שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  בצל התלונות על הטרדות: יועץ נתניהו דיוויד קיז פורש
  שבועיים אחרי שנציבות שירות המדינה סגרה את התיק שבדק הטרדות מיניות מצדו של היועץ לתקשורת הזרה, הודיע דיוויד קיז לרה"מ על סיום תפקידו. קיז: "מודה לנציבות על סגירת התיק נגדי בקביעתה ש'אין כל ראיה'"

  דיוויד קיז ()
  דיוויד קיז

  ראש הממשלה בנימין נתניהו קיבל את בקשת יועצו לתקשורת הזרה, דיוויד קיז, לסיים את תפקידו. כך נמסר הערב (יום ד') מלשכת נתניהו. קיז הודיע על התפטרותו מהתפקיד כשבועיים לאחר שנציבות שירות המדינה סגרה את תיק הבדיקה שנפתח בעניינו בעקבות תלונות של נשים על הטרדות מיניות מצדו.

   

  על אף סגירת התיק, ההערכה הייתה שקיז לא יוכל לחזור ללשכת ראש הממשלה. ברקע הדברים מחו הכתבים הזרים על כך שמאז הודעתו של קיז בספטמבר על יציאה לחופשה על מנת לטהר את שמו, לא היה מי שיתדרך אותם ויענה להם על שאלות.

   

  נתניהו אמר הערב: "אני מודה לדיוויד קיז על תרומתו הגדולה למאמץ ההסברה הישראלי. דיוויד יזם תוכנית של סרטונים קצרים פורצי דרך שהציגו עובדות יסוד לגבי מדינת ישראל ואפשרו לי להציג את עמדת ישראל לאומות העולם.

   

  "מיליוני אנשים ברחבי העולם צפו בהערכה בסרטונים אלה, והמסרים שיועדו לציבור האיראני זכו לתגובות נלהבות במיוחד מאזרחים איראנים רבים. כל אלה מעידים על כישרונו ותרומתו של דיוויד. אני מאחל לו הצלחה בהמשך הדרך".

   

  קיז עצמו אמר: "אני מודה לנציבות שירות המדינה על סגירת התיק נגדי בקביעתה ש'אין כל ראיה או ראשית ראיה' לעבירה בתקופה שבה שימשתי כעובד מדינה".

   

  היועץ המתפטר הוסיף: "החדשנות הישראלית שמשפרת את חייהם של אנשים רבים ברחבי העולם עוררה בי השראה גדולה ולכן החלטתי ללכת אחר הזדמנויות חדשות במגזר הפרטי. אני מודה לראש הממשלה נתניהו שהעניק לי את הכבוד הגדול לשרת אותו ואת מדינת ישראל".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים