שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  אנרגיות של אהבה: הורוסקופ חודש דצמבר
  חודש חדש מתחיל עמוס באנרגיות חיוביות, בעיקר בתחום הרומנטי. אז לאיזה מזל צפויה אהבה חדשה, מי יציע נישואים ומי ימצא שגם פרידה יכולה להביא עמה התחלה חדשה מלאה ברגש? קראו את ההורוסקופ החודשי שלכם

  הגשם הגיע ואיתו ההתכרבלות המשותפת מול התנור, המשפחתיות סביב השולחן עליו מונחים מרקים מהבילים ושאר ירקות, וגם הכוכבים מרגישים את האהבה באוויר והאנרגיות מלאות בכל טוב - אז מה צפוי לכל מזל בחודש הקרוב, מי אמור לזכות במשרה שתמיד חלם עליה, מי יגשים חלומות ולמי צפוי עתיד חדש מעבר לים? בדקו מה מספר ההורוסקופ החודשי שלכם:

   

  חודש מלא באהבה - קראו את הורוסקופ חודש דצמבר (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  חודש מלא באהבה - קראו את הורוסקופ חודש דצמבר(צילום: shutterstock)
   

   

  מזל טלה

  בחודש הקרוב כוכב מאדים שליטכם משפיע בצורה חיובית על הקשרים עם מדינות שמעבר לים. זו גם הסיבה לכך שבמהלך החודש הזה, כל מה שקשור לחו"ל יקבל תנופה. התעוררות קשרים וותיקים, תשובות חיוביות בפניות וכן אפשרות לנסיעה.

   

  יש לכם הזדמנות של ממש לחזק קשרים עסקיים וכן להתפתח לכיוון חדש ממה שהכרתם. זוהי שעת כושר ועליכם להיות ערניים במיוחד ולא לפספס.

   

  בחודש הקרוב, אנרגיה רומנטית הופכת אתכם לפופולאריים ולמושכים בעיני בני המין השני. בתחום זה לא תהיה לכם דקה מנוחה. מבטים חמים מהרגיל נשלחים לעברכם ואתם מוצאים את עצמכם מוקפים במעריצים.

    

  מזל שור

  אנרגיות של מזל, עוצמה והצלחה משפיעות על הבית העשירי (בית הקריירה והעסקים) במפת-הלידה שלכם: על כן, זהו עיתוי מצוין בתחום העבודה וכן במישור ההתפתחות האישית. ההכנסות מתייצבות ואתם מרשים לעצמכם לעשות משהו גם למען עצמכם.

   

  אתם עוברים שינוי פנימי מבורך ובעיקר נותנים צ'אנס של ממש למודעות להתפתח. כל זה הופך אתכם להיות בני אדם הרבה יותר מוצלחים ומאושרים.

   

  בתחום הרומנטי: מחזרים מקוריים צפויים לפקוד את חייכם הרומנטיים, אך יש להביא בחשבון כי מדובר באנשים מסוג של "הכול או לא כלום".

    

  מזל תאומים

  השפעה חיובית של כוכב נוגה האחראי על בוסתן האהבה, מצביעים על התרחשויות מפתיעות בתחום שבינו ובינה: פניה שקשורה למישהו מהעבר מעלה סערת רגשות

  עצומה שכן מדובר באירוע שגרם לכם לחוש את המגבלות האישיות.

   

  עליכם להיוועץ במישהו אובייקטיבי כדי שיעזור לכם לעשות סדר בבלגן. חידוש הקשר, עם כל הקושי שמלווה אותו עשוי להיות הזדמנות פז לחישול ותרגול האסרטיביות. המושכות בידיים שלכם.

   

  עסקי נדל"ן מומלץ לדחות לפעם אחרת. התיאבון יהיה גדול מהרגיל וקשה יהיה לשכנעכם עכשיו לפתוח במשטר של דיאטה.

   

  לקראת סוף החודש אתן מקבלים חיזוקים לכך שניחנתם בכישרון טבעי לרפא בני אדם. זהו הזמן לפתח את המתת שהטבע העניק לכם.

   

  מזל סרטן

  כוכב שבתאי "אינו מחבב" את ההרפתקאות שעברתם לאחרונה ועל כן הוא מבקש להשיב דברים לקדמותם. צפוי חודש של חזרה לשגרה המלווה בתחושה של אחריות אישית למתרחש. עליות וירידות מאפיינות חודש זה. מישהו בן מזל מים, יסייע רבות להכניס סדר מחודש לתוך החיים.

   

  אתם חושבים ברצינות על לימודים ולאחר תקופת התלבטות ארוכה סוף סוף יש לכם הרגשה שאתם יודעים מה הכיוון שלכם. המשיכו כך ובהצלחה.

   

  החל מ-18 בחודש אתם עלולים לגלות תוקפנות כלפי אנשים מסוימים בגלל עייפות מצטברת. מצד שני, דווקא בזוגיות תחוו שיפור בגלל תחושה עמוקה של שיתוף פעולה. האווירה רומנטית ומאפשרת מחוות שלא קרו מזה זמן רב.

   

  טיפ: סבלנות תשתלם לטווח רחוק.

   

  מזל אריה

  מיקום השמש בגלגל המזלות מבשר על מעבר מתקופה של הרפתקאות וכיבושים אל תקופה של שאפתנות והישגים חומריים. המצב הכלכלי משתפר. החודש צפויה לכם הפתעה שקשורה בעקיפין בתחום המשפחתי.

   

  שינויים צפויים בבית. הילדים גדלים וקשה לכם להסתגל לעובדה שיש להם חיים עצמאיים משלהם. הבעיה העיקרית היא שיש פגיעה של ממש במרחב ובפרטיות שלכם. הגיע הזמן לדבר.

   

  סדרי העדיפויות שלכם ברורים לכם יותר מתמיד וטוב שכך. אתם משתדלים מאוד לא להגיע לעימותים עם בן משפחה שפועל כרגע בכיוון הרצוי לכם, למרות שאתם משלמים מחיר רגשי לא קטן.

    

  מזל בתולה

  האנרגיות הברוכות בבית השישי שלכם (בית העבודה והבריאות) נותנות את אותותיהן במתרחש איתכם בתחום הקריירה: צפויה הצלחה כבירה לאלה מכם העוסקים בתחומים שונים של עולם הרפואה, וגם רפואה אלטרנטיבית בכלל זה.

   

  שימו לב: יש מה לדבר על שיפור במאזן הכספי משום שצפויות הוצאות בלתי מתוכננות.

   

  המצב החברתי משונה במידה מסוימת: מצד אחד אתם מגלים שאין לכם כל כך הרבה חברים כמו שחשבתם: מצד שני, קשרים חדשים מתהדקים ומקבלים איכויות חדשות.

    

  מזל מאזניים

  כוכב נוגה, שליטכם, סופג בתקופה זו של השנה אנרגיות מופלאות: אז נכון שתמיד הייתם מחוברים לתחום הרוחני של החיים, אך לאחרונה הנושא הזה תופס תאוצה. יתכן וזה קורה בגלל אירועים מוזרים ולא מוסברים או בגלל קשיים שחוויתם בעבר הרחוק (אולי בתקופת הילדות).

   

  זהו שינוי מבורך שיוסיף מימד של בגרות והבנה, עומק וחוכמה. יש לחצים בתחום המשפחתי ובעיקר עם מישהו מסוים שדורש מכם יותר מידי. למדו לומר "לא", מבלי להרגיש שמשהו לא בסדר.

    

  מזל עקרב

  השפעה מנוגדת של מספר גרמי שמיים עלולה לגרום להתלהבות משינויים עד שאתם מאבדים את הזהות האישית ואת הגבולות של עצמכם בארועים חברתיים. צריך לעשות סדר בעניין זה.

   

  עליכם להביא לידי איזון את הפער בין הרצון שלכם לחברה מתאימה ובין המינון המתאים לכם.

   

  בעבודה המצב מעורפל. עליכם לנהוג בזהירות ולהמתין בסבלנות. כשיגיע הרגע, תצליחו להתמודד עם כל מצב. בהצלחה.

   

  מזל קשת

  כוכב אורנוס, הנחשב לבעל אנרגיות מפתיעות, מדהימות, חריגות, מקוריות ויוצאות דופן משפיע עליכם בימים אלה: לא פלא שצפוי חודש מפתיע בעוצמת ההתרחשויות.

   

  הבשורה הטובה היא שנראה שאתם מצליחים להתמודד עם הקשיים בהצלחה.

   

  יש גם לא מעט הזדמנויות לפריצת דרך בתחום מערכות יחסים. מתגברת התחושה של שליטה בחיים למרות שלא קל לכם לקבל את העובדה שלא הכל מסתדר בהתאם לרצון.

   

  החל מהשבוע השני של החודש גורמים רבי יכולת מסייעים לכם להיפטר מאנרגיות שליליות, ומישהו שדחף בעימות איתכם, יאלץ לחזור בו מכוונותיו.

   

  מזל גדי

  כוכב שבתאי מעניק לכם אנרגיה עדינה והרמונית המצליחה לרכך את נטייתכם לקשיחות: על כן, לא במפתיע אתם מצליחים לטפח קשרים מצוינים עם אנשים בזכות הגמישות, ההבנה והכושר הרטורי שלכם.

   

  החודש יעלו רעיונות מכיוונים מפתיעים לגבי לימודים. אתם זקוקים למרחב ולחופש ומרגישים מוגבלים כאשר מבקשים את קרבתכם במועדים שלא נוחים להם. פעילות במסגרת קבועה מחוץ לבית היא רעיון מוצלח לפתרון.

   

  זה בדיוק הזמן לטפל בניירת שהתעכבה ובכלל בעניינים הקשורים לבנקים ולעסקי ביטוח.

   

  טיפ חודשי: אלת המזל מציעה לכם לסלוח לעצמכם על חטאי העבר, אתם יודעים, אלה שאינם משפיעים יותר. 

   

  מזל דלי

  יחסים בין כוכב אורנוס שליטכם, לבין כוכב יופיטר הנחשב לגרם שמיים מבורך וממוזל – מעניקים לכם את הגמול המיוחל.

   

  צפוי חודש מעולה מבחינת כספים. אתם מקבלים מתנות יקרות ערך או סכום כסף גדול שלא היה צפוי בכלל. המימון הוא נדיב במיוחד והדבר מעורר אצלכם רגשות תודה כמו גם תלות במקורו. הביטחון הכלכלי שחשוב לכם במיוחד מעניק לכם שקט נפשי שמאפשר התפנות רגשית לאהבה. והיא אכן באה ובגדול.

   

  בשבוע האחרון של החודש האינטואיציה שלכם תהיה חדה ומושחזת מתמיד, ואתם יכולים לסמוך על תחושות בטן. 

   

  מזל דגים

  כוכב נפטון שליטכם משגר אליכם אנרגיות חלומיות וממוזלות, אך אתם מעדיפים להתבונן בחציה הריק של הכוס. מה לעשות? זה אומר שאחרי שהייתם בעליה, שוב יש לכם נפילה מסוימת.

   

  הדבר כרוך בפרידה ממישהו שאתם קשורים אליו ביותר (לא מישהו שאי-אפשר לשכוח).

   

  הנסיבות המאלצות אתכם להסתגל למשהו שכלל אינו נוח לכם גורמות לכם למחשבות על אודות תסכול מסויים. במקום זה כדאי מאוד שתחשבו על דרכים לפעולה. גישה מעשית תשפר לכם מיד את מצב הרוח.

   

  בימים אלה סכסוכים כספיים צפויים להסתיים בפשרות הגיוניות, אך יש לפקוח עין על מריבות הניטשות בגלל אגו. אל תופתעו אם הפרטנרים שלכם יגלו רוחב לב רב מתמיד.

   

   

  מה עוד מספרים הכוכבים על השבוע שלכם, החודש שלכם ובכלל? מסע בין הכוכבים

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים