שתף קטע נבחר

בית הנשיא פותח את שעריו למבקרים

מרכז המבקרים נפתח באופן רשמי לאחר תקופת הרצה שבה ביקרו בו כ-30 אלף איש. מה כולל הביקור ואיך מזמינים מקום – כל הפרטים בכתבה

 

מחפשים פעילות מקורית בירושלים? בית הנשיא בבירה פותח באופן רשמי את מרכז המבקרים להרשמה לקהל הרחב. עד כה פעל המרכז במסגרת תקופת הרצה שבה ביקרו בו כ-30 אלף איש.

 

הביקור כולל סיור במשכן הנשיא, לרבות המרחבים הטקסיים, ההיסטוריה, הסיפורים, האמנות והארכיאולוגיה; היכרות עם מוסד הנשיאות ונשיאי ישראל לדורותיהם, שסיפוריהם האישיים שזורים בסיפורה הממלכתי של המדינה, ודיון על השותפות בחברה הישראלית ומקומה המרכזי בחזונם של הנשיאים, בדגש על תכנית הדגל של הנשיא - "תקווה ישראלית" שנועדה לחזק את הממלכתיות ולבסס את השותפות בין ארבעת המגזרים המרכזיים המרכיבים את החברה הישראלית.

ויקטור אורבן וראובן ריבלין  (צילום: יואב דודקביץ')
נשיא המדינה ראובן ריבלין(צילום: יואב דודקביץ')
 

"בית הנשיא", אמר נשיא המדינה ראובן ריבלין, "הוא ביתו של העם בישראל. לא בית הרוב, בית העם כולו. הבית הזה נבנה בעבר ומתקיים בהווה מתוך אותה המחויבות לחברה הישראלית, ומתוך אותו רצון להמשיך ולאפשר לעם בישראל לבקר, לארח ולהתארח בבית הנשיא, בצורה נעימה, מעשירה, מכבדת ומכובדת".

 

כבר עם כניסתו לתפקידו הנחה ריבלין כי בית הנשיא יהיה ביתו של העם בישראל כולו ויאפשר לכל אשר חפץ בו לבוא, להכיר ולהתרשם מהמשכן. החל מהשנה השנייה בתפקידו החלה תקופת ההרצה של מרכז המבקרים.

 

אז איך קובעים ביקור? הביקור בבית הנשיא מתקיים באמצעות סיור מודרך בלבד ואינו כרוך בתשלום. לתיאום יש לפנות למוקד ההזמנות של מרכז הביקורים והסדנאות, במייל: visit@president.gov.il.  

 

בכל פנייה באמצעות הדוא"ל יש לציין את פרטי הקבוצה וכן מספרי טלפון לחזרה אל הפונה ולאישור ותיאום סופי של מועד הביקור. לפרטים נוספים ולתיאום ביקור – הקליקו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יואב דודקביץ'
נשיא המדינה ראובן ריבלין
צילום: יואב דודקביץ'
מומלצים