עם עיניים אדומות ובוכות. הילד היה פשוט... ללכת ולחבק אותו. הגעתי הביתה, הילד ישן ואני לא עזבתי אותו לרגע, לא יכולתי לעזוב את הילד. התמונה המטושטשת נראית עוד בסדר יחסית לתמונה המקורית. איך בן אדם יכול לעשות דבר כזה לילד תמים בן שלוש וחצי? לא להאמין שזה יכול להיות. אני רק חושבת מה היה קורה אם לא היו מעלים את זה והילד שלי היה ממשיך לסבול ולקבל השמצות מהסייעת הזו". האם אומרת שגם אנשים נוספים הגיבו קשה לפרסום. "אנשים נחרדו, היו בהלם. זה נוגע לכל משפחה בישראל שיש לה ילדים".

 

האם סיפרה כי הצהרון שלח את הסייעת לשימוע. "אני מקווה מאוד שהיא תפוטר. בינתיים היא לא ממשיכה לעבוד, מורחקת ל-15 יום. אסור לה להתקרב לא אלינו. לא שמענו ממנה, היא שלחה הודעה לסייעת הראשית של הצהרון שלנו וכתבה שהיא מבקשת להגיד לנו סליחה ושהיא לא יודעת מה עבר לה בראש. אני מבחינתי לא מסוגלת לסלוח על דבר כזה. לא עושים דבר כזה, זה ילד. לאחר מכן ביקשו ממני לדבב את הילד ומסתבר שהיא אמרה לו שאם הוא יבכה, אמא לא תבוא והיא תנעל אותו בגן ועוד דברים נוספים שאנחנו מגלים בדיעבד.  הילד שלי לא רצה ללכת לצהרון. הוא כל הזמן אמר שהוא עצוב וחשבתי שזו הסתגלות של ילד, צהרון חדש, כי הוא אף פעם לא היה בצהרון לפני כן. אמרתי לו 'לא נורא, מאוד כיף בצהרון, ישחקו איתך, כל החברים נמצאים איתך'. לא תיארתי לעצמי שהוא בוכה כל כך כי מתנכלים לו, לא תיארתי לעצמי שזה משהו שיכול לקרות. אני כל כך מאמינה במערכת החינוך ובאנשים וזה בא לי כמו בום בפנים. יומיים אני ובעלי לא מתפקדים, פשוט חוסר תפקוד".

 

האם הוסיפה: "אני מודה לבן אדם ששלח את התמונה הזו למשטרה, בזכות זה הוא הציל ילד אחד ועוד הרבה ילדים שנמצאים בצהרון. עליתי לשידור בשביל להגיד שחובה, חובה שההורים יהיו מעורבים ברשתות החברתיות של הילדים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הסטורי של הסייעת שפורסם באינסטגרם
מומלצים