שתף קטע נבחר

מברזיל להדסה: נתניהו בירך את בתו על הולדת נכדתו הרביעית

מזל טוב: אחרי שמואל, דוד ורחל - הגיעה הנכדה הרביעית. נועה רוט, בתו החרדית של ראש הממשלה מנישואיו הראשונים לד"ר מיקי הרן, ילדה בת בבית חולים בירושלים. נתניהו התקשר לברך ממקום שהותו בברזיל

 

תמונה מחולקת של נועה רוט ואביה, ראש הממשלה בנימין נתניהו (צילום: אלכס קולומויסקי, מארק ישראל סלם)
נועה רוט ואביה ראש הממשלה נתניהו(צילום: אלכס קולומויסקי, מארק ישראל סלם)

סבא בפעם הרביעית: בזמן שראש הממשלה בנימין נתניהו, רעייתו שרה ובנם יאיר שוהים בביקור בברזיל, ילדה הלילה (בין ראשון לשני) בתו מנישואיו הראשונים תינוקת - נכדתו הרביעית. ראש הממשלה התקשר מברזיל לבת, נועה רוט (40), ובירך אותה. אמה של רוט היא ד"ר מיקי הרן.

 

התינוקת נולדה בבית החולים הדסה הר הצופים בירושלים, ומצטרפת לאחיה שמואל (9), דוד (7) ורחל (שנתיים).

 

נועה, בתו החרדית של ראש הממשלה, נשואה לאיש ההיי-טק דניאל רוט. מאז 2015 מתגוררת המשפחה בשכונת מאה שערים בבירה.

 

ב-2016, לאחר הולדת הנכדה רחל, פרסם נתניהו הודעה: "שרה ואני שמחים שלבתי נועה נולדה בת, אחות לשמואל ודוד ואחיינית ליאיר ואבנר. האם והבת מרגישות בטוב, ואנו שמחים על משפחתנו המתרחבת".

 

ואולם, לפי פרסומים שונים הקשרים בין נתניהו לבתו רופפים. נועה, למשל, אינה מופיעה בתמונה המשפחתית מאחורי שולחנו של נתניהו במשרד ראש הממשלה. נתניהו נשאל ב-2009 מדוע בתו אינה בתמונה, והשיב: "התמונה במסגור". עם זאת, לשכת ראש הממשלה טענה כי "נועה, בעלה וילדיהם, מבקרים באופן קבוע את ראש הממשלה ואת רעייתו שרה במעון ראש הממשלה".

 

למרות שנתניהו התפאר בהולדת נכדתו השלישית לפני שנתיים ואף הצהיר אז כי "אנחנו שמחים על משפחתנו המתרחבת", מעולם לא פורסמה תמונה שלו עם נכדיו במעונו ברחוב בלפור. נתניהו השתתף בבריתות המילה של שני נכדיו הראשונים.

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלכס קולומויסקי, מארק ישראל סלם
נועה רוט ואביה רה"מ נתניהו
צילום: אלכס קולומויסקי, מארק ישראל סלם
מומלצים