שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  "בשביל האור" - מירוץ חברתי מדן ועד אילת
  בין-דוריות, רב תרבותיות והתנדבות, ערך הביטחון, תרבות ישראלית, חדשנות ישראלית, התיישבות ועידוד תיירות ישראלית הם הערכים המנחים במירוץ "בשביל האור". המירוץ, ביוזמת חברת החשמל, יערך במהלך החנוכה מדן ועד אילת. מוזמנים להצטרף

  זו השנה השנייה בה אני לוקח חלק פעיל במרוץ החברתי 'בשביל האור'. בשנה שעברה התחלנו את המסורת ורצתי ביחד עם כל המשפחה, כי חשבתי שזה מקסים שהיוזמת של המירוץ חברת החשמל, שדואגת שיהיה לנו אור, לוקחת על עצמה להעלות על סדר היום הציבורי את הערך החברתי של הנתינה והבאת האור לכל חלקי האוכלוסייה, ואכן מאוד נהנינו.

   

  "בשביל האור" הוא מרוץ חברתי למען ערכים המאחדים את החברה הישראלית: הבין-דוריות, רב תרבותיות והתנדבות, ערך הביטחון, תרבות ישראלית, חדשנות ישראלית, התיישבות ועידוד תיירות ישראלית.

   

  רצים במירוץ האור של חברת החשמל (צילום: יוסי וייס, חברת החשמל)
  "בשביל האור" -מירוץ חברתי למען ערכים המאחדים את החברה הישראלית(צילום: יוסי וייס, חברת החשמל)

   

  אני מזדהה עם ערך הביטחון והשנה אמשיך את המסורת וארוץ בנר השלישי של חנוכה בפארק נחל חדרה הסמוך לתחנת הכוח 'אורות רבין', למען ערך כוחות

  הביטחון בישראל. ערך הביטחון והשירות הצבאי הוא מבחינתי ערך עליון לשמירה על ביטחון מדינת ישראל ולהמשך קיומנו כאן בארץ.

   

  ערך הביטחון קרוב ללבי במיוחד, שכן שתי בנותיי משרתות בצבא. כך, שמבחינתי אני רץ למען ועבור האנשים ששומרים עלינו, ביחד עם בתי ליאור הנמצאת בחופשת שחרור מצה"ל, ועבור בתי האמצעית עדי, שהתגייסה זה מכבר ונמצאת בקורס מש"קיות חינוך. ומכאן אני מוסר לך ד"ש וגעגועים.

   

  לאורך השנים ליוויתי תלמידים רבים בפעילויות הכנה לשירות משמעותי בצבא. כאיש חינוך שנים רבות, ניצבים לנגד עיני ערכי הנתינה וההתנדבות בחברה הישראלית, כערכים עליונים אותם אני מקנה לילדיי ולתלמידיי גם יחד.

   

  רצים במירוץ האור של חברת החשמל (צילום: יוסי וייס, חברת החשמל)
  (צילום: יוסי וייס, חברת החשמל)

   

  לצד ערך הביטחון, אני מתחבר לפעילות הספורטיבית שחברת החשמל מציעה. הספורט מלווה אותנו במשפחה בשנים האחרונות ובכל פעם אנו מציבים לעצמנו אתגרים חדשים, ממש כמו חג החנוכה, המסמן את ניצחון המעטים מול הרבים. הלוא זהו סיפורו של העם היהודי.

   

  אני שולח חיבוק גדול לכל כוחות הביטחון בכל מקום בארץ ומחוצה לה. שימשיכו להביא את האור ומי ייתן וכל חיילנו וחיילותינו ישובו בשלום לגבולם.  

   

  • הכותב, אלי דורי, הוא מנהל חטיבת ביניים, בכפר הנוער 'עתיד רזיאל', הרצליה

   

   

  חברת החשמל תקיים בחג חנוכה הקרוב (2-9 בדצמבר) מרוץ חברתי, זו השנה השנייה, מדן ועד אילת. הציבור הרחב, נציגי עמותות חברתיות ועובדי חברת החשמל ירוצו למען ערך ישראלי אחר, במקטע של בין 3-5 קילומטר ליום. הריצה תתקיים בכל יום בשעה 15:00 ובתום כל מקטע יתקיים אירוע הדלקת נרות חגיגי בהשתתפות הרצים, הציבור הרחב, הרשות המקומית המארחת, פעילים חברתיים, בכירי חברת החשמל ועובדיה.

   

  הרשויות הלוקחות חלק במרוץ: לב הגליל, חדרה, תל אביב, ירושלים, יישובי עוטף עזה ואילת. בין הארגונים המשתתפים: משרד רוה"מ, איחוד והצלה, מרכזי הצעירים, האגודה להתנדבות, קק"ל, הרשות לפיתוח הגליל והרשות לפיתוח ירושלים.

   

  רצים במירוץ האור של חברת החשמל (צילום: יוסי וייס, חברת החשמל)
  (צילום: יוסי וייס, חברת החשמל)

   

  • נר ראשון – ריצה באגמון החולה למען הרב דוריות. העברת הלפיד מדור לדור.
  • נר שני – ריצה ביער אחיהוד למען ערך ההתנדבות והרב תרבותיות.
  • נר שלישי – ריצה  עם כוחות הביטחון בפארק נחל חדרה למען ערך הביטחון. בסיום הריצה יתקיים אירוע השקה חגיגי למרכז המבקרים המחודש של חברת החשמל.
  • נר רביעי – ריצה בטיילת הרברט סמואל בתל אביב-יפו למען התרבות הישראלית . בסיום הריצה יתקיים הפנינג עם להקות צעירות של מרכזי הצעירים בתחנת הכח רדינג.
  • נר חמישי – ריצה בעמק הארזים בירושלים למען ערך החדשנות
  • נר שישי – ריצה בשעה 11:00 ביחד עם תושבי עוטף עזה בצומת גילת למען ההתיישבות. בסיום הריצה יתקיים הפנינג משפחות בשיתוף עם קק"ל סדנאות יצירה, משחקי חשיבה ומופע של הופ! קטנטנים
  • נר שמיני – ריצה בטיילת באילת למען התיירות

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  רוח טובה
  יד שרה
  כיתבו לנו
  מומלצים