שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  גמר "MKR המטבח המנצח": מקבץ מרשים של קלישאות

  עם ליהוק יבשושי להחריד של הזוגות, עונה ארוכה ומייגעת ורותי ברודו שלא הצליחה למצב עצמה כשופטת קשוחה - מה שהציל את גמר MKR מקריסה מוחלטת היא הוויזואליה של האוכל, שהפעילה את בלוטות הרוק של הצופה. מזל שתיכף מתחיל הריאליטי הבא - "בחירות 2019"

  אחרי יותר מחודשיים, חלקם בשידור יומי, נאספה העונה הראשונה של "MKR המטבח המנצח" אל אבותיה בפרק גמר שהותיר את כולם עם הלשון בחוץ. זאת הייתה עונה ארוכה ומייגעת במסגרתה העניקה "MKR" לקשת את המתנה היפה מכל – נקודות רייטינג נאות בעידן שאחרי הפיצול. היו אלה שבועות ארוכים, במהלכם כמות עצומה של זוגות קיבלו את ההזדמנות להתחרות בזוגות אחרים, בעצמם, בנבחרת ישראל ברובוטיקה ובכוח הכבידה. הם העבירו את השעות הארוכות של הצילומים בנעיצת שיניים זה בגרוגרתו של האחר וברקיחה של מזונות שונים שחלקם – הפתעה! – לא היו חריימה. אחרי שישה חצאי גמר הגענו לאירוע הגמר עצמו שפיזר אותם ממש שנייה לפני שמתחיל הריאליטי הגדול שנקרא "בחירות 2019".

   

  רגע הזכייה    (באדיבות קשת)

  רגע הזכייה    (באדיבות קשת)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  מעבר לעובדה שהגרסה הישראלית קיבלה את ערך הוויקיפדיה אולי המושקע ביותר שנתקלתי בו מימיי, קשה לחשוב על הישגים כלשהם שרשם הגמר. "MKR" לקחה את עצמה מאוד ברצינות עד הרגע האחרון, והתוצאה היא מקבץ הפצצה מאוד מרשים של קלישאות. באמת, כל קלישאות הגמרים התרכזו בשעה וחצי, כולל הלהיטים "עברנו כברת דרך" ו"עשינו תהליך" המאוסים ואיך אפשר בלי "אני עושה את זה כדי שהמשפחה שלי תהיה גאה בי". כמובן שגם מקומו של בורא עולם לא נפקד ואת הפינה סגר איל שני שלדעתי עיבר אישית כל אחת ואחת מהמנות והקפיד להשוות כל דבר שעבר לידו במקרה לרחם.

   

  עוד ביקורות טלוויזיה:

   

  MKR המטבח המנצח ()
  אוסף של קלישאות. MKR

  גמרים של תוכניות בישול ניחנו ממילא בתכונה הזאת שעושה לך חשק לקחת פוסטינור בבוקר שאחרי. תסיפו לזה את העובדה שהליהוק של "המטבח המנצח" היה יבשושי להחריד – ובהתאמה אף אחד מהזוגות שהגיעו לגמר לא הצליחו לייצר עניין מינימלי. כן, כולל אסתר "אני דגים והוא המבורגר" ויהונתן (סורי אסתר, אני יודעת שעשית עם בלוטת הדמעות שלך הכל חוץ מלקצוץ אותה ולמלא איתה מפרום, אבל זה עדיין לא מספיק); כולל חי "אני מטגן עכשיו את המוח" ולבנה; וכולל ההבטחה ושמה ברודו, שלא הצליחה לברוא את עצמה בתור שופטת קשוחה וסופה שסיימה את דרכה כשופטת שאוהבת הכל. אומנם הוויזואליה של האוכל הצילה בסופו של דבר את הגמר הזה מקריסה מוחלטת לתהומות ההו גיבס א-פאק, כשהיא העבירה חלק ממרכז הכובד מהאונות של הצופה אל בלוטות הרוק שלו, אבל אי אפשר לבנות על זה וזה לעולם לא יוכל למלא את מקומו של ליהוק הגון.

   

  MKR המטבח המנצח ()
  MKR המטבח המנצח

  את המקום הראשון לקחו אסתר ויהונתן שהיו חביבי ההפקה, הודחו במהלך העונה וחזרו כדי להמריא אל הפסגה, ואני ממש מקווה שאסתר זוכרת שהם זכו ושאם לא, שיהונתן יעשה טובה ויזכיר לה. ועם סיומה של התקופה הבטחונית הרגישה וכניסתה של עונת הבחירות הבאה עלינו לטובה, נשאר רק לקוות שהפעם המלהקים בפורמט *הזה* ישקיעו קצת יותר.


  חיים כהן ורותי ברודו (צילום: עודד קרני)
  חיים כהן ורותי ברודו(צילום: עודד קרני)

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים