שתף קטע נבחר

כך תבחרו את מסלול הלימודים הנכון בתחום משאבי האנוש, ותתחילו לדאוג למשאב הכי חשוב במשק - ההון האנושי

העולם הפך בעשורים האחרונים ל"כפר גלובלי" של מיזוגים, רכישות ורילוקיישנים, שינויים טכנולוגיים ואובדן נאמנות למותג. שינויים אלו מדגישים את היתרון האמיתי של הארגונים המובילים במשק: ההון האנושי וניהול המשאב האנושי. היכן ניתן לקבל את הכלים העדכניים ביותר בתחום הצומח? ומה כדאי לקחת בחשבון לפני שבוחרים את מסלול הלימודים הנכון לרכישת השכלה גבוהה בתחום משאבי אנוש?

מאחורי מיזוגי ענק בין חברות, עומדת אינטגרציה של מאות ואלפי עובדים בארגונים חדשים, עם תרבות ארגונית שונה לחלוטין. רילוקיישנים הפכו לעניין שבשגרה, אך הם מהווים בכל פעם מחדש אתגר עבור העובד ומקום העבודה גם יחד. אנחנו חיים בעידן בו כל המידע על הארגון חשוף בפני הצרכנים והמתחרים, על רקע שינויים טכנולוגיים מהירים ואובדן הנאמנות המותגית. כל אלו מדגישים את היתרון של הארגונים המצליחים והצומחים: ההון האנושי ניהול המשאב האנושי.

 

לכן, עבור מי ששואף להצטרף לתחום עיסוק המשחק תפקיד קריטי בהצלחת הארגון, כדאי למצוא מסלול לימודים ייעודי וללמוד את המקצוע באופן מעמיק, ולא בתור התמחות בתוך תואר אחר. כיצד תוכלו ללמוד את תחום ניהול משאבי אנוש בתור מקצוע קריטי בזכות עצמו? ומהם ההיבטים אותם יש לוודא לפני שבוחרים את מסלול הלימודים הרלוונטי עבורכם?

 

לשמוע עדות מהשטח ולצבור ניסיון במהלך התואר

 

תואר אקדמי בניהול משאבי אנוש נותן את התשתית הנדרשת של הידע האקדמי, אבל כדי להיות מוכנים ל"עולם שבחוץ", רגע אחרי סיום התואר, כדאי להצטייד גם בכלים מעשיים ולקבל תובנות ישירות מהשטח. לכן, כדאי לבחור במסלול לימודים הכולל הרצאות אורח של מנהלים ומנהלות מהארגונים המובילים במשק, על מנת לשמוע ממקור ראשון על מימוש החומר התיאורטי.

 

חלק מהמסלולים אף מאפשרים לסטודנטים מצטיינים להתמחות בתעשייה, תוך כדי הלימודים, על מנת לגבש יתרון משמעותי בשוק העבודה עם סיום התואר.

תוכן פרסומי מל
(צילום: shutterstock)

תואר אקדמי זה מצוין - אבל כדאי להצטייד גם בתעודות פרקטיות נוספות

 

תואר אקדמי הוא כמעט מינימום נדרש בתחום משאבי האנוש בימינו, אך על מנת ליצור יתרון אמיתי מול המתחרים בשוק העבודה, כדאי לבחור במסלול הכולל תעודה מקצועית מוכרת, אשר תשמש בתור קלף נוסף במרוץ אל משרת החלומות שלכם.

 

חשוב לעקוב אחרי המגמות העדכניות בתחום משאבי האנוש

 

תחום משאבי האנוש הוא תחום מתפתח, המשתנה בקצב מהיר, על רקע השינויים בארגונים עצמם ובהתאם לשיטות הפופולאריות בחו"ל. על מנת לשמור על עדכון וביטחון בתפקוד שלכם, כדאי לוודא כי מוסד הלימודים בו תבחרו יהיה מעודכן במגמות האחרונות בתחום, ויידע להעביר לסטודנטים את המידע הרלוונטי ביותר לעתיד שלהם.

 

תוכן פרסומי מל
(צילום: shutterstock)

נקודת ההתחלה המושלמת -לימודים חד-חוגיים במשאבי אנוש במל"א

 

מל"א (המרכז ללימודים אקדמיים) מציע לימודים אקדמיים לתואר ראשון במשאבי האנוש, המדגיש את חשיבות הניסיון המעשי לקראת תחילת הקריירה שלכם בתחום משאבי האנוש.

 

תכנית הלימודים הייחודית המתמקדת רובה ככולה במשאבי אנוש מדגישה את חשיבות למידת מקצוע ניהול משאבי אנוש כתנאי הכרחי להצלחה בהובלת מערך משאבי האנוש בארגון ומקנה לבוגריה יתרון תחרותי בהשתלבות והתקדמות בשוק העבודה.

 

מסלול הלימודים ל-B.A. בניהול משאבי אנוש מספק תשתית ידע אקדמי רחבה, חדשנית ויישומית, המכינה את הסטודנטים למגוון תחומי האחריות של מחלקות משאבי האנוש בארגונים, כגון גיוס, הדרכה, רווחה, ניהול משאבי אנוש, ייעוץ ארגוני, ניהול ועוד.

 

תכנית הלימודים מעניק לבוגרים תעודה מקצועית בניהול משאבי אנוש מטעם העמותה לניהול, פיתוח וחקר משאבי אנוש בישראל. הסטודנטים יכולים להצטרף ללימודיתעודה בניהול הדרכה בארגונים, המאפשרת השתלבות במחלקות משאבי אנוש כבר במהלך הלימודים.

תוכן פרסומי מל
(צילום: shutterstock)

לצד תכנית הלימודים, פועלת ועדה מייעצת המורכבת ממנהלי משאבי אנוש בכירים במשק, הממליצים לבית הספר על התכנים העדכניים ביותר נכון לשוק העבודה העכשווי. בתואר נהנים הסטודנטים מהרצאות אורח של הגורמים המובילים בארגונים, וסטודנטים מצטיינים יכולים להתמחות בתעשייה - תוך כדי לימודים.

 

בנוסף, לוח הזמנים של התכנית מותאם לאנשים עובדים הרוצים לשלב עבודה לצד לימודים.

 

הכירו את Career Booster- שיטת הלימודים הייחודית של מל"א

 

שיטת הלימודים המיושמת כיום במל"א, הנקראת Career Booster, נועדה לעזור לסטודנטים להתברג בארגונים ביעילות ובמהירות לאחר סיום התואר, על ידי הענקת הכלים הרלוונטיים ביותר כבר במהלך הלימודים. איך עובדת השיטה? הסטודנטים יכולים להצטרף במהלך הלימודים למגוון קורסים פרקטיים בנוסף לתכנית הלימודים הראשית, כגון ניהול פרויקטים, אפיון חוויית משתמש, ניהול הדרכה וכו'.

 

מל"א הקים ומנהל גם את ה-HUB, חממת היזמות של המוסד, הפונה לכל הסטודנטים, מכל התחומים והמחלקות, השואפים להוציא לפעול מיזמים הקשורים למסלולי הלימודים שלהם. החממה מיושמת על ידי תהליך ייחודי של ליווי אישי, יחד עם חשיפה למשקיעים רלוונטיים מהענף.

 

יודעים איך להתנהל עם אנשים? תואר ראשון במשאבי אנוש במל"א- בואו להפיק את המיטב מהיכולות שלכם>>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
תוכן פרסומי מל"א
צילום: shutterstock
מומלצים