שתף קטע נבחר

עובדי בזק בינלאומי הפגינו נגד המיזוג עם פלאפון ו-yes

העובדים הפגינו מול משרדי החברה בפתח תקווה ומנעו מחברי דירקטוריון בזק להכנס לישיבה בה היו אמורים לדון במהלכים הבאים במסגרת איחוד הפעילויות של בזק בינלאומי, פלאפון ו-YES. יו"ר הוועד: "שינוי חד צדדי שנעשה ע"י הנהלה כוחנית"

עובדי בזק בינלאומי הפגינו היום (ד') מול בניין בזק בינלאומי בפתח תקווה במחאה על התוכנית המסתמנת לאיחוד עם החברות הבנות האחרות בקבוצה - פלאפון ו-yes. 

 

העובדים מנעו את כניסת חברי הדירקטוריון לבניין ובעקבות כך בוטלה פגישת דירקטוריון שתוכננה להתקיים במשרדי החברה. ישיבת הדירקטוריון תוכננה להתקיים בהמשך להוראת חבר המנהלים של החברה למנהלים של החברות הבנות להתחיל במשא ומתן עם ועדי העובדים, כשהכוונה המסתמנת היא קיצוצים בתפקידים כפולים.

 

בזק בינלאומי עובדים (באדיבות עובדי בזק בינלאומי)
עובדי בזק בינלאומי מפגינים

יו"ר ועד עובדי בזק בינלאומי, לימור ליברמן-לביא הודיעה על מימוש סכסוך העבודה שהוכרז במאי השנה, בשיתוף עם ההסתדרות הכללית, ואמרה היום כי "לא ניתן לדירקטוריון זמני לקבוע עובדות בשטח ולפגוע בחברה הרווחית ביותר מבין החברות הבנות. נילחם על כל עובד בחברה, בכל הכלים העומדים לרשותנו. מדובר בשינוי חד צדדי שנעשה על ידי הנהלה כוחנית בניגוד להסכם הקיבוצי עליו חתומים שני הצדדים".

 

יו"ר איגוד עובדי הסלולר, האינטרנט וההיי-טק, יקי חלוצי, מסר: "ההסתדרות תעמוד לצד עובדי החברה, לא נאפשר שום פגיעה בעובדים ולא ניתן יד לקיומם של צעדים חד צדדיים. אני קורא להנהלת בזק לנהל למו"מ בשקיפות סביב השולחן ולא דרך התקשורת".

 

ב"כלכליסט" פורסם השבוע כי בכירים בעבר ובהווה בחברת פלאפון מתברגים עתה בתפקידי מפתח ביישות המאוחדת שמתגבשת בקבוצת בזק בראשותו של רן גוראון. על פי מידע שהגיע לידי "כלכליסט", סמנכ"ל השיווק של פלאפון, ממנה מגיע גוראון, אילן סיגל, עתיד להיות האמון על השיווק בשלוש החברות הבנות – יס, פלאפון ובזק בינלאומי. סיגל נחשב ליד ימינו של גוראון, שהביאו לחברה לפני כשלוש שנים.

  

כבר עם הגשת הדו"חות הכספיים לרבעון השני דיווחה בזק לבורסה בתל אביב כי הדירקטוריון הגיש לשר התקשורת בקשה לאישור עקרוני לשינוי המבנה המשפטי של הקבוצה. על פי אותה בקשה שנמצאת בבסיס המהלך המדובר, בזק תמשיך לפעול במתכונת הפעילות הנוכחית כחברה ציבורית, ובמקביל תקים שותפות בת בבעלותה שתחזיק בחברות הבנות - די.בי.אס, פלאפון ובזק בינלאומי.

 

בקבוצת בזק סירבו להגיב.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
באדיבות עובדי בזק בינלאומי
באדיבות עובדי בזק בינלאומי
מומלצים