שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  מחליפים מספר: הורוסקופ שנתי 2019
  אם רק היינו יודעים מה צפוי לנו בשנה האזרחית החדשה, אולי היינו קצת פחות מודאגים - אז בדיוק בשביל זה אנחנו מביאים לכם את ההורוסקופ השנתי, מפורט לרמת הקריירה והאהבה, כדי שלפחות בתחומים האלו תדעו בפני מה אתם עומדים. שתהיה שנה אזרחית נפלאה

  שנה אזרחית מסתיימת ושנה חדשה מתחילה עם כוכבים שנעים קדימה וגם נסוגים - ולכל תנועה יש השפעה על כל מזל. זה הזמן לבדוק מה ההורוסקופ השנתי מאחל לכם ולמזל שלכם - מצאו את מזלכם וקראו מה צפוי לכם באהבה, בקריירה ומה היא האבן המיוחדת שלכם שמלווה את מזלכם. שתהיה שנה אזרחית מוצלחת לכולם.

   

   

   (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)

   

   

   

   

   (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)

  כוכבים ומזלות: מצבו של כוכבכם מרס בשנת 2019 מוביל אל פרשייה רומנטית מרגשת שתקדם את ענייניכם. במקביל, שמירה על יציבות קרייריסטית אמורה להיות בעדיפות ראשונה, אולי בגלל הרגישות הרבה שלכם ואולי בגלל רוח התקופה.

   

  אהבה

  חורף 2019: ביחסים שבינו לבינה אתם מעדיפים להישאר במחבוא מאשר לפנות ישירות למקור הבעיה. זה לא יקדם אתכם הרבה, מכיוון שיש לפתור את מה שמעיק עליכם. חשיפה רגשית תסייע לצד השני לפתוח גם הוא את הלב ולגלות סודות כמוסים. פרק זמן טוב עובר עליכם מבחינה חברתית.

   

  אתם מתנהגים בצורה אותנטית ולא מנסים להסתיר שום דבר. מי שפולש לפרטיות שלכם 'יתפרץ לדלת פתוחה'. יחד עם זאת, אל תמהרו יותר מידי לספק מידע מיותר על ענייניים אישים לאנשים שאינם יודעים לשמור סוד. על מנת לרדת אל שורשי העניין כדאי לכם להתייעץ עם מיסטיקן מומחה בתחומו.

   

  אביב 2019: דאגנות יתר בקטעים רומנטיים, רק תדיר שינה מעיניכם ולא תועיל באופן מעשי בשום דבר אלא רק להיפך. עשו מאמץ לשלוט ברגשות שלכם. אמצעי זהירות לא יזיקו אולם עם יש לכם אמונה בלב, זה בעצם הכי חשוב.

   

  קיץ 2019: משפט המפתח שלכם לתקופה זו הוא: החיפזון מהשטן. אל תמהרו לשום מקום! צפויה פרשייה מרגשת שתקדם אתכם. אסור לכם לתפוס שאננות ולשכוח את הלקחים החשובים שלמדתם מהעבר הלא רחוק. ישנם אנשים שניתן לבטוח בהם וישנם כאלה שלא.

   

  סתיו 2019: חדשות טובות מגיעות אליכם ותורמות להרגשה שמישהו חושב עליכם ואוהב אתכם למרות המרחק הגיאוגרפי. לא שאתם עוצרים את החיים שלכם ומחכים, אבל אין ספק שזה משהו שמחמם את הלב.

   

  קריירה

  חורף 2019: אתם מגיעים לתוצאות קרייריסטיות לאחר עיכוב בלתי מוסבר. שמרו על המומנטום של נחישות ומסירות שגיליתם לאחרונה - עובדה שזה עובד. בתקופה זו, האנרגיות החיוביות מאפשרות לכם לזרום יותר טוב עם החיים.

   

  אביב 2019: כדאי להמשיך לחפש עוד ועוד אמצעים שיעזרו לכם להתקדם בקריירה. פחד ובהלה ששיתקו אתכם בעבר, נעלמים ובמקומם אתם תופסים פיקוד על הצד החברתי. צעד פרובוקטיבי שלא אופייני לכם גורם לתגובת שרשרת חיובית.

   

  קיץ 2019: ויכוחים עם עמיתים לעבודה יסתיימו בפשרה. הסיכום מפייס את כולם ומתקבל ברוח טובה. אתם מקבלים הזדמנות גדולה להוכיח את עצמכם מול קהל. אל תהססו יותר מידי. התוצאה המינימאלית תהיה חשיפה, ואילו המקסימאלית- מי יודע לאן היא תוביל.

   

  סתיו 2019: שמירה על יציבות קרייריסטית אמורה להיות בעדיפות ראשונה, אולי בגלל הרגישות הרבה שלכם ואולי בגלל רוח התקופה. מעורבות יתר בגלל חוסר יכולת של אנשים מסוימים לקיים הבטחות, הינה מתכון בדוק להסתבכות ועליכם לעשות כול מאמץ כדי להימנע מכך.

   

  אבן המזל השנתית שלכם היא אמטיסט: אסטרולוגיה העוסקת בגוף האדם מייחסת לכם (לילידי מזל טלה) את הראש, הגולגולת וחלל הגולגולת, העיניים, האוזניים והאף. כדי למשוך אנרגיות טובות אל אברים אלה, תוכלו להסתייע בקריסטל מסוג אמטיסט אותו יש לענוד על הגוף או לשאת בתיק.

   

  זו אחת מן האבנים היותר מפורסמות ופופולאריות. צבעה סגול והיא נמצאת בפצלים בעלי גדלים שונים. נחשבת למעניקה גדולה של כוחות רוחניים. מומלצת בעיקר לאנשים חומרניים, אך מיטיבה גם עם אלה שממילא אינם נוהים אחר עולם החומר. רצוי לענדה על הצוואר גם כדי להיעזר בה ב"שאלת חלום".

   

   (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
   

  כוכבים ומזלות: מצבו של כוכבכם ונוס בשנת 2019 מעודד אתכם להיזכר היכן ועם מי הצלחתם בעבר בקטע רומנטי, ולשחזר את המצב. במקביל הוא מפציר בכם לקיים הבנה עסקית עם אנשים שונים מכם, הודות לפוטנציאל של שיתוף פעולה פיננסי הנרקם במקום לא צפוי.

   

  אהבה

  חורף 2019: הימנעו מתבוסתנות שנוחתת עליכם בעקבות שיחות עם מחזר כביכול, שלא רק שאינו מבין לליבכם אלא גם חסר רגישות למאמציכם. אתם לא יכולים לעצור את ה-'שטף' המילולי אבל לפחות תדאגו שזה לא יקרה יותר מפעם אחת.

   

  אביב 2019: אל תמהרו להסיק מסקנות בנוגע למחזר מסתורי. רב הנסתר על הגלוי ולא בטוח שאתם מודעים לכול ההשפעות והכוחות הפועלים במציאות המשתנה. תוצאה מפתיעה של מהלך סמוי בתחום הרומנטי, תגרום לכם להרגיש כאילו סובבתם את מחוגי השעון אחורנית.

   

  קיץ 2019: המתנה ממושכת לתשובה במישור הרומנטי, אינה טובה עבורכם, ולמעשה מורטת את העצבים יותר מכול דבר אחר. הציבו לעצמכם גבולות ברורים של זמן על מנת לא להיגרר לסחבת. ניתן לממש לא מעט דברים בחיים באמצעות כוח רצון חזק ועקשני.

   

  סתיו 2019: נסו להיזכר היכן ועם מי הצלחתם בעבר בקטע רומנטי, ושחזרו את המצב. אל תערבו 'שמחה בשמחה'. אין קשר בין המשפחה לחברים או לתחום הרומנטי. גם אם אתם מתבקשים לעשות זאת- סרבו בנימוס וחכו בסבלנות לשעת כושר. מחזר מן העבר יפתיעו אתכם בכיוון שלא העזתם אפילו לחלום עליו. אין ספק שאוהבים אתכם הרבה יותר ממה שחשבתם והגיע הזמן להפנים זאת. 'הילד הנצחי' בתוככם מרגיש לעיתים קרובות למדי מקופח - ללא הצדקה.

   

  קריירה

  חורף 2019: פוטנציאל של שיתוף פעולה פיננסי נרקם במקום לא צפוי, הודות לראייה כלכלית מצידם של המעורבים. הפרספקטיבה הנכונה היא זו שמתבוננת ב-'תמונה הגדולה' ולא רק בתוצאות מידיות.

   

  אביב 2019: עליכם לפעול על מנת להבטיח את יציבותה הכלכלית של הקריירה שלכם. הדבר הכי גרוע עבורכם הוא להישאר בעמימות. גם אם בסופו של דבר תשנו את דעתכם ותגבילו את הזמן שהקצבתם לה- אל תזניחו את עניין החוזים ו"האותיות הקטנות". על מנת להרחיב את קשת ההזדמנויות הניצבת בפניכם כדאי לכם לנהל שיחה בנושא עם יועץ רוחני מיסטי.

   

  קיץ 2019: חשוב לכם למצוא דרך דיפלומטית כדי להתייחס לשותפים מן העבר, על מנת ליצור אפשרויות עסקיות לעתיד. לימוד עצמי הוא תהליך ללא סוף ואתם בהחלט מוזמנים להצטרף למסגרת בה יש שילוב בין הרוחני למעשי.

   

  אם אתם מתקשים להפיק לקחים וחוזרים לעיתים קרובות על שגיאות דומות, הרי שמאמץ קולקטיבי משפחתי יתרום לכם הרבה יותר מהפעם הקודמת בה הייתם במצב דומה. הסתגרות ושקיעה במצבי רוח עגומים בוודאי לא תקדמנה אתכם.

   

  סתיו 2019: תחום שהשתעשעתם בו בשעות הפנאי, עשוי להכניס רווחים. כלל לא בטוח שאתם מודעים לאפשרויות הגלומות בו. זו תקופה נפלאה להשתלמויות ולהשלמת השכלה בתחומים בהם קיימים פערים בין ה"מצוי" לבין ה"רצוי". נראה שאתם מסירים עכבות שמנעו מכם ליחצ"ן את עצמכם.

   

  אבן המזל השנתית שלכם היא רוז קווראץ: אסטרולוגיה העוסקת בגוף האדם מייחסת לכם (לילידי מזל שור) את העורף, הגרון והצוואר. כדי למשוך אנרגיות טובות אל אברים אלה, תוכלו להסתייע בקריסטל מסוג רוז קווארץ אותו יש לענוד על הגוף או לשאת בתיק. בתרגום חופשי מדובר בבדולח וורוד עדין ביותר.

   

  אבן מרגיעה ונעימה הנוסכת שלווה פנימית בלב העונד אותה. מאחר ומדובר באבן הרמונית ומאזנת, הרי שכדאי להעניקה כתשורה לאנשים המחלימים ממחלה או לאלה השוהים בבתי חולים. האבן טובה במיוחד לנשים המבקשות להתעבר, אך אינן מצליחות לעשות כן מסיבות נפשיות כאלו או אחרות.

   

   (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
   

   כוכבים ומזלות: מצבו של כוכבכם מרקורי בשנת 2019 מוביל אל גישה רומנטית שמעבירה את הכדור למגרש של הצד השני, מה שמזמין שאלות עמוקות לגבי מהות הקשר. בתחום הקרייריסטי הכוכבים לא מתלהבים משינויים, וזאת גם אם טיפוסים הרפתקניים מנסים להשלות אתכם בהבטחות זוהרות.

   

  אהבה

  חורף 2019: אתם בשלים יותר מאי פעם לעמוד בתחרות קרייריסטית שתקבע את מעמדכם. כול מאמץ שתעשו יניב תוצאות בעתיד. אל תהססו להוציא גם את 'התותחים הכבדים' שלכם - זה הזמן לעשות את מה שצריך.

   

  היערכות חדשה תוביל אתכם לנתיב שבסופו תצפה לכם הצלחה. אתם צריכים להיות הרבה יותר מעשיים על מנת לרכוש השפעה.

   

  אביב 2019: לא נעים להודות בטעויות רומנטיות שעשיתם, אבל מצד שני אין לכם סיבה להתבייש בהן. בסך הכול נהגתם מתוך אנושיות שהיא תכונה שכולם 'נופלים' בה מעת לעת. מה שהיה אין לשנות, אולם אתם יכולים להתייחס לעובדות בחיוך. ידיעה מרנינה שתגיע אליכם תקפיץ אתכם עד קצווי רקיע. ההמלצה היא לנסות להירגע לפני שאתם מביכים את עצמכם. טוב תעשו אם תפנו שאלה בנושא אל מיסטיקן יועץ שיסייע לכם.

   

  קיץ 2019: אתם משתדלים להיחלץ מתוך רכילות חברתית שאתם מעורבים בה ללא כוונה תחילה. החיים הפרטיים שלכם מסובכים ממילא ואין סיבה להתערב בצרות של אחרים, במיוחד כאשר אין לכם 'מילה' או השפעה לגבי כול המעורבים באותו עניין עדין. כדאי לחשוב ולהבין מה המטרה הנעלה שלכם ורק אז לפעול. פעולה לא שגרתית תגרום לצד השני להתבלבל ותרגיע את הרוחות.

   

  סתיו 2019: בתחום הרומנטי מומלצת גישה שמעבירה את הכדור למגרש של הצד השני. במקביל, הציגו את הדברים כך שלא יישמעו כאילו הצגתם אולטימאטום.

   

  קריירה

  חורף 2019: אתם מגלים משיכה לתחום עיסוק שמעורר לא מעט שאלות ותהיות. הכוכבים מעודדים אתכם לרדת מהעניין. אז נכון שמסתדרים לכם תנאים מצוינים ליצירת קשרים עם אנשים לא שגרתיים, אך כדאי שתשאירו את הסיפור הזה בתחום החברתי.

   

  אביב 2019: צפוי צ'ופר משמעותי שיוכיח שגם הסובבים אתכם התחילו להתרשם מביצועיכם. כשאתם עושים משהו, אתם משקיעים בו את כל הלב והנשמה עד שאי-אפשר שלא לשים לב לזה. מתחילים להסתובב דיבורים בנוגע למישהו שקשה מאוד להיכנס לנעליו. אם מדובר בהחלפתו, אל תהססו לנצל קשרים אישיים.

   

  קיץ 2019: הכוכבים לא מתלהבים משינויים, וזאת גם אם טיפוסים הרפתקניים טוחנים אתכם בהבטחות זוהרות. שיחה עם מישהו מחדרי חדרים, תעזור לכם להתפכח מאשליותיכם. אתם רגישים מאוד לכל הסובב אתכם ונפגעים בקלות. טיפוסים עקומים ינסו לנצל זאת כדי לעורר גל של רכילויות.

   

  סתיו 2019: בכל מקרה בו תאלצו להתלבט בין המסגרת בה אתם מתפקדים, לבין הצעה מושכת המגיעה מכיוון לא צפוי – מומלץ לכם לשוחח על כך בגלוי ולא לשמור דברים בבטן. שימו לב שהוא מרבה למתוח עליכם ביקורת, אך אינו מציע משהו מעשי.

   

  אבן המזל השנתית שלכם היא סיטרין: אסטרולוגיה העוסקת בגוף האדם מייחסת לכם (לילידי מזל תאומים) את הזרועות, את מערכת הנשימה ואת מערכת העצבים. כדי למשוך אנרגיות טובות אל אברים אלה, תוכלו להסתייע בסיטרין שהייתה מקודשת לעמים הקלטיים ולסקוטים.

   

  האבן מיטיבה במיוחד עם אנשים בעלי נטיות רוחניות הזקוקים לעוגן כלשהו בעולם החומרי, שאם לא כן הם פשוט ילכו לאיבוד. אבן אשר טוב לענדה כקמע המביא בכנפיו שפע של מזל והצלחה, בעיקר בתחומים כספיים ועסקיים. הסיטרין עוזרת להתגבר על רגשי נחיתות ודימוי עצמי שלילי. ניתן גם לשאתה בתיק.

    

   (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)

   

  כוכבים ומזלות: מצבו של הירח שליט מזלכם בשנת 2019 מוביל אל עצה לפיה החיפושים אחרי קשר בעל משמעות, אינם דבר שניתן לעשותו על בסיס מזדמן. יש להקדיש לזה ערב או שניים בכל שבוע ושבוע. השתתפות בסדנה או הרצאה חשובה, תהווה הזדמנות להכיר אדם שישפיע עליכם מאוד בעתיד.

   

  אהבה

  חורף 2019: עליכם להתעקש ולהמשיך הלאה למרות חוויה של כישלון רומנטי מסוג מביך במקצת. בהמשך תגלו שאתם במסע של צמיחה רוחנית ולכן מתרחשים אירועים שאין להם הסבר שמהם אתם צריכים ללמוד משהו חשוב מאוד. כפיצוי כדאי שתשתלבו בפרויקט חברתי בעל חשיבות.

   

  הגיע הזמן לעשות חשבון נפש החיפושים אחרי קשר בעל משמעות אינם דבר שניתן לעשותו על בסיס מזדמן. הקדישו לזה ערב או שניים בכל שבוע ושבוע. על מנת לפתור את הבעיה ולפטור את עצמכם מן הטרדה, כדאי לכם להתייעץ עם מיסטיקן שהוא בבחינת מדריך רוחני.

   

  אביב 2019: הקשרים הרומנטיים שיש לכם כרגע מתסכלים, לפחות בחלקם, ויש צורך דחוף בשינוי. דפוסים אשר כאלה הם הרסניים ואינם תורמים לכם שום דבר. החשיבות העצמית המגיעה בעקבותיהם היא אולי התמורה היחידה אבל זה בהחלט לא שווה את המאמץ.

   

  קיץ 2019: אי אפשר להתעלם ממה שקורה ביחסים שבינו לבינה. עליכם לפעול לטיהור האווירה בכול מחיר. פניה לאיש מקצוע עשויה לעזור. מוטב גם להפסיק קשרים בעייתיים המגבירים השפעה שלילית מתמשכת. לא רצוי לשתף בשלב זה את בני המשפחה המורחבת. בקטע הזה נראה כי מיסטיקן מנוסה עשוי להציג פתרונות שיבהירו לכם כיצד תוכלו להיחלץ מן המבוך.

   

  סתיו 2019: בשלב זה ההשקעה הרגשית רבה עדיין וברור שתחושו עומס רב ולעיתים- בלתי אפשרי. בקרוב תהיה לכם הזדמנות לשפר במידה רבה את עולמכם האישי בתחום האהבה. אל תדחו משימות חשובות בתירוצי סרק והיצמדו לאמת. המודעות הסביבתית הגבוהה שלכם מאפשרת כינון מערכת יחסים חדשה ומספקת שמשפיעה בצורה קיצונית על מצב הרוח.

   

  קריירה

  חורף 2019: אם אתם רוצים באמת להגיע לתוצאות קרייריסטיות בעלות משמעות, תצטרכו לסמן רף של הישגים מרשימים יותר ולאמץ גישה חיובית כלפי אלה שמנסים לעודד אתכם. השתתפות בסדנה או הרצאה חשובה, תהווה הזדמנות להכיר אדם שישפיע עליכם מאוד בעתיד. בינתיים אתם יכולים רק להקשיב.

   

  אביב 2019: מניעים תת הכרתיים גורמים לכם להתנהגות שאינה מובנת. עיכובים בביצוע משימות פשוטות ועמידה בלוח הזמנים שקבעתם לעצמכם, מעידים על חריקות ותקיעות. אם אינכם בטוחים לגבי המטרה עדיף לשנות את ההרגלים והתפיסה הכוללת.

   

  קיץ 2019: בתקופה זו אתם מבינים שהחלטות ספונטאניות הן לפעמים הטובות ביותר. מה שאתם רוצים הוא בהחלט מתבקש. הרמת ידיים וויתור מצידכם, תהוונה 'אור ירוק' להתפתחות היבטים שליליים. המציאות אולי עולה על כול דמיון אבל יש גבול למה שאתם יכולים להרשות לעצמכם.

   

  סתיו 2019: עניינים כספיים מהווים קושי מסוים בעימות מתמשך עם הקרובים לכם. אתם צריכים לבחון מחדש את השיקולים המנחים את הצד השני ולא למהר לשפוט. תנו אמון בהחלטות של אנשים הנמנים עם משפחתכם. הסיטואציה המשפחתית מורכבת. מצבכם הכלכלי לא צריך להדאיג אתכם כי אתם כבר מתחילים לראות תוצאות טובות בהשקעה שעשיתם. חוסר הוודאות שליווה אתכם לאחרונה הולך ונעלם. שיחה דרמטית שתתקיים עם אדם קרוב תפתיע בגדול.

   

  אבן המזל השנתית שלכם היא שיבא לינגם: אסטרולוגיה העוסקת בגוף האדם מייחסת לכם (לילידי מזל סרטן) את הקיבה ואת מערכת הפריון והרבייה. כדי למשוך אנרגיות טובות אל אברים אלה, תוכלו להסתייע באבנים בוהקות ומלוטשות באופן טבעי כחלוקי נחל ושמן שיבא-לינגם. ארץ מוצאן – הודו. נהוג להניחן בסלסלה ממש כמו שמניחים פירות לאכילה, ומבקשים מן האורחים להתכבד בהן כדי למשוך אנרגיות ממוזלות.

   

  האבנים תורמות לאווירה טובה, להתרוממות הרוח, להתפייסות בין יריבים ובכלל להשכנת שלום ותורמות להבנה טובה בין שכנים שנהגו להתעמת אלה עם אלה.

   (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)

    

  כוכבים ומזלות: מצבה של השמש שליטת מזלכם בשנת 2019 מוביל אל הזדמנות לפריצת דרך עם אדם חדש שמופיע בפתאומיות לתוך חייכם. כדאי שתפתחו קשרים עם מגוון גדול יותר של אנשים ותבחרו את אלה שיש להם אנרגיה חיובית מבחינתכם.

   

  אהבה

  חורף 2019: השקעה רגשית בעיתוי המתאים תביא את התוצאות הרומנטיות המקוות. אתם עדיין רחוקים ביותר מלהגשים את מה שנדרש מכם על ידי עצמכם, אולם השאלה העקרונית היא האם זה בכלל אפשרי. תשאלו את עצמכם מה ניתן לשפר ומה- לא.

   

  האדישות שאתם מנסים להפגין כלפי חוץ, היא לא משהו שמישהו משתכנע באמִתוּתוֹ. הקדישו זמן למחשבה ותכנון לפני שאתם עושים משהו. בסך הכול זהו פרק זמן ממש מוצלח אלא שהרבה תלוי בנקודת ההשקפה שלכם על מה שקורה.

   

  אביב 2019: עליכם להתחבר לאופטימיות הפנימית. שמחת החיים והתקווה היו תמיד מאפיין חזק באישיותכם אלא שלאחרונה קצת נשחקתם ואיבדתם את זה. מומלץ לצאת לחופשה קצרה כדי לחדש כוחות. באווירה הנכונה תוכלו לתכנן היטב את העתיד.

   

  קיץ 2019: מישהו מנסה להסיט אתכם מעמדתכם והדבר מציף כעסים שהצטברו בזמן האחרון. התייחסות עניינית לסיטואציה ושמירה על האינטרס הפרטי שלכם הינן ההנחיות הטובות ביותר שאפשרית בשלב זה. זה מסוג הדברים שכדאי להניחם לפתחם של מיסטיקנים עתירי ניסיון ולקבל יעוץ כיצד לנהוג.

   

  סתיו 2019: זה פרק זמן מתאים לזוגיות ולאהבה. יש לכם הזדמנות לפריצת דרך עם אדם חדש שמופיע בפתאומיות לתוך חייכם. כדאי שתפתחו קשרים עם מגוון גדול יותר של אנשים ותבחרו את אלה שיש להם אנרגיה חיובית מבחינתכם.

   

  קריירה

  חורף 2019: מערכת יחסים מעניינת מתפתחת בעבודה. אתם יכולים לזרום עם זה כול עוד הדבר אינו פוגע בתפקוד היומיומי. הקדישו את תשומת לבכם גם לפרטים הקטנים ביותר כדי שתוכלו בשעת הצורך להחליף כיוון בלי לגרום לנזק רציני.

   

  מסר עם משמעות כפולה מגיע אליכם וזה בדיוק הדבר שיכול להוציא אתכם מהכלים. אתם כבר לא בטוחים מהו יציר הדמיון שלכם ומה המציאות. זאת משימה לא קלה אולם אתם יכולים לפתור את הפאזל.

   

  אביב 2019: ההתייצבות במשפחה מעמיקה את ההבנות החדשות שהגעתם אליהן. גם בתחום הקריירה יש שיפור אם כי עליכם ללמוד מניסיון העבר ולא לחזור על טעויות. הציבו גבולות ברורים ואל תפתחו את הלב והנשמה יותר מידי.

   

  קיץ 2019: אם תצליחו לפטור את עצמכם ממספר משימות שלא שייכות לכם כלל וכלל, תשתחררו ממתח מיותר. בסך הכול רציתם לעזור ופתאום מצאתם את עצמכם בתוך מיזם שלא בדיוק מעניין אתכם ואינכם רואים את עצמכם מעורבים בו.

   

  סתיו 2019: כוכב פלוטו שליטכם, פותח בפניכם הזדמנויות המאפשרות הרחבת אופקים. התופעה מיטיבה עם הכיס, עם הנפש וגם סתם שוטפת את הראש. אתם שומרים בבטן בקשה כלשהי שהתכוונתם להפנותה אל גורם סמכותי. זה הזמן לפרוק מהלב, אתם יודעים, גם אם תיענו בשלילה – לפחות תדעו היכן אתם עומדים.

   

  אבן המזל השנתית שלכם היא בוטצוואנה: אסטרולוגיה העוסקת בגוף האדם מייחסת לכם (לילידי מזל אריה) את הלב, הגב ואת עמוד השדרה. כדי למשוך אנרגיות טובות אל אברים אלה, תוכלו להסתייע באבן בוטסוואנה המיטיבה עם אנשים המאמינים כי מזל רע רודף אחריהם.

   

  מסייעת לעונד אותה על צווארו, לעמוד בגאווה מול אנשי שררה. יש להעניק אותה לאנשים הסובלים מקרירות מינית משום שהיא מעוררת ומדליקה את הדמיון. מרפאים בהודו משתמשים בה כדי לסלק פחדים וחרדות. מסייעת להתגבר על טראומות מתקופת הילדות. מיטיבה עם אלה שליבם חפץ בפרשיות חושניות.

   (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
    

   

  כוכבים ומזלות: מצבו של כוכב מרקורי שליט מזלכם בשנת 2019 מוביל אל אתכם אל תחושה שאתם נמצאים בפרשת דרכים בקטעים שבינו לבינה. אתם צריכים לפרגן לעצמכם יותר. יש כמה הפתעות טובות וסימנים מעודדים לקראת מה שעומד לקרות.

   

  אהבה

  חורף 2019: הפנויים שביניכם זוכים לפתוח פרק חדש במערכת יחסים. צפויה פגישה חשובה במהלכה תגלו עד כמה רבה ההשפעה שלכם על אנשים אחרים. השתמשו בעובדה זאת לעזור לעצמכם... זה לא חטא. מישהו מסביבתכם הקרובה משתף פעולה ומיישם במציאות את הדברים שניסיתם הרבה זמן להפוך לשגרת חיים.

   

  התרחשויות יוצאות דופן גורמות לשינוי גישה במספר תחומים בחיים, במיוחד בכול מה שקשור להסתכלות שלכם על יחסי אנוש. מן ההיבט הפרקטי יהיה זה מן התבונה להציג את הסוגיה לחוות דעתו של מיסטיקן.

   

  אביב 2019: התחושה שלכם היא שאתם נמצאים בפרשת דרכים בקטעים שבינו לבינה. בעיה מתמשכת גורמת לכם להבין שישנם דברים שלא ישתנו בעתיד. העובדה שאתם לא מרוצים אולם לא מצליחים לשנות את המצב, מחמירה את ההרגשה שיש לכם.

   

  קיץ 2019: דברים שהתרחשו הורידו לכם את הביטחון העצמי וזה לא רק לא אופייני לכם אלא מעורר בכם דאגה וחוסר שקט פנימי. אתם צריכים לפרגן לעצמכם יותר. יש כמה הפתעות טובות וסימנים מעודדים לקראת מה שעומד לקרות.

   

  סתיו 2019: התפתחות אינטימיות אמיתית המבוססת על מאמץ משותף, תגרום לכם להרגיש שזהו עיתוי מוצלח במיוחד. יש לכם זמן להחליט החלטות לגבי ההמשך ואין סיבה למהר. גם אין צורך לחכות ולתת לאנשים אחרים לגבש עליכם דעה. אתם צריכים להיות סגורים על עצמכם מבחינה אישית ולא להתבסס על אישורים חיצוניים. הבנה של עקרון זה תביא בעקבותיה הקלה גדולה.

   

  קריירה

  חורף 2019: אין טעם להיכנע לתכתיבים והוראות הפעלה של אנשים שאין להם מושג בתחומים מקצועיים בהם אתם בקיאים. חברים קרובים יכולים לייעץ לכם על פי ניסיונם, אבל קחו את כול המידע הזורם אליכם בעירבון מוגבל. כלל לא בטוח שזה יכול עזור לכם בשלב זה.

   

  אביב 2019: אתם יכולים לעשות בעצמכם כול דבר שחשקתם בו. האבסורד הוא שאתם מתקשים לגייס אנשים נוספים לפרויקט שחשוב לכם כי אתם מעמידים סטנדרטים גבוהים מידי - הדבר גורם לאנשים להירתע. טיפ: נסו להתפשר.

   

  קיץ 2019: עיסוק מוגזם וכפייתי, במידה מסוימת, בענייני קריירה, מכניס אתכם ללחץ מיותר. בתקופה זו אתם לא מקדישים מספיק זמן לאנשים בסביבה הקרובה שלכם וזה גורם למתחים וללחצים שניתן היה למנוע בקלות עם טיפ טיפה תשומת לב.

   

  סתיו 2019: ניסיון שאתם עורכים במקום העבודה מעודד גם אנשים אחרים לתפקד טוב יותר. זהו רעיון מקורי ומעשי שיקדם אתכם בצורה מטאורית. קרובי משפחה מתגייסים לעזור לכם וגורמים לכם להבין שהם תמיד היו שם בשבילכם.

   

  אבן המזל השנתית שלכם היא מלכית: אסטרולוגיה העוסקת בגוף האדם מייחסת לכם (לילידי מזל בתולה) את הוושט ואת המעי הדק. כדי למשוך אנרגיות טובות אל אברים אלה, תוכלו להסתייע באבן ששמה מלכית, שהיא בעלת גוונים ירוקים. נחשבת לפייה הטובה של פעוטות ואנשים צעירים. נהוג לתלות אותה מעל עריסת תינוק.

   

  חמימה ומפנקת. שימשה כמרכיב מוביל בקמעות שנועדו להגן מפני כישוף, כמו גם מפני עין הרע. מזהירה את העונד אותה מפני אויבים נסתרים. נוהגים להיעזר בה בשעה שתרים ומחפשים אחר חפצים שאבדו. מגלה מטמונים ואוצרות.

   (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
   

   

  כוכבים ומזלות: מצבו של כוכב ונוס שליט מזלכם בשנת 2019 מוביל אל פרק זמן בו צפויה לכם התחדשות גדולה. מוקדם עדיין להיכנס למצב של אופוריה ולהתמסר לאשליות, אם כי מותר להיות אופטימיים ולהתנהג כאילו מה שייחלתם לו כבר קורה.

   

  אהבה

  חורף 2019: אתם משתדלים יותר מידי ביחסים שבינו לבינה, ולכן הדברים לא מסתדרים לכם. הרי אתם כבר יודעים שכול המוסיף - גורע. תנו לאחרים להראות עד כמה איכפת להם ושהם מוכנים לשנות את ההרגלים שלהם ולא רק לדבר על זה.

   

  תפנית מפתיעה ביחסים האישיים עם מישהו מו העבר, תופסת אתכם לא מוכנים. לא בטוח שתדעו כיצד לנהוג ולכן מוטב לתפוס מרחק ולחשוב על מה שקורה בטרם נאמרות מילים שאין מהם חזרה, לטוב ולרע. כדאי שתדעו כי הפניית הסוגיה אל צוות מיסטיקנים עשויה להתיר את הסבך למענכם.

   

  אביב 2019: נתקו את עצמכם מדברי ביקורת המושמעים על ידי אנשים שאין להם מושג מה עובר עליכם. איכפת לכם יותר מידי מה אומרים עליכם. הנכונות להקשיב ולכבד את הזולת זה רעיון נחמד כול עוד זה עובד לשני הכיוונים.

   

  קיץ 2019: דברים מתחילים להשתנות. זהו עיתוי קריטי במידה מסוימת, גם אם אינכם לגמרי מודעים לכך. הצעה רומנטית מגיעה אליכם ואתם יכולים להצליח בקשר זה בקלות אולם אתם עדיין חושבים על מישהו/י מהעבר שמופיעים שוב לתוך חייכם.

   

  סתיו 2019: זהו פרק זמן בו צפויה לכם התחדשות גדולה. מוקדם עדיין להיכנס למצב של אופוריה ולהתמסר לאשליות, אם כי מותר להיות אופטימיים ולהתנהג כאילו מה שייחלתם לו כבר קורה. התקדמו בקצב איטי בלי לקחת סיכונים במיוחד בתחום הרגשי.

   

  קריירה

  חורף 2019: יוזמה היא מילת המפתח עבורכם לתקופה זו של השנה. באופן קבוע אתם בוחרים באותו ריטואל ומצפים שבפעם הבאה יקרה נס והדברים ישתנו. מעצם ההגדרה זה לא יכול לקרות. עליכם לחדש ולהתחדש על מנת להזיז דברים.

   

  אביב 2019: סוף-סוף אתם מתחילים להיות מרוצים מהחיים הקרייריסטיים שלכם. תפנית חיובית מציבה אתכם במקום אליו השתוקקתם זה זמן רב. אתם מרגישים מוערכים ושום דבר רע לא יקרה אם תמשיכו לנהוג בצורה מכובדת בעיקר כלפי עצמכם.

   

  קיץ 2019: הכול בעצם בסדר ואתם יכולים להירגע. התוצאות של השקעה רבה בתקופה האחרונה מניבים פירות ואתם מקבלים בדיוק את מה שמגיע אליכם במלוא הכרת התודה והשמחה. שמרו על אנרגיות חיוביות גם בהמשך הדרך.

   

  סתיו 2019: אתם מובילים טרנד חדש בסביבה הקרובה לכם וזוכים לתגובות מעורבות. אין סיבה לנדב מידע, במיוחד לאנשים שאינכם בטוחים שתוכלו לסמוך עליהם לאורך זמן. עודף אינפורמציה עלול ליצור תחרות לא בריאה ולעצור אתכם מלהתקדם. כדאי לגלות יותר תעוזה ולעשות כמה דברים שחורגים מהמנהגים הקבועים שלכם ולכן, נסו להתחבר לאנשים שיכולים להעניק לכם השראה בכיוון זה. אל תתדאגו: החרדה שלכם פשוט תיעלם כאשר תתחילו ליהנות.

   

  אבן המזל השנתית שלכם היא אמזונייט: אסטרולוגיה העוסקת בגוף האדם מייחסת לכם (לילידי מזל מאזניים) את הכבד, המרה, הטחול והכליות. כדי למשוך אנרגיות טובות אל אברים אלה, תוכלו להסתייע באבן ששמה אמזונייט, שהיא בעלת גוונים של כחול וירוק. היא מפתחת את החוש הנבואי ועל כן היא בשימושם של אסטרולוגים וקוראים בקלפים.

   

  טובה במיוחד עבור אנשים המשרתים שליחות בעלת אופי ממלכתי. מומלץ להניחה במקומות ובמשרדים בעלי אופי ציבורי. מיטיבה עם מורים ועם מדריכים. נפלאה לאלה היוצאים להפלגה ומומלצת במיוחד למי ששואף להתחבר עם ילידי מזלות המים: עקרב, דגים וסרטן. יש לענדה על הצוואר או לשאתה בתיק.

   

   (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)

  כוכבים ומזלות: מצבו של כוכב פלוטו שליט מזלכם בשנת 2019 גורם לכם להרגיש 'כמגדלור' לעולם כולו, אבל התפקיד הזה כבד מידי ועליכם למצוא דרך נאותה לחלוק את הנטל. לאנשי העסקים שביניכם צפוי עידן של גיוס כספים. גם אתם תופתעו ממבול היזמים שירצו לראות בכם את שותפיהם.

   

  אהבה

  חורף 2019: היותכם טיפוסים רגשיים אינו תירוץ לפעולה לא מחושבת בתחום הרומנטי. כאשר תהיו יותר שקולים במעשיכם תגיעו לתחושת סיפוק. אתם מרגישים 'כמגדלור' לעולם כולו, אבל התפקיד הזה כבר כבד מידי ועליכם למצוא דרך נאותה לחלוק את הנטל. תיזמו פעילות הכרוכה בבילוי משפחתי. הימנעו מהסתגרות בבית ונסו לצאת מהשגרה ומהמסגרת המגבילה את שמחת החיים שלכם.

   

  התעלמו ממה שנשמע באוזניכם כעלבון. אין כוונה כזאת! חידוש קשר עם קרובי משפחה יביא לשיתוף פעולה. על מנת להיכנס אל עבי הקורה בנושא זה, יהיה זה חכם מצידכם להפנות את הסוגיה למיסטיקנית שתייעץ בנושא.

   

  אביב 2019: אתם חוששים לחשוף את רגשותיכם אבל הגיע הזמן לעשות זאת, בעיקר במה שקשור ליחסים שבינו לבינה. קחו את הסיכון ותגלו כי מה שקורה אינו רע כול כך. אם התגובות תהיינה צוננות בשלב הראשון, שנו את הטקטיקה שלכם.

   

  קיץ 2019: אתם זורמים אל תוך ערוץ בו הנושא הזוגי יעסיק אתכם מעל ומעבר לכול דבר אחר. התקשורת עם בני הזוג נמצאת במקום של שינוי. זוהי הזדמנות לשפר את המצב או לסיים את הקשר שיש בו אלמנטים שאינכם יכולים להסכים להם.

   

  סתיו 2019: עליכם להקדיש תשומת לב לתכנון עתידי במה שמתרחש איתכם בקטע עם אדם מרתק אך הרפתקן. לחץ מוגזם יגרום לעיכובים ולא להתקדמות. הרגישות הגבוהה שלכם מחייבת אתכם להישמע לקול הפנימי שיכוון אתכם אל המטרה. מסירות והתמדה יגייסו לעזרתכם את הסביבה.

   

  קריירה

  חורף 2019: בתקופה זו תרגישו שלמים עם עצמכם ורגועים יותר, אך זאת רק לאחר שתחליטו על המשך דרככם בתחום הקריירה. לפתע אתם מבינים עד כמה הייתם לחוצים בזמן האחרון בגלל השאיפות המוגזמות שלכם שבעיקר הכניסו אתכם ללחץ. חשוב מאוד לקבוע לעצמכם מטרה המחוברת ללוח זמנים מדויק. האמצעים שתנקטו לא חייבם להיות דרסטיים אבל מוגדרים מראש.

   

  אביב 2019: תוכלו להתקדם במשימות הקרייריסטיות שלקחתם על עצמכם, למרות שעד כה לא יכולתם לבצע את התהליך על הצד הטוב ביותר. נראה כי עד כה לא מצאתם את הכוח הפנימי וההנעה שהיו דרושים כדי לחבר את המחשבות למציאות.

   

  קיץ 2019: רעיון מסחרי צובר תאוצה, לפחות בחלק הקשור לתכנון. ממילא אינכם יכולים לבדוק יותר מידי את המספרים, אך לפחות אפשר "לשחק משחקים על הנייר". נהגו בזהירות ובדקו אם המטרה אפשרית וראויה. אם אתם מתלבטים האם לבצע את המהלך הדרמטי, כדאי לכם להתייעץ בנושא עם אדם קרוב או יועצת רוחנית.

   

  סתיו 2019: מישהו מנסה לטרפד את הצלחותיכם, אך אינו שוכח לציין שהוא נוהג כך בשמם של ההגינות והיושר. נראה שהפעם תצטרכו להסיר את הכפפות. לאנשי העסקים שביניכם צפוי עידן של גיוס כספים. גם אתם תופתעו ממבול היזמים שירצו לראות בכם את שותפיהם.

   

  אבן המזל השנתית שלכם היא דיומורטירייט: אסטרולוגיה העוסקת בגוף האדם מייחסת לכם (לילידי מזל עקרב) את אברי המין וההפרשה. כדי למשוך אנרגיות טובות אל אברים אלה, תוכלו להסתייע באבן ששמה דיומורטירייט, שהיא בצבע סגול כחול בוהק, ולפעמים גם חום אדמומי. מצוינת עבור אנשים המתקשים להתרכז סביב מטרה מוגדרת. טובה לילדים הסובלים מקשיי למידה. מומלצת לכל מי שסובל ממה שמכונה: "זיכרון של חתול". יש לענדה על הצוואר או לשאתה בתיק.

   

  טובה עבור אלה הסובלים מחור שחור (בלק אאוט) בזיכרונם. חלומית לילדים המתקשים במקצועות הריאליים. מיטיבה עם בנקאים, אנשי בורסה וסוכני ביטוח.

    

   (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)

  כוכבים ומזלות: מצבו של כוכב יופיטר שליט מזלכם בשנת 2019 יוצר אירועים לפיהם הקונפליקטים שליוו אתכם במהלך התקופה האחרונה- פשוט מתמוססים. חוויות של תיקון והתחדשות רומנטית משקפות את יכולתכם להיות מספיק גמישים כשצריך.

   

  אהבה

  חורף 2019: סרבו להצעה רומנטית שמגיעה באיחור. 'מעט מידי מאוחר מידי' זה בהחלט משפט רלוונטי לקטע הזה. אינכם רוצים להיות 'המובנים מאליהם', של אף אחד ובסופו של דבר תיווכחו לדעת עד כמה צדקתם. שימו בראש סדר העדיפות שלכם את נושא המשפחה.

   

  אביב 2019: הנורמות החברתיות לא מתאימות לכם ואתם מרגישים בלחץ קבוצתי. יש לכם הרגשה שמישהו מנסה לשכנע אתכם לנהוג בצורה שאינה תואמת את העקרונות הפנימיים שלכם והדבר מעורר אתכם לחשוב על תפקידו של אותו אדם בחייכם. אנרגיות קוסמיות מעצימות את הנטייה שלכם בכיוון המיסטי והרוחני. מתרחשים יותר מידי דברים שאין להם פירוש הגיוני, אתם גם שמים לב לסימנים שקודם לכן לא הבחנתם בהם, והרצון שלכם להבין ולפרש כל דבר מוביל אתכם למסע מרתק של אהבה רוחנית.

   

  קיץ 2019: במקום להטיף מוסר, אתם נותנים דוגמא אישית. התחושה הטובה מתבססת בעיקר בנקודה זאת. הקונפליקטים שליוו אתכם במהלך התקופה האחרונה- פשוט מתמוססים. חוויה של תיקון והתחדשות רומנטית משקפות את יכולתכם להיות מספיק גמישים כשצריך. אם אתם סבורים כי תתעורר בעיה עם אותה 'חוויה' או עם אותם 'תיקון והתחדשות', שווה לכם להתייעץ בנושא עם מיסטיקנית או יועצת רוחנית.

   

  סתיו 2019: תנו אמון מלא במי שהחלטתם שהוא ראוי לכך! אדם איתו אתם מרגישים בטחון רב, מלווה אתכם בתהליך פנימי חשוב שישפיע על עתידכם. השינויים שעליכם לעשות אינם פשוטים וכרוכים בוויתור על דברים מסוימים שהתרגלתם אליהם.

   

  קריירה

  חורף 2019: נושא כספי שהטריד אתכם, ייפתר באופן לא צפוי. יש מספר דרכים אפשריות לפתור את הבעיה אולם כלל לא בטוח שאתם הם אלה שצריכים לוודא איך לעשות זאת.

   

  אביב 2019: יש לכם חלומות רבים. הבעיה העיקרית שלכם היא שאתם נסחפים בקלות לכול מיני כיווני ומתקשים להתמקד. גם חלוקת הזמן שלכם אינה פרופורציונית. אתם מקדישים יותר מידי זמן לתחומים בהם יש רק הוצאות ולא הכנסות. מה שרצוי לאחרים לא בהכרח משרת את הצרכים שלכם. הצלחה עסקית מסמנת את תחילת הדרך לכיוון חדש. אל תשקעו יותר מיד במחשבות ולבטים. קבעו לעצמכם יעדים חדשים ותתחילו להתכונן לעשייה.

   

  קיץ 2019: אתם שופטים את עצמכם בחומרה רבה מידי. התחושה ש"כך עושים כולם" אינה נכונה ועליכם רק להסתכל לצדדי ולהבין עד כמה אתם טועים. שפרו את התדמית החיצונית שלכם ביחד עם המטרות הפנימיות.

   

  סתיו 2019: היושר והכנות שלכם הם "שם דבר" וחבל שאתם לא מנצלים זאת לתועלת אישית. רעיונותיכם המקוריים מעוררים סערה ויתכן שמישהו יהיה נבון מספיק לשלם לכם כסף תמורת שותפות, כבר בשלב זה.

   

  אבן המזל השנתית שלכם היא רודנייט: אסטרולוגיה העוסקת בגוף האדם מייחסת לכם (לילידי מזל קשת) את אגן הירכיים. כדי למשוך אנרגיות טובות אל אברים אלה, תוכלו להסתייע בקריסטל מסוג רודנייט, שהוא מצוין עבור כל מי שסובל מזיהומים, ובכלל זה גם אלה המוטרדים מבעיות עור בגיל ההתבגרות, כגון: אקנה.

   

  נפלא לסובלים ממים בברך או מפציעות. משפר את היכולת להתבוננות פנימית. מעניק אומץ לאנשים המבקשים לפתוח את סגור ליבם, אך מסיבה כלשהי הם חשים חסומים. יש לענדו על הצוואר או לשאתו בתיק.

    

   (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)

  כוכבים ומזלות: מצבו של כוכב סטורן שליט מזלכם בשנת 2019 מוביל אל מצבים בהם המסתורין והסוד הופכים לנחלתכם בכל מה שנוגע לרגשי הלב. חוזר אליכם האמון בנפש האדם הודות לסדרת אירועים הקשורים לנושאים כספיים. נראה כי מישהו נוהג כלפיכם בהגינות שאין דומה לה.

   

  אהבה

  חורף 2019: אל תנסו לשנות את אופיו של מי שאתם דלוקים עליו. אם אתם מרוצים מן הדבש – תצטרכו להשלים גם עם העוקץ. הגישה החדשה תעניק לכם ממד חשוב של כוח ועוצמה. היו מציאותיים ואל תתפתו להרפתקאות שנראות על פניו כהצלחה בטוחה. "לא כול הנוצץ- זהב הוא", והרי הניסיון שלכם מוכיח שטוב להיזהר מאשר להצטער.

   

  אביב 2019: קצת לא נעים לכם ממחזר נלהב המרעיף עליכם מכל טוב, בעוד שאתם לא ממש מתפעלים ממנו. אם תנסו להיות הוגנים איתו, תמצאו את עצמכם מתוסכלים. לא פלא שלרגעים נדמה לכם שכל העולם השתגע.

   

  המסתורין והסוד הופכים לנחלתכם בכל מה שנוגע לרגשי הלב. שלא במפתיע אתם אפילו נהנים מן המצב הזה. גם אם מאוד בא לכם להוריד מן הלב, כדאי שתמנעו מפליטות פה.

   

  קיץ 2019: התעלמו מטיפוסים תבוסתניים הנוהגים למצוא פגמים גם בדברים הנחשבים לכליל השלמות. משהו הקשור בשידוך כלשהו כלשהי, מתחיל לעטות צביון תכליתי ואפשר לומר שרעיונות רומנטיים שפעם התייחסתם אליהם כאל חלומות שווא, מעוררים עניין.

   

  סתיו 2019: אתם עומדים להיות מופתעים. ביקור בו תגררו לשיחת נפש, יעורר ניצוצות רומנטיים עם אדם שאתם פשוט מעריצים. חשוב שתפגינו התלהבות גם אם אינכם בטוחים לגמרי שתלכו עם זה עד הסוף.

   

  קריירה

  חורף 2019: למישהו בסביבתכם יש קשרים עסקיים שכדאי לכם לנצל לטובתכם. במקביל, אנרגיה רבה מדי עלולה להתבזבז על מישהו שפשוט אינו ראוי לכם: אז מילא שהוא מספר לכם סיפורים, אבל אתם לא ממש חייבים להאמין לו.

   

  אביב 2019: גורמים בכירים במקום העבודה, נוטים לכם חסד ומוכנים להעלים עין גם כאשר התנהגותכם היא לא מי-יודע-מה: הבעיה שלכם בסיפור הזה עלולה לצוץ ביניכם לבין המקבילים לכם. סוד שאתם מסתירים מאנשים הקרובים לכם ביותר מעיק עליכם.

   

  קיץ 2019: חוזר אליכם האמון בנפש האדם הודות לסדרת אירועים המשולבים בקטעים כספיים. נראה שמישהו נוהג כלפיכם בהגינות שאין דומה לה. ידיעה הקשורה באנשים שהיו לכם עימם חוויות מרתקות, גורמת לכם לשנות את תכניותיכם. כולם הולכים להתרפק על זיכרונות.

   

  סתיו 2019: מותר לכם להרגיש בטוחים יותר בעצמכם ותלויים פחות בסובבים אתכם. מסתמן שינוי לטובה מבחינה כלכלית. אתם מצליחים לתקשר טוב יותר עם הסביבה וכתוצאה מכך להביא את עצמכם למקומות עם פוטנציאל לרווח כספי. על מנת לצמצמן טוטאלית את הסיכונים, כדאי לכם להחליף מילים בנושא עם אנשים בעלי חשיבה מיסטית או רוחנית.

   

  אבן המזל השנתית שלכם היא עין הנמר: אסטרולוגיה העוסקת בגוף האדם מייחסת לכם (לילידי מזל גדי) את הברכיים, העור, השיניים והעצמות. כדי למשוך אנרגיות טובות אל אברים אלה, תוכלו להסתייע באבן ששמה עין הנמר. מכונה כך בשל צורתה ומצוינת לשיבוץ בתכשיטים שנועדו להגן על העונד אותם.

   

  יש לענדה על הצוואר או לשאתה בתיק. מחזקת את הגוף הפיסי ועל כן היא פופולארית אצל ספורטאים ואצל כל מי שהפעלת הגוף חשובה לו. מיטיבה עם אלה הסובלים מדיבור פנימי בלתי פוסק הגוזל מהם אנרגיה וגורם להפעלה אינטנסיבית של מנגנוני הגנה נפשיים.

    

   (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)

  כוכבים ומזלות: מצבו של כוכב אוראנוס שליט מזלכם בשנת 2019 מוביל אל מצב לפיו הביטחון העצמי המאפיין אתכם מחזיק אתכם מעל פני המים. נסיעות וטיולים רומנטיים מעולם לא נראו יותר אפשריים. בשנה הקרובה תקבלו הצעות פיקנטיות שיהיה עליכם לשקול ברצינות.

   

  אהבה

  חורף 2019: אם אינכם בטוחים, כדאי לנסות להרוויח זמן ולא לדחות על הסף הצעות דרמטיות שבאות מלב אוהב. הבעיות הרומנטיות המטרידות אתכם תעלמנה באופן לא צפוי. היוזמה שנקטתם בה לאחרונה לא ממש עזרה במידי, אבל האפקט המצטבר נשאר ובקרוב תתענגו על התוצאה.

   

  אביב 2019: אל תתקעו במצב ללא מוצא. כול תשובה טובה, בתנאי שלא תימשכו יותר מידי את הזמן. 'עבר זמנו- בטל קורבנו'. מה שאקטואלי היום כהצעה רומנטית, יתכן שכבר לא יהיה כזה- מחר. על מנת להתגבר על מעגל קסמים של רגשי אשם שמולידים ענישה עצמית, כדאי לכם לבחון את הדברים יחד עם יועץ רוחני בעל אופקים רחבים. הביטחון העצמי המאפיין אתכם מחזיק אתכם מעל פני המים. נסיעות וטיולים רומנטיים מעולם לא נראו יותר אפשריים. מתקבלות הצעות פיקנטיות שעליכם לשקול ברצינות. זאת לא משימה קלה כי סירוב יהווה החמצה. שיתוף אדם קרוב ברגשותיכם יכול רק להועיל לכם.

   

  קיץ 2019: בתקופה זו אתם מבינים: מי שראוי יקבל את מה שמגיע לו, מי שלא- ממילא רצוי לתפוס ממנו מרחק! כשמדובר בזוגיות הכוונות שלכם נהדרות אבל לא תמיד אתם מצליחים לנסח את הדברים. עליכם לגלות איפוק ולתת לעצמכם הזדמנות מתאימה.

   

  סתיו 2019: אירוע רומנטי שחוויתם ישאיר עליכם רושם עז. הכתף התומכת שיציע לכם מישהו שאתם לא בדיוק מתייחסים אליו ברצינות, תשנה את יחסכם מהקצה אל הקצה. אינכם חייבים להמשיך לצבור חוויות שליליות.

   

  קריירה

  חורף 2019: עליכם לשמור על דיסקרטיות, במיוחד בכול הנוגע לענייני עבודה. בשלב זה קשה לדעת בוודאות האם האווירה החשדנית, הינה תוצר לוואי של ה-'אנרגיות' שמפזרים אנשים שסובבים אתכם, או פרי דמיונכם. בכול מקרה, עליכם לגלות עירנות ולשמור על רוגע פנימי.

   

  אביב 2019: אתגר בענייני עבודה מחייב השקעה רגשית עצומה ואתם שוב מתלבטים בלי להגיע לתשובה מספקת. ניתן לשפר את המצב על ידי מהלך אמיץ. לוח הזמנים שלכם צפוף אולם אתם מוצאים זמן גם לחיים הטובים. אתם מוגדרים כטיפוסים ספונטאניים ואכן זה חלק מהקסם האישי שלכם. יחד עם זה, אי אפשר לחיות לנצח בעולם הדמיון וה-'סמוך'. מומלץ לעשות כול שביכולותיכם כדי להבטיח את העתיד ולא למצוא את עצמכם עומדים בפני 'שוקת שבורה'.

   

  קיץ 2019: אין לכך סיבה, אולם יש לכם תחושת עצבנות בלתי ניתנת לריסון. יתכנו ויכוחים ועימותים עם חברים לעבודה ובכלל. יש לכם צורך לבטא את מה שאתם מרגישים. עשו מה שמתאים לכם גם אם פירושו של דבר להזניח קצת ענייני עבודה. זה כולל גם בקשה לעזור בתכנים ביורוקרטים.

   

  סתיו 2019: אתם נתקלים במצב קרייריסטי שנראה לכאורה חסר סיכוי, אולם אם תחכו קצת העניין יירגע ותוכלו לנקוט בצעדים מתבקשים. נסו לשמור על מצב רוח. שמרו על עצמכם מפני איבוד מסמכים או ניירת הקשורה לעסקים. דחף פנימי גורם לכם לפעול בלי לחשוב על הוצאות אפשריות.

   

  אבן המזל השנתית שלכם היא פריהניט: אסטרולוגיה העוסקת בגוף האדם מייחסת לכם (לילידי מזל דלי) את השוקיים, הקרסוליים ומחזור הדם כדי למשוך אנרגיות טובות אל אברים אלה, תוכלו להסתייע בקריסטל נפלא ששמו פריהניט, שהוא חלומי גם עבור אנשים המבקשים ליצור קשר עם ישויות שלא מן העולם הזה, ובכלל זה גם נשמות שהלכו לעולמן, אך לעולם אין לעשות כן באמצעות סיאנס, אלא אך ורק בסיועו של דמיון מודרך ובאפן אינטימי. יש לענדה על הצוואר או לשאתה בתיק.

   

  אבן מופלאה עבור המבקשים לעשות מה שמכונה בשם: "שאלת חלום" או הרוצים לזכור את חלומותיהם. מעניק חלומות נבואיים גם במהלך שעות היום.

    

   (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)

  כוכבים ומזלות: מצבו של כוכב נפטון שליט מזלכם בשנת 2019 מעודד חיי חברה פעילים ובולם הסתגרות והתבודדות. מקום השופע אווירה נוסטלגית יעזור לכם בהעמקת הקשר עם אדם נחשק. יש סיכוי טוב להתרחשותו של סיפור רציני.

   

  אהבה

  חורף 2019: כוכבכם נפטון מביא עימו ניחוחות מן העבר. ייתכן כי מדובר במקומות קסומים ואקזוטיים. לקח שלמדתם מפרשיה רומנטית שחלפה, מסייע לכם לבחון הצעה חדשה. אנרגיה טובה מבשרת על קשרים שיש להם עתיד. מישהו מכניס אתכם לרזיהם של מנהגים מתרבויות זרות. בתוך כך אתם עולים על משהו שעשוי להוות קשר חדש.

   

  צפויה חוויה הקשורה בנופי ילדות. מצד שני, משהו שציפיתם לו בכיליון עיניים, שוב אינו מרשים אתכם כבעבר. טוב תעשו אם תלבנו בעזרת יועץ רוחני את סיבותיה ושורשיה והתפתחותה הצפויה של אובססיה נוסטלגית.

   

  אביב 2019: תופעה קוסמית מעודדת חיי חברה פעילים ובולמת הסתגרות והתבודדות. מישהו מן העבר מפתיע אתכם בביקור לא צפוי. דברים שהוא אומר מחזירים אתכם אל תקופה שיש לכם ממנה זיכרונות נעימים. מקום השופע אווירה נוסטלגית יעזור לכם בהעמקת הקשר עם אדם נחשק. יש סיכוי טוב להתרחשותו של סיפור רציני. התופעה הקוסמית מברכת על היכרויות ספונטאניות ופגישות עיוורות.

   

  קיץ 2019: כיפת הרקיע מאפשרת לכם לייצב (הודות לכוכב סטורן) פרשיות הרפתקניות (מלאכתו של כוכב אוראנוס). אדם שאתם מכבדים, עלול לגלות טינה כלפי מישהו שאתם בקשר איתו. יש דברים שפשוט תצטרכו לחיות איתם. שאננות בתחום האישי עלולה להתברר כבעייתית. גם אם אתם משוכנעים בעוצמת הקשר, אל תתייחסו אל הצד השני כמובן מאליו. נראה כי אתם בוחרים פרטנר שאינו גורר בעקבותיו ים של רכילויות.

   

  סתיו 2019: בכול הנוגע למחזרים חדשים הנכנסים לחייכם, היו זהירים וגלו מחויבות ונאמנות כלפי הקרובים לכם. עמדתכם האיתנה והיציבות שאתם מפגינים, יקבעו את השתלשלות העניינים לטובתכם. השקיעו יותר מהרגיל ונצלו את הנתונים הטבעיים שהתברכתם בהם.

   

  קריירה

  חורף 2019: המשיכו בשלכם גם אם עמית בעבודה מתהדר בהישגיכם. האנשים הנכונים משקיפים מהצד ויודעים למי יש לשייך את זכויות היוצרים. צפויה לכם הצלחה אם תשכילו לנצל את האנרגיה הפיסית שהוענקה לכם. אל תהססו להתחבר עם כל מה שקשור בהפעלת הגוף ובספורט. אל תהססו להביך טיפוס שמתנשא עליכם. אם לא תראו לו את מקומו, אתם מזמינים לעצמכם התגרויות נוספות.

    

  אביב 2019: זה הזמן להרשים את הממונים עליכם, וזאת בעיקר אם הוטל עליכם להרים פרויקט המבוסס על עבודת-צוות. רמזים שאתם מקבלים בחדרי חדרים, מעניקים לכם מידע בנוגע לעתיד הקריירה שלכם. בקרוב תגלו שהתמורה למאמציכם עולה על כל דמיון.

   

  קיץ 2019: תופעה קוסמית מעניקה לכם מזל (יותר משכל). גם אם סביבכם שורר קיפאון, הרי שעבורכם זו תקופה טובה ליזמות עסקית. אנשים יאמינו בכם ויסכימו להשקיע. אתם מתווכים בין אנשים בעלי אינטרסים מנוגדים. בסופו של דבר אתם מרוויחים אסירות תודה משני הצדדים.

   

  סתיו 2019: תופעה קוסמית מרעיפה ברכה על אמנים ויוצרים שביניכם. האיפוק ישתלם לכם במצבים בהם עמיתיכם רוצים לנהוג בפזיזות, וזאת גם אם ממבט ראשון נראה שאין לכם מה להפסיד. אתם מתלהבים מאדם שכה שקוע בעיסוקיו המקצועיים עד שאין לו פנאי להקדיש לעצמו. אתם יכולים להיות אלה שתוציאו אותו מזה. גישתם המתנשאת של אנשי שררה, מתסכלת אתכם. במקביל, אם תמצאו דרך מנומסת להעיר להם, הבעיה תיפתר.

   

  אבן המזל השנתית שלכם היא סודלייט: אסטרולוגיה העוסקת בגוף האדם מייחסת לכם (לילידי מזל דגים) את כפות הרגליים ובלוטות הלימפה. כדי למשוך אנרגיות טובות אל אברים אלה, תוכלו להסתייע באבן כחולה בעלת 'נימים' בגוונים שונים ששמה סודלייט. טובה במיוחד עבור אלה המסרבים לבטל את אישיותם מפניו של אדם אחר, ובכלל זה גם בן זוג. מצוינת עבור כל מי שפוסע אל תוך דרך חתחתים הכרוכה במאבק אכזרי ונוקב.

   

  מומלץ להעניק אותה לכל מי שחרד מהבעת אהבה או מחשיפת רגשות. טוב לענדה לפני ובשעת ווידוי אהבה. מאידך, היא עלולה להגביר את רגש הקנאה. יש לענדה על הצוואר או לשאתה בתיק.

   

  מה עוד מספרים הכוכבים על השבוע שלכם, החודש שלכם ובכלל? מסע בין הכוכבים

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים