שתף קטע נבחר

נערכים לאירוויזיון: קמפינג יוקרתי בפארק הירקון לתיירים

בעקבות המחסור הגדול בחדרים שצפוי במהלך הימים של תחרות הזמר, בוחנים בעיריית ת"א ובמשרד התיירות אפשרות להקים מתחם אוהלים וקרוואנים במחיר מוזל

אתר קמפינג (צילום: shutterstock)
אתר קמפינג(צילום: shutterstock)

משרד התיירות בשתוף עם עירית תל אביב בוחנים הקמת מתחם קמפינג יוקרתי בפארק הירקון כדי לתת מענה לאורחים הרבים שצפויים להגיע לישראל בתקופת האירוויזיון.

 

שבוע במלון בת"א באירוויזיון: 210 אלף שקל

 

שלשום (יום א') התקיימה במשרד התיירות ישיבה בראשות מנכ"ל המשרד, אמיר הלוי, ומנהל "עיר עולם" בתל אביב, איתן שוורץ, כדי לבחון את התכנית והאפשרויות השונות. על פי התכנית יוקם באזור הספורט מתחם מחנאות שיוכל להכיל אלפי אורחים.

 

בשלב זה עוד לא הוחלט לגבי צורת הלינה אבל נבדקת האפשרות להקים במקום אוהלים אישיים וזוגיים, אוהלים משפחתיים, אוהלים יוקרתיים וגם קרוואנים. בנוסף יוקמו במתחם כל התשתיות הדרושות ובהם מקלחות ושרותים, מתחם לכביסה ומתחם לשמירת חפצים כמו גם תחנת מידע שבה יוצעו לאורחים גם סיורים ברחבי הארץ.

 

על פי התחזיות של משרד התיירות ועירית תל אביב, בתקופת האירוויזיון צפוי מחסור גדול של חדרים באזור תל אביב. זאת נוכח העובדה שחודש מאי הוא חודש עם תפוסה גבוה גם ללא האירוע.

פארק הירקון (צילום: shutterstock)
פארק הירקון(צילום: shutterstock)
  

עירית תל אביב כבר פנתה לערים שכנות כמו הרצליה ונתניה כדי להיעזר בהן בכל הקשור לחדרי מלון ובנוסף נעשתה גם פניה למועצות האזוריות הקרובות לתל אביב כדי לבדוק אפשרות לשלב את חדרי האירוח בישובים השונים ובהם קיבוצים ומושבים.

 

המחסור בחדרים בתי המלון הקפיץ את המחירים ומתחם הקמפינג המתוכנן עשוי לפתור, בנוסף למחסור, גם את בעיית מחיר הלינה - מחירים שחלק גדול מהאורחים אינו יכול לשלם.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים