שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  משה קראדי מונה לתפקיד יו"ר איגוד השופטים
  מפכ"ל המשטרה לשעבר נבחר על ידי הוועדה ויכהן בתפקיד בשלוש השנים הקרובות: "חלקם של שופטי הכדורגל במשחק הנפלא הזה הוא רב משמעות, גם בעידן החידושים הטכנולוגיים. אשאף לקדם את אמון הציבור בשופטים"

  משה קראדי, שכיהן כמפכ"ל משטרת ישראל בין 2004 ל-2007, נבחר היום (חמישי) ליו"ר איגוד השופטים. הוא יחליף בתפקיד את עוזי יצחקי שסיים את תקופת כהונתו, ויכהן בתפקיד בשלוש השנים הבאות. בנימוקי הוועדה נכתב: "לנוכח עברו הציבורי העשיר, היותו מפכ"ל המשטרה בעבר ומנכ"ל חברת דלק כיום, ולנוכח כישוריו הניהוליים המוכחים בעבר והזיקה לספורט בכלל ולענף הכדורגל בפרט, קראדי הוא המועמד המתאים ביותר לתפקיד".

   

  החמישה שהגישו לפני שבועיים את מועמדותם לתפקיד היו חברת הכנסת לשעבר רונית תירוש, עו"ד אשר שור, עו"ד פאיז עורוק, שופט העבר דאוד סוהיל וכאמור קראדי. הם זומנו לפגישות עם הוועדה הבוחרת בראשות נשיא בית הדין העליון השופט בדימוס אמנון סטרשנוב, השופטת בדימוס שרה ברוש, יו"ר ההתאחדות לכדורגל שינו זוארץ וממלא מקומו דודי גיל.

   

  משה קראדי (צילום: ירון ברנר)
  משה קראדי. "העשייה הציבורית הייתה ונותרה קרובה ללבי"(צילום: ירון ברנר)

   

  משה קראדי אמר לאחר ההודעה על הבחירה בו: "אני מודה לחברי ולחברות הוועדה על הבחירה בי לתפקיד יו"ר איגוד השופטים. הייתה לי הזכות להתמודד על התפקיד עם מועמדים ומועמדות ראויים ביותר. העשייה הציבורית הייתה ונותרה קרובה ללבי ואני מייחס לה חשיבות עצומה, ומכאן ההחלטה שקיבלתי לשאוף לתפקיד האמור".

   

  "חלקם של שופטי הכדורגל במשחק הנפלא הזה רב משמעות, גם בעידן בו חידושים טכנולוגיים הולכים ותופסים נפח גדול יותר ויותר", ציין קראדי. "אני
  משוכנע כי איגוד השופטים ייטיב להתמודד עם האתגרים הרבים שנמצאים לפניו, בראש ובראשונה בזכות ההון האנושי שיש לו. כמי שעמד ועומד בראש מערכות מורכבות ומשמעותיות לחברה הישראלית, אשאף לקדם עוד יותר את מעמד השופטים, את מקצועיותם ואת אמון הציבור בארגון ובנציגיו".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים