שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  יוסי ורשבסקי מונה לתפקיד מנכ"ל ערוץ עשר ורשת הממוזג
  האיש שעומד בראש ערוץ עשר בשנים האחרונות, יוסי ורשבסקי, ישמש כמנכ"ל הערוץ הממוזג. גם במסגרת חלוקת מבנה הבעלות, השליטה תשאר אצל בעלי המניות של ערוץ עשר, עם 68 אחוזים ואילו רשת תחזיק ב-32 אחוזים

  מיזוג ערוץ עשר ורשת ממשיך לקרום עור וגידים : בעלי הערוץ הממוזג הודיעו היום (א'), רשמית כי יוסי ורשבסקי, מי שכהן בתפקיד מנכ"ל ערוץ עשר, הוא זה שיקבל את תפקיד המנכ"ל. נדב טופולסקי, בעל מניות בערוץ, ישמש בתפקיד יושב הראש. הערוץ הממוזג אמור להתחיל לפעול כבר בחודש ינואר הקרוב.

   

  ורשבסקי (59) משמש בתפקיד מנכ"ל ערוץ עשר זו הקדנציה השנייה, אחרי שמונה לתפקיד לראשונה ב-2008, והוא חזר אליו כעבור שש שנים, כשהערוץ היה במצוקה קשה ועל סף סגירה. הוא הודיע על תקרת שכר וגרסה "רזה" נטולת ריאליטי כמעט לחלוטין, שהצליחה להחזיק אותו בחיים. עם ההודעה על מיזוג הערוצים עשר ורשת, מנכ"ל רשת אבי צבי היה אמור לאייש את התפקיד של המנכ"ל, אולם בעקבות שינויי מבנה הבעלות, ורשבסקי קיבל את התפקיד, וצבי פרש מתפקידו אחרי יותר מעשור.

   

  יוסי ורשבסקי (צילום: עדי אורני)
  יוסי ורשבסקי. מנכ"ל הערוץ הממוזג(צילום: עדי אורני)

   

  מינוי נוסף שיצא היום באופן רשמי הוא של נדב טופולסקי שישמש בתפקיד יושב ראש הערוץ. טופולסקי (42) מקורבו של בעלי הערוץ הממוזג, לן בלווטניק, מונה לתפקיד הנוכחי אחרי שקיבל לפני כשבוע את תפקיד מנכ"ל RGE, הקבוצה שחלק מבעליה מחזיקים ברוב המניות בערוץ הממוזג.

   

  חלוקת מבנה הבעלות בערוץ הממוזג מתחלקת ל-68 אחוזים לחלק מבעלי קבוצת RGE שבבעלותה ערוץ עשר, ו-32 אחוזים בבעלות בעלי המניות של רשת.

   

  נדב טופולסקי (צילום: ערן בארי)
  נדב טופולסקי. יושב ראש הערוץ (צילום: ערן בארי)
   

  בעלי המניות מסרו עם ההודעה על המינויים החדשים: "אנו משוכנעים שלאחר קבלת האישורים הנדרשים וחרף לוח הזמנים הצפוף יציג הערוץ הממוזג, בהובלת יוסי ורשבסקי, תוכן איכותי ומגוון המשקף את ההתמחות השונה של כל ערוץ הן באקטואליה, בדוקו ובדרמות והן בבידור ובמגה ריאליטי, זאת, בנוסף לחברת חדשות חזקה ועצמאית, בשוק תקשורת שפוי שיודע לקיים את עצמו".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הטבות למנויים
  מומלצים