שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  מתחילים מחדש: הורוסקופ חודשי ינואר
  שנה חלפה, שנה חדשה מתחילה וגם אם נדמה לכם שאתם תקועים בשגרה, אז דברים זזים ומשתנים. זה הזמן לגלות מה מספרים הכוכבים על מצבכם בחודש הראשון לשנת 2019

  שנה אזרחית חדשה מתחילה וזה הזמן לבדוק איך בדיוק היא תתחיל לכם באופן אישי - מה צפוי לכל מזל בחודש הקרוב, מי אמור לזכות במשרה שתמיד חלם עליה, מי יגשים חלומות ולמי צפוי עתיד חדש מעבר לים? בדקו מה מספר ההורוסקופ החודשי שלכם:

  מה קורה איתכם החודש? (צילום: shutterstock)
  מה קורה איתכם החודש?(צילום: shutterstock)

   

  רוצים לדעת יותר? בואו לגלות מה מספר ההורוסקופ השנתי שלכם

   

  טלה

  בימים אלה הזוגיות שלכם מושפעת מיסוד האדמה המחדיר אל חייכם אנרגיות מהסוג היציב, אך הביקורתי: נראה כי אתם נאלצים לסרב למישהו שלא ממש בראש שלכם, וזה אומר שאתם שומרים את אהבתכם למישהו שהקפיץ לכם את הלב. לפנויים שבינכם יש בשורות טובות! בשיא הטבעיות מתפתח רומן יפה ואנשים שמכירים אתכם מופתעים מן המהירות בה אתם מתחברים עם אחרים.

   

  נושאי משפחה מעסיקים אתכם אך אתם מספיק חכמים כדי להבין שעכשיו הזמן להתמקד בתחום העבודה. יוזמה חדשה שתתברר בהמשך הדרך כרעיון רווחי כלל לא רע, דורשת מכם נסיעות ומסעות לימודיים.

    

  שור

  זו תקופה המזרימה אל חייכם אנרגיות של הוד, הדר וזוהר מלכות. ממש טוב לכם עם מישהו שאינו זקוק למילים בשביל להבין אתכם. הקשר הרומנטי עוזר לכם להכיר תחומים שלא הייתם מודעים לקיומם. גם בתחום הקריירה ישתלם לכם להפעיל אסרטיביות.

   

  בחציו השני של החודש אתם שוקדים על פיתוח ושיפור תקשורת, במיוחד עם אנשים צעירים מכם. בסך הכל האווירה זורמת ויש לא מעט התקדמות למרות יש קצרים ואי הבנות פה ושם. במישור המשפחתי המצב פחות זוהר – אתם חסרי סבלנות ואין לכם את הכוחות להכיל בעיות של אחרים.

   

  טיפ: המצב הוא זמני, שנו גישה.

    

  תאומים

  האנרגיות הקוסמיות מזרימות אל חייכם תכונות בעלות אופי ביתי, משפחתי, חמים ושורשי. מישהו שהתעקש לטעון שאין לו כלום כלפיכם, מחליט להשתפך וחושף את רגשותיו. גם מחזרים מן העבר שלכם, לא ממש נעלמו מהשטח וממשיכים להעביר רמזים ומסרים.

   

  מאמצים לאחד את המשפחה ולהשליט הרמוניה ושלווה בין כולם ראויים לציון אך נראה שאתם לא כל כך מצליחים והדבר גורם לכם לא מעט עוגמת נפש. ההרגשה שאתם לכודים בין הפטיש לסדן אינה נעימה בלשון המעטה. אתם צריכים לקחת נשימה עמוקה ולעשות רק את מה שתלוי בכם. לא מעבר לזה!

    

  סרטן

  הכוכבים מרעיפים אנרגיות רומנטיות על גזרת מזלכם: צפויה זריקת עידוד לכל הקשור במראה ובהופעה החיצונית. מישהו שאוהב לחיות באשליות, חושב שאתם מאוהבים בו: הקטע הוא שדווקא בא לכם על מישהו אחר.

   

  בעבודה: חופשה או פרישה זמנית אינה באה בחשבון למרות שנראה לכם שזה מה הכי נחוץ לכם ברגע זה. יש לכם הרבה רעיונות יצירתיים והצעות עסקיות הדורשות את מלוא הריכוז ותשומת הלב שלכם. העייפות וחוסר המרץ ישתפרו במהלך החודש לטובה. אתם מסוגלים להתמודד. אל ייאוש.

     

  אריה

  בתחילת החודש צפויים ויכוחים עם טיפוסים שלא ממש מאושרים מהטעם שלכם בבני-זוג, אבל נראה שאין לכם בעיה להתמודד איתם. מגיעים רמזים ממישהו שפעם ניסה לחזר אחריכם והוא חוזר בשביל לנסות שוב: אתם מסבירים לו שהלב שלכם נמצא במקום אחר.

   

  בחציו השני של החודש אתם מחליטים לקחת את עצמיכם בידיים: אתם מתאמצים לשפר את הבריאות וכמו כן לשקוד על ההופעה שלכם ואכן בחודשיים הקרובים - תראו תוצאות בשטח. בעבודה, פרויקטים שהתעכבו עד עכשיו מסיבות שונות ומשונות באים לידי גמר מוצלח.

   

  בתולה

  אנרגיות תוססות זורמות בגזרת מזלכם וזו תופעה שאינכם מורגלים בה: אתם צפויים למטר של קשרי ידידות, בילויים, נסיעות ופגישות. האווירה תהיה הפכפכה, קלילה ומאוד לא רשמית. לפתע אתם מגלים עניין במחזרים שהתעלמתם מהם בעבר.

   

  צפויה שיחה שתבהיר לכם עד כמה תצטרכו להשקיע כדי לממש את שאיפותיכם: הגשמה עצמית תדרוש מכם להתפשר עם הוראות ותכתיבים (אתם מסוגלים?).

   

  בתחום המשפחתי: הקדישו זמן ותשומת לב לבית ולבני המשפחה. מישהו זקוק לייעוץ ולתמיכה אבל מתבייש לבקש עזרה. אל תהססו והציעו תמיכה ריגשית, זה ישתלם לכולם בעתיד הלא רחוק.

   

  מאזניים

  ימים אלה נראה כי התקשורת המילולית מככבת בחייכם הרומנטיים. הצורך להתבטא מאפיל על הצורך להתנסות. הכוכבים מעודדים אתכם להציב את עצמכם בשורה הראשונה: אז נכון שאינכם נחשבים לטיפוסים תחרותיים, אבל כדאי שתערכו לעצמכם מסע של יחסי ציבור כדי לגבור על המתמודדים מולכם.

   

  שיפור במערכות יחסים קרובות יתרחש בעתיד הקרוב, בינתיים יש לכם יותר מידי זמן פנוי ואתם נגררים מתוך שעמום לעשות דברים שאינם בהכרח פועלים לטובתכם. הימנעו מפגישות אישיות הכרוכות בנסיעות ארוכות. הקפידו על מנוחה מספקת.

   

  עקרב

  תתפלאו, אבל סגנון מקורי וחדשני עשוי לסייע לקריירה שלכם. עשו הכול כדי להפוך תחביב למקצוע. זה הזמן להגשים את עצמכם באפיקים שעוד בילדותכם חלמתם עליהם. ידיד מבקש מכם לחוות דעה בעניין שממילא הוא סגור עליו, ככה שכדאי לכם לעודד אותו ולא להדגיש מגרעות שמצאתם.

   

  בתקופה זו של השנה אנרגיות קוסמיות מחדירות אל חייכם תכונות בעלות אופי הרפתקני, פתוח ונאור. קצת קשה לכם להסביר לעצמכם את הרגשות הרומנטיים,

  אבל כמו שזה נראה, אתם לא ממש מוטרדים. מה שנשאר למחזרים שלכם, זה פשוט להיצמד אליכם ולנסות להתרגל לקצב שאתם מכתיבים.

    

  קשת

  בהשראת הכוכבים, אתם שולחים את המסרים הנכונים לאנשים הנכונים, ומקבלים תגובות שממש משמחות אתכם. עושה רושם שאפשר לבנות על סיפור שהפך מידידות, למשהו עמוק יותר. הלב מושך אתכם למקומות צפופים וסוערים, שהם נפלאים כדי להכיר מקרוב את מי שבראש שלכם. צפויה אווירה מחשמלת, אתם יודעים, כזו שמזמינה ניצוצות רומנטיים המיטיבים עם האמוציות אך מטריפים את המחשבות.

   

  בעבודה המצב קצת יותר מורכב - ויכוחים שיתעוררו יסתיימו ב'רחוב ללא מוצא' כך שחבל על המאמצים לשכנע אחרים שאינם צודקים. הסיקו את המסקנות ואל תחזרו על אותן טעויות בעתיד: עוצמת הרגשות הגבוהה שלכם לא תעזור במקרה זה אלא תפעל כחרב פיפיות.

    

  גדי

  בתחילת החודש יקיריכם מרגשים אתכם בבשורות משמחות ואתם חשים אושר וסיפוק. במקביל לכך, הכוכבים מחדירים אל חייכם תכונות בעלות אופי גועש, לוהט ואימפולסיבי. מי שלא מוכן לחגוג איתכם, נאלץ לחפש לעצמו חברים חדשים.

   

  בעבודה אתם סובלים ממצבי רוח למרות שיש התפתחויות מעניינות בתחום העסקי. החשש שלכם מעורב עם אופטימיות שבסופו של דבר מנצחת. ההמלצה היא לא להיגרר למצבים רגשיים קיצוניים שעלולים לגרום לכם לאבד את הצפון. טיפ: לכו עד הסוף עם מה שאתם מאמינים בו.

   

  דלי

  מישהו רומז כי מתחת לפני השטח הוא רוצה את קרבתכם, הרבה יותר מכפי שהוא מוכן להראות. אתם מרגישים טוב בסך הכול וחשים שאתם במסלול נכון להשגת מטרות שהצבתם לעצמיכם. אכן, צפויות בשורות טובות גם בתחום הכלכלי.

   

  בעבודה יש לכם צורך חזק לשלוט ולהכתיב את קצב ההתרחשויות. נסו לא לדאוג יותר מידי ותנו לאנשים אחרים לבצע את עבודתם בניחותא בלי להלחיץ. היזהרו בנסיעות ובכל מה שקשור בתנועה. חוסר היכולת לצפות את העתיד גורם למצבי רוח מתנדנדים. טיפ: תשמחו "במה שיש לכם" ואל תרטנו על "מה שהיה יכול להיות לכם".

   

  דגים

  אווירה טובה מסייעת לחידוש קשרים שהסתבכו. צפויים יחסים מרתקים עם אנשים שנהגתם לשמח את ליבם וחיק המשפחה צופן רגעי נחת והתרוממות רוח.

   

  בשבוע השלישי של החודש אתם מוצאים את עצמכם מעודדים אדם שלא ממש פרגן לכם בעבר: התנהגותכם הדיפלומאטית גורמת לו לשקול מחדש את רגשותיו כלפיכם.

   

  בתחום הרומנטי: המסתורין והסוד הופכים לנחלתכם בכל מה שנוגע לרגשי הלב. שלא במפתיע אתם אפילו נהנים מן המצב הזה. צפויה הצעה רומנטית שיהיה לכם קשה לסרב לה, אך כדי לאמצה תצטרכו להצטייד בברכתם של הקרובים ללבכם.

   

  מה עוד מספרים הכוכבים על השבוע שלכם, החודש שלכם ובכלל? מסע בין הכוכבים

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים