שתף קטע נבחר

מסתמן: ארז טל ובר רפאלי ינחו את האירוויזיון

אחרי שעלו לאוויר שמות רבים ובעקבות האודישנים לתפקיד המנחים, ל-ynet נודע כי בתאגיד השידור הציבורי מתגבשת ההחלטה שארז טל ובר רפאלי ינחו את האירוויזיון הקרוב בתל אביב, זאת בכפוף לאישור ה-EBU

אחרי שעלו לאוויר שמות רבים - בתאגיד השידור הציבורי מתגבשת ההחלטה: ארז טל ובר רפאלי ינחו את האירוויזיון שיתקיים במאי 2019 בתל אביב, כך נודע ל-ynet. יש לציין כי בחירת התאגיד כפופה לאישור איגוד השידור האירופי, ה-EBU, ולאחר מכן לסיכומים החוזיים עם השניים.

 

 

ארז טל ובר רפאלי ()
ארז טל ובר רפאלי להנחיית האירוויזיון

 

לאודישנים שנערכו בחודש שעבר ניגשו מגישים ומגישות טלוויזיה שחשקו בתפקיד הנכסף, אולם ארז טל זכה קונצנזוס בקרב אנשי האירוויזיון בישראל, בטרם ניגש לאודישן, ואילו רפאלי הרשימה את הנוכחים, שהחליטו כי היא המתאימה ביותר.

 

אם ההחלטה תאושר, טל ורפאלי צפויים להיות המנחים המרכזיים של התחרות כשלצידם תהיה מנחה נוספת בגרין רום. השם החם לעמדת המגישה הזאת לוסי איוב, כשעל הרצון לשלבה במשדר המדובר דיבר גם מנכ"ל תאגיד השידור אלדד קובלנץ. "הוא יצא גדול בהקשר הזה", אמרו על המנכ"ל גורמים בתעשייה, "בתחילה היה לו חשוב מאוד לשבץ מישהו מהתאגיד כמגיש מרכזי, אבל הוא הבין שטובת תחרות השירה שתעשה יחסי ציבור גדולים לישראל באירופה חשובה הרבה יותר. הוא הקריב כאן מעצמו לטובת המדינה, וזה לא מובן מאליו". ייתכן כי לצידה של איוב, אסי עזר ישתלב גם בהנחייה.

 

ההחלטה, כאמור, התגבשה בקרב הפקת האירוויזיון בישראל ומנהלי התאגיד. אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון, ההכרזה הרשמית צפויה לקרות בחודש הקרוב.

 

מכאן נמסר: "תהליך בחירת המנחים עדיין לא הושלם, רק בסופו נכריז רשמית מי המנחים של אירוויזיון 2019".

 

מנכ״ל התאגיד, אלדד קובלנץ ולצידו יושב ראש המועצה, גיל עומר המריאו לז׳נבה לכנס של איגוד השידור האירופי, שבו ישראל תצטרף באופן רשמי כחברה ב-EBU. לו הפיצול בין התאגיד לחברת החדשות שלו היה יוצא לפועל, האירוע לא היה מתקיים.

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לאתר ההטבות
מומלצים