שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  זוארץ הודיע: תוקם ועדה לבחירת יו"ר חדש לאיגוד השופטים
  יו"ר ההתאחדות לכדורגל עדכן את עוזי יצחקי שהוא יסיים את תפקידו בתום הקדנציה, ולאחר שלוש שנים ייבחר לו מחליף. נשיא בית הדין אמנון סטרשנוב והשופטת בדימוס שרה ברוש יהיו חברים בוועדה

  יו"ר ההתאחדות לכדורגל, שינו זוארץ, נפגש היום (חמישי) עם יו"ר איגוד השופטים עוזי יצחקי והודיע לו כי עם תום הקדנציה, לאחר כשלוש שנים, יימצא לו מחליף. זוארץ מתכוון להקים ועדה בראשותו יחד עם נשיא בית הדין העליון, השופט בדימוס אמנון סטרשנוב, והשופטת בדימוס שרה ברוש, לבחירת היו"ר הבא/ה של איגוד השופטים.

   


   

  עוזי יצחקי אמר היום: "הייתה לי זכות גדולה לעמוד בראש האיגוד ולהיות שותף להליכים שהניבו ויניבו פירות מבטיחים עבור השופטים שלנו. זהו אתגר עצום ואני משאיר למי שיבוא אחריי איגוד מוביל מבחינה מקצועית, שנכון גם לאתגרים הטכנולוגיים. תודה על האמון ובעיקר על הזכות לתרום לכדורגל שלנו".

   

  שינו זוארץ יו
  שינו זוארץ. יו"ר איגוד השופטים יתחלף(צילום: עוז מועלם)

   

  זוארץ הוסיף: "אני רוצה להודות לעוזי יצחקי על שנים רבות בהן תרם לאיגוד השופטים, שלוש האחרונות מהן כיו"ר. זה תפקיד תובעני, לא פעם חסר

  הכרת תודה, ועוזי עשה כמיטב יכולתו למען האיגוד, השופטים והשופטות. כל תפקיד מגיע לסיום ואין לי ספק כי הוועדה תדע לבחור את מי שראוי/ה להוביל את האיגוד בשנים הבאות".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים