שתף קטע נבחר

מחיר למשתכן בגליל ים: 175 זוכים קנו דירות בשלושה ימים

החברות הבונות את פרויקט "הדרים - מחיר למשתכן" בהרצליה מדווחות על התנפלות של הזוכים בשלושת ימי המכירות שערכו לאחרונה. המחירי משקפים הנחה של כ-35% ממחירי השוק באזור, עם כ-1.3 מיליון שקל לדירת 3 חדרים, כ-1.7 מיליון שקל ל-4 חדרים וכ-2 מיליון שקל ל-5 חדרים

פרויקט "הדרים - מחיר למשתכן" בגליל ים בהרצליה נחל הצלחה בקרב זכאי התוכנית: ל-ynet נודע כי 175 דירות בפרויקט, מתוך 208 דירות בסך הכל שהוקצו לתוכנית, נמכרו לזכאים בשלושה ימי מכירות שנערכו בחנוכה.

 

לכתבות נוספות בערוץ הנדל"ן


מדובר בפרויקט של החברות סלע בינוי ואיסתא נכסים מקבוצת איסתא, הכולל 8 בנייני מגורים בני כ-9 קומות כל אחד, עם 260 דירות. צפי תחילת הבנייה הוא לרבעון הראשון של שנת 2019, והאכלוס אמור להתרחש במהלך שנת 2021.

גליל ים מחיר למשתכן (צילום: מיכאל טומרקין)
גליל ים, מחיר למשתכן(צילום: מיכאל טומרקין)

גליל ים מחיר למשתכן (צילום: מיכאל טומרקין)
גליל ים, מחיר למשתכן(צילום: מיכאל טומרקין)

 

גליל ים מחיר למשתכן (צילום: מיכאל טומרקין)
גליל ים, מחיר למשתכן(צילום: מיכאל טומרקין)

80% מהדירות בפרויקט הוקצו למכירה במסגרת תוכנית ההוזלות הממשלתית, והשאר לשוק החופשי. במסגרת ימי המכירות נמכר כל המלאי של דירות 5 חדרים שהוקצו לזכאי התוכנית, וכ-85% ממלאי של דירות 3 ו-4 חדרים.

 

מחירי הדירות לזכאי מחיר למשתכן משקפים הנחה של כ-35% ממחירי השוק הקיימים באזור: המחיר ההתחלתי לדירת 3 חדרים עומד על כ-1.3 מיליון שקל, לדירת 4 חדרים על כ-1.7 מיליון שקל, ולדירות גן ודירות 5 חדרים על כ-2.1 מיליון שקל. בשוק החופשי, המחירים מתחילים בכ-2.5 מיליון שקל לדירות 4 חדרים ובכ-2.95 לדירות 5 חדרים.


גליל ים מחיר למשתכן (הדמיה: viewpoint)
הדמיה של הפרויקט(הדמיה: viewpoint)

גליל ים מחיר למשתכן (הדמיה: viewpoint)
הדמיה של דירה בפרויקט(הדמיה: viewpoint)

יוסי פיירמרק, מנהל מחלקת מחיר למשתכן של חברת סלע בינוי, אמר כי רוב הדירות לשוק החופשי בפרויקט נמכרו כמעט במלואן, ונותרו דירות בודדות בלבד. "הנוכחות המלאה של הזוגות שהגיעו לבחור דירה מצביעה על האטרקטיביות של הפרויקט במסגרת מחיר למשתכן, באחת השכונות המבוקשות ביותר הנבנות כעת באזור המרכז", אמר.

 

 

הפרויקט נמצא כיום בשלבי תכנון ומילוי תנאים לקבלת היתר בנייה. התכנון בוצע על ידי משרד קיקה ברא"ז אדריכלים ומתכנני ערים ומשרד BE אדריכלים, ועיצוב הפנים על ידי האדריכלית רמה דותן.

גליל ים מחיר למשתכן (הדמיה: viewpoint)
הדמיה של פרויקט הדרים בשכונה החדשה בגליל ים(הדמיה: viewpoint)

לפי נתוני האוצר, בשכונת גליל ים נבנות בסך הכל 1,429 יחידות דיור במסגרת מחיר למשתכן, ב-5 פרויקטים. אלו כוללים פרויקט עם 221 דירות של חברת שבירו שכבר החלה בנייתו, שני פרויקטים שאמורים לקבל היתרי בנייה מלאים בימים הקרובים - האחד עם 531 יחידות דיור של אפריקה ישראל, והשני עם 344 יחידות דיור, של פרשקובסקי. פרויקט נוסף עם 125 דירות שייך לחברת אזורים, ונמצא בשלבי תכנון.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מיכאל טומרקין
הזוכים בוחרים את הדירות
צילום: מיכאל טומרקין
מומלצים