שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  אלפי ישראלים כבר קיבלו אזרחת פורטוגלית - ומה אתכם? חשוב להתחיל את הליך האזרחות רק עם עורכי דין מנוסים ובקיאים בנבכי החוק הפורטוגלי!!
  עורכי דין תותי אשבל הוא המשרד הגדול והמוביל במדינה בתחום הדרכון הפורטוגלי אירופאי ויעשה עבורכם את כל העבודה הקשה והבירוקרטית הלא פשוטה. אלפי ישראלים יוצאי תוניס, לוב, סוריה, מצרים, מרוקו, אלג'יר, תורכיה, יוון, בולגריה ויוגוסלביה קיבלו בשנתיים האחרונות אזרחות פורטוגלית-אירופאית, בעקבות חוק חדש בפורטוגל, שלוקח אחריות על גירוש היהודים ב-1497 ומעניק אזרחות לצאצאי המגורשים. איך תוכלו לבדוק זכאות לאזרחות ולקבל אזרחות פורטוגלית אירופאית – וכל זה ללא כל טרחה מצדכם?

  לקבל אזרחות אירופאית? היום זה קרוב יותר מתמיד. פורטוגל חוקקה חוק חדש בשנת 2015, אשר לוקח אחריות על צאצאי המגורשים שסולקו מהמדינה ב-1497, ומעניק להם אזרחות פורטוגלית. כתוצאה מכך, אלפי ישראלים כבר ניצלו את החוק וקיבלו אזרחות פורטוגלית. איך תוכלו לבדוק האם אתם זכאים לאזרחות, ולהפוך לאזרחי האיחוד האירופאי?

   

  משרד עורכי דין תותי אשבל יעשה עבורכם את כל העבודה

   

  משרד עורכי הדין תותי אשבל הוא המשרד הגדול בישראל בתחום, הוא המשרד שהביא את כמות אזרחויות הגדולה ביותר מהרגע שנחקק החוק בשנת 2015 ומתמחה בהוצאת דרכון פורטוגלי לישראלים, מלווה לאורך כל הדרך את הכמות הגדולה ביותר של ישראלים יוצאי מדינות כמו מרוקו, לוב, תורכיה והבלקן, בדרך לאזרחות פורטוגלית.

   

  היתרון המשמעותי שהמשרד מציע הוא שהלקוחות לא צריכים להביא אף מסמך, ולא מטורטרים ממקום למקום. משרד תותי אשבל, בתור מיופה הכוח שלכם, "רודף" אחרי כל המסמכים, תעודות הלידה והאישורים הרלוונטיים. עורכי דין תותי אשבל מכירים את החוק הפורטוגלי על בוריו, לרבות פסקי דין ותקדימים בנושא, והם משתמשים בכל הידע והניסיון שצברו בהגשת בקשות לאזרחות על מנת לממש את הזכויות של לקוחותיהם ביעילות ובמהירות האפשרית. למשרד נציגות קבועה בפורטוגל, אשר פועלת למען הלקוחות הישראלים.

   

  חשוב להדגיש כי גם אם הסבתא שנולדה במרוקו, לוב, תוניס או הסבא שנולד בתורכיה כבר נפטרו, הסיכויים שלכם לקבל אזרחות לא נפגע. המומחיות של משרד עורכי דין תותי אשבל היא השגת המסמכים הנדרשים של בני המשפחה (בין אם הם בחיים ובין אם נפטרו), וקידום מהיר ויעיל של תהליך קבלת האזרחות מול הרשויות בפורטוגל.

   

  חושבים שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי? פנו למשרד עורכי הדין תותי-אשבל ובדקו את זכאותכם>>

   

   

  דרכון אירופאי (צילום: משרד עורכי דין תותי אשבל)
  דרכון אירופאי

   

  מדוע להגיש בקשה לקבלת אזרחות באמצעות משרד עורכי דין תותי אשבל ולא דרך חברות / גופים שאינם עורכי דין

   

  משרד עורכי דין תותי אשבל הוא המשרד הוותיק ביותר בארץ בבקשת לקבלת אזרחות פורטוגלית, אשר אזרח עד כה מאות ישראלים מאושרים אשר נהנים מכל היתרונות של דרכון הפורטוגלי אירופאי. ישנה חשיבות מכרעת להגשת בקשה לקבלת אזרחות פורטוגלית באמצעות עורכי דין. אין מחלוקת כי מתוקף תפקידם, עורכי דין יותר בקיאים בנבכי החוק הפורטוגלי. ההכשרה המקצועית, והידע הרחב של עורכי הדין יסייעו למבקש בדרך לגשת הבקשה ומורכבותו.

   
  יתרה מכך, עורכי דין הבקיאים בחוק הפורטוגלי ימנעו מהמבקש לעשות טעויות העלולות להביא לסירוב הבקשה, שכן לעורכי דין תותי אשבל יש את הידע המקצועי והניסיון העשיר בבקשה לקבלת אזרחות פורטוגלית וזאת באופן מוחלט ומקצועי בביצוע הליך הגשת בקשה לאזרחות.

   

  חשוב לציין כי רק לעורכי דין בישראל יש את הסמכות להעניק יעוץ משפטי, וכי במסגרת החוק הישראלי עורכי דין כפופים על שמירת יחסי אמון ויחס מקצועי כלפי לקוחותיו. עורכי דין תותי אשבל, להבדיל מחברות וגופים שאינם עורכי דין, וכתוצאה מניסיונם הרב בחוק הפורטוגלי, ישתמשו בפסקי דין בנושא ותקדימים משפטיים בפורטוגל - והכל על מנת לשפר את סיכויי ההצלחה של המבקש בבקשה לקבלת אזרחות פורטוגלית. אין מחלוקת כי ההבנה המשפטית של עורכי דין בתחום, ולרבות מורכבותו והשלכותיו יסיעו בקידום הבקשה לקבלת אזרחות פורטוגלית אירופאית, וזאת לעומת חברות/גופים שאינם עורכי דין, להם לא קיים את הידע המשפטי והניסיון בהגשה לקבלת אזרחות פורטוגלית אירופאית.

   

  צור קשר

   

  דרכון אירופאי (צילום: משרד עורכי דין תותי אשבל)
  דרכון אירופאי(צילום: משרד עורכי דין תותי אשבל)

   

  דואגים גם לדור העתיד - צאצאים קטינים לאזרחים פורטוגלים יכולים לקבל אזרחות

   

  עוד יתרון עצום של קבלת אזרחות פורטוגלית, הוא שלאחר קבלת האזרחות, ניתן להתחיל את תהליך עבור הצאצאים הקטינים של האזרח הפורטוגלי. אם זכיתם להיות אזרחי האיחוד האירופאי, מדוע שלא תעניקו לילדכם את האפשרות העתידית לגור, לעבוד וללמוד בעלות נמוכה או בחינם ברחבי היבשת? מדובר על עוד סיבה מצוינת להתחיל את תהליך קבלת האזרחות שלכם כבר עכשיו.

   

  מהם היתרונות של אזרחות אירופית?

  דרכון פורטוגלי אירופאי הינו נכס לכל דבר ועניין. הדרכון נותן למחזיק בו זכויות מלאות של אזרח אירופאי, לרבות תנועה חופשית בכל מדינות האיחוד האירופאי, אישור עבודה במדינות אירופה, השכלה בסבסוד או בחינם ברחבי אירופה, אפשרות לפתוח עסק באיחוד האירופאי בקלות ובמהירות, וכן אפשרות פשוטה ויעילה לרכישת נדל"ן באירופה. בנוסף, דרכון של האיחוד האירופאי מאפשר גם כניסה לארצות הברית ללא ויזה, בניגוד לכניסה עם דרכון ישראלי.

   

  חושבים שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי? פנו למשרד עורכי הדין תותי-אשבל ובדקו את זכאותכם>>

   

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  איך מוכחים את הזכאות?

   

  אחד המרכיבים המרכזיים להוכחת הקשר המשפחתי לפורטוגל הוא שם המשפחה. ממשלת פורטוגל פרסמה שמות משפחה שאופייניים למשפחות יהודיות אשר גורשו מפורטוגל, אולם רשימה זו אינה סגורה וכי גם אם שמכם אינו נמצא ברשימה, ניתן להגיש בקשה לקבלת אזרחות באמצעות משרד עורכי דין תותי אשבל, עם סיכוי גדול לקבלת הדרכון הנחשק.

   

  אחד היתרונות החשובים בתהליך של קבלת אזרחות פורטוגלית הוא העובדה שהחוק הפורטוגלי לא דורש מבחן שפה והיסטוריה כחלק מההליך.

   

  אל תבזבזו זמן על ביורוקרטיה - תנו למשרד המנוסה והיעיל ביותר לעשות הכל בשבילכם

   

  אם אתם חוששים להיכנס לתהליך מייגע, ארוך ורצוף מחסומים בירוקרטיים, במשרד עורכי דין תותי אשבל מבטיחים להוריד את כל הטרחה מהגב שלכם ולפעול בשמכם בכל הערוצים האפשריים לטובת מימוש זכיותיכם.

  נציגי המשרד עושה את כל עבודת השטח, הכוללת הוצאת אישור מהקהילה היהודית, השגת תעודות לידה והנפקת הוכחות לקשר לקהילה בפורטוגל, על בסיס פסקי דין רבניים, ספרים, מחקרים, כתובות וכד'.

   

  אם אתם חושבים שאתם או מישהו מבני משפחתכם זכאי לאזרחות פורטוגלית - אל תהססו, התקשרו למשרד עורכי דין תותי אשבל או השאירו פרטים, וצוות המשרד ישמח לבדוק את זכאותכם, למצות את זכויותיכם החוקיות וללוות אתכם לאורך כל הדרך, עד לקבלת האזרחות.

   

  חושבים שאתם זכאים לדרכון פורטוגלי? פנו למשרד עורכי הדין תותי-אשבל ובדקו את זכאותכם>>

   

  צור קשר

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: משרד עורכי דין תותי אשבל
  דרכון אירופאי
  צילום: משרד עורכי דין תותי אשבל
  מומלצים