שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  עימות חריף בין יאיר נתניהו לאופירה אסייג

  יאיר נתניהו ואופירה אסייג בעיצומו של מאבק על גבי הרשתות החברתיות. תחילתו בפוסט בפייסבוק שהעלה נתניהו ובו כינה אותה "בהמה גסה", בתגובה אסייג כינתה אותו "משועמם ומתבטא בסוג של טירוף"

  עימות חריף בין יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, למגישת הטלוויזיה אופירה אסייג. אחרי שראיינה בתוכניתה ששודרה בקשת את אורנה פרץ, האישה שהתפרצה לנאומו של אביו בקריית שמונה, נתניהו תקף את אסייג במילים קשות.

   

  "אופירה אסייג היא בהמה גסה שהגיעה לאן שהגיעה בזכות רומן עם גבר נשוי", כתב נתניהו אמש (ו') בפוסט שהסיר מאוחר יותר, "הסיבה היחידה ש'קשת' משדרים את התת רמה הזאת היא בגלל הסתה שלה נגד אבא שלי ומשפחתנו וציבור הימין. ההתחנפות שלה לשמאל בשביל להיות מקובלת בברנז'ה מבחילה".

   

   

  יאיר נתניהו יוצא נגד אופירה אסייג ()
  הפוסט הראשון של נתניהו שכבר הוסר

  אסייג הגיבה בתחילה באיפוק ואמרה ל-ynet "אני מאחלת למשפחת נתניהו לצאת זכאים במשפט ולזכור שהכי חשוב לא להזניח את הפריפריה. ליאיר אני מאחלת שסוף סוף ימצא עבודה טובה, וככה אולי יהיה לו משהו מועיל לעשות".

   

  בהמשך אסייג הגיבה בתקיפות בעמוד האינסטגרם שלה וכתבה: "מדהים אותי הפער הגדול בין האינטליגנציה הגבוהה, החדות, הרהיטות והקריירה המוקדמת של בנימין נתניהו לבין הבטלה והשעמום של יאיר נתניהו: כשבגיל 27 אבא שלו כבר היה אחרי פיקוד על צוות בסיירת מטכ”ל במבצעים נועזים, יאיר נתניהו חי על חשבון הציבור, משועמם, נמצא בבטלה ומתבטא בסוג של טירוף. אין ספק שאת הגנים שלו הוא קיבל מהאמא".

   

   

  יאיר נתניהו ואופירה אסייג ()
  יאיר נתניהו ואופירה אסייג - עימות ברשתות

  נתניהו הצעיר השיב לה באינסטגרם ואיים בתביעה: "את מסתכנת בתביעת דיבה חבל. את יודעת שאני עובד בשורת הדין. הדובר שלנו כבר העביר לך. כנראה הייתי צריך להעביר את ההודעה דרך עורך דין. דרך אגב אמא שלי היא אשת ראש הממשלה הראשונה שעובדת תוך כדי, אין שבוע שהיא לא מלווה ילדים חולי סרטן, ניצולי שואה וחיילים בודדים. יש לה תואר שני בפסיכולוגיה (כן מכיר את הבדיחה, אני בטוח שאת בחיים לא התעצבנת בשיחת טלפון). אולי הפוסט שלי גרם לך טיפה לחשוב איך אני מרגיש שאני רואה את ההסתה והרעל שלך כלפי ההורים שלי וכלפי בכל תוכנית שלך! אין לי ספק שבליבך את לא שמאלנית קיצונית ומרושעת, אלא שאת צריכה להתנהג ככה כי את יודעת שרק ככה תקבלי חיבוק והכרה מהבראנז'ה".

   

  נתניהו, שכאמור כבר הסיר את הפוסט הראשון, שיתף את תגובתו בפייסבוק והוסיף: "לאופירע לא מספיק זמן מסך שהיא מקבלת כל יום שישי כדי להסית ולהפיץ רעל נגדי, נגד משפחתי ונגד כל ציבור הימין בישראל. היא חייבת גם באינסטגרם. אז החלטתי לענות לה תגובה". 

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  יאיר נתניהו ואופירה אסייג
  לאתר ההטבות
  מומלצים