שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  אזהרה: מכשיר ביתי להסרת שיער עלול לסכן את העיניים

  מדובר במכשיר me soft "להפחתת שיער לצמיתות", שנאסף מהחנויות. מבדיקה עולה שהוא לא עומד בתקן ושלא צוינו על גבי אריזתו אזהרות שאין לכוונו לעיניים ושהמכשיר עלול לפגוע בפעילות מכשירים חשמליים אחרים בסביבתו

  סכנה אפשרית במכשיר ביתי להסרת שיער: הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה הודיע הבוקר (ד') כי הוא מזהיר את הציבור מסיכונים אפשריים לבטיחותו עקב השימוש במכשיר להסרת שיער מדגם me soft, המכונה "מכשיר להפחתת שיער לצמיתות", של היצרן אילומינאז' ביוטי בע"מ.

   

  ממשרד הכלכלה נמסר, כי "בבדיקות שערך הממונה באמצעות מכון התקנים, נמצא כי המוצר אינו עומד בדרישות התקן הישראלי הרשמי החל עליו - ואף עלול לסכן את המשתמשות והמשתמשים בו. הציבור מתבקש להימנע מקניית המוצר, וכן לבדוק הימצאותו בבית ולהימנע משימוש בו".

  מכשיר להסרת שיער מדגם me soft (צילום: באדיבות משרד הכלכלה)
  מכשיר להסרת שיער מדגם me soft(צילום: באדיבות משרד הכלכלה)

   

  בהודעה נמסר כי בהוראות הבטיחות חסרות האזהרות שלהלן: אין להביט היישר אל מקור האור, אין להשתמש במקום הצמוד לעין,

  יש להשתמש במשקפי מגן כאשר הטיפול נעשה באזור הפנים. בנוסף, המכשיר נכשל בבדיקת תאימות אלקטרומגנטית, ועל כן בעת הפעלתו הוא עלול להשפיע או להפריע לפעולת מכשירים אחרים בסביבתו.

   

  עוד מסרו ממינהל התקינה כי "החברה הודיעה על איסוף המכשירים והפסקת מכירתם. המוצר ניטל לבדיקה ברשת סופר-פארם, אך יתכן והוא נמכר גם בחנויות אחרות. כן ייתכן כי מוצר זה נמכר גם בשמות מסחריים אחרים ולכן מומלץ לוודא בעת רכישת מוצרים אלו, כי למוצר יש אישור התאמה לתקן הישראלי".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המקצוענים
  צילום: באדיבות משרד הכלכלה
  מכשיר להסרת שיער מדגם me soft
  צילום: באדיבות משרד הכלכלה
  מומלצים