שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  ירון לונדון יגיש תוכנית בערוץ הממוזג של עשר-רשת

  "לונדון את קירשנבאום" אמנם יורדת מהמסך, אבל המגיש הוותיק יישאר בערוץ המאוחד ויחליף את רפי רשף בתוכנית "אינטימי", לאחר שזה עבר לקשת. "שמחים שירון לונדון ימשיך איתנו", נמסר מהערוץ המאוחד

  אחרי שנחשף ב-ynet על ירידתה של תוכנית הטלוויזיה "לונדון את קירשנבאום" בתום 16 שנה, נמצאה הנוסחה שתשאיר את המגיש הוותיק בערוץ הממוזג של עשר ורשת. ל-ynet נודע כי ירון לונדון יחליף את רפי רשף בתוכנית הראיונות "אינטימי".

   

  "לונדון את קירשנבאום", בהגשת ירון לונדון ומוטי קירשנבאום ששודרה בערוץ עשר מאז 2002, היא אחת מתוכניות הדגל של הערוץ והפירסום ב-ynet על ירידתה משידור עורר סערה. במקביל, הודיעו בערוץ הממוזג של רשת ועשר כי אמנון לוי יגיש תוכנית חדשה בשש בערב שתחליף אותה במשבצת הנחשקת.

   

  נמצאה הנוסחה. ירון לונדון (צילום: יוסי צבקר) (צילום: יוסי צבקר)
  נמצאה הנוסחה. ירון לונדון(צילום: יוסי צבקר)

   

  עם הפרסום על הצטרפותו של לוי לרצועת האקטואליה היומית, בערוץ עשר ביקשו להודות ללונדון ואמרו כי קיבלו בצער את הודעת עזיבתו. לונדון הופתע,

  שכן לטענתו הוא לא הודיע על עזיבתו, אולם בשיחה עם ynet הוא אמר כי מדובר ב"אי הבנה" וכי הוא מאמין שהדברים ייפתרו.

   

  ואכן, בשיחה עם מנכ"ל הערוץ הממוזג יוסי ורשבסקי שנערכה השבוע, השניים סיכמו על התוכנית שיגיש לונדון במקומו של רפי רשף, שערק למתחרים מקשת. ללא קשר, לונדון אמור להגיש גם שעשועון חדש בתאגיד השידור הציבורי, אולם נכון לכתיבת שורות אלה, טרם הודיעו על כך רשמית.

   

  מערוץ עשר נמסר בתגובה: "אנו שמחים שירון לונדון ימשיך איתנו בערוץ הממוזג עשר-רשת".

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים