שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  הונדה משחררת תשובה יפנית הולמת

  יצרנית הרכב היפנית הציגה אב-טיפוס לרכב פנאי שיתמודד מול פולריס RZR הפופולארי. עוד לא ברור מתי ואם בכלל יגיע לאולם התצוגה

  הונדה חושפת אב-טיפוס לרכב שטח SBS (ר"ת SideBySide) לארבעה נוסעים, כתשובה למתחרים כמו פולריס RZR וקאן אם מאבריק. ולמרות שייצור סדרתי לא מתוכנן בקרוב, אי אפשר שלא להתרשם מהביצוע המבריק.

   

   

  כבסיס משמש מרכב הרידג'לין (Ridgeline), הטנדר-רכב-פנאי של הונדה החולק פלטפורמה (מרכב אחוד) עם הפיילוט, רכב הפנאי המוכר של היצרנית. גוף הטנדר הופשט במקומו הותקנו מכסה מנוע, דלתות צד, כלוב בטיחות וארגז שעוצבו בהשראת רכב השטח-עבודה פיוניר. ארבעת מושבי ספורט אדומים נתרמו על ידי הסיוויק טייפ R.

   

  הונדה רכב שטח SBS ()

  הונדה רכב שטח SBS ()

  הונדה לא מפרסמת פרטים טכניים אודות אב הטיפוס, אך ניתן לשער שהוא עושה שימוש ביחידת ההנעה המקורית הטנדר. מנוע V6 בנזין בנפח 3.5 ליטר עם 280 כ"ס, יותר מ-200 כ"ס מיחידות ההנעה של פולריס וקאן אם. הוא משודך לתיבת 6 הילוכים אוטומטית והנעה כפולה קבועה.

   

  הונדה רכב שטח SBS ()

  מערך המיתלים הנפרדים אינו מקורי אבל נתמך יחידות קוויל אובר (בולם בתוך קפיץ) שונות האמורות לספק יכולת ספיגה גבוהה בשטח משובש. עוד הותקנו צמיגי שטח אגריסיביים (MT) של dickCEPEK על חישוקים ייעודיים ומיגון מסיבי לגחון.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים