שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אלי טביב: "הפועל תל אביב נוהלה כעסק בתרמית"
  באמצעות פרקליטיו, עורכי הדין זמיר ופורר, הגיב בעלי הפועל ת"א לשעבר לפרסום דוח המפרק של המועדון. "אלי ידע כי מסר את הקבוצה לרמון במצב מקצועי וכלכלי מעולה"

  "אלי טביב ידע לאורך כל הדרך כי הניסיון להטיל עליו אחריות כלשהי לקריסת הפועל תל אביב היו עורבא פרח. הוא ידע כי בשנת 2012 מסר לחיים רמון את הפועל ת”א במצב מקצועי וכלכלי מעולה, ללא גירעונות ועם הון עצמי חיובי". כך נכתב בתגובה שהוציא באמצעות עורכי דינו יורם זמיר ונועם פורר

  אלי טביב, בעלי הפועל תל אביב לשעבר, בעקבות פרסום ממצאי דוח מפרק הפועל תל אביב, עו"ד שאול קוטלר.

   

  פרקליטיו של טביב ציטטו חלקים מהדוח, שלדבריהם מסיר ממנו אחריות לקריסת המועדון: "טביב אינו קשור לקריסת המועדון, תקופת בעלותו של טביב מתאפיינת בתוצאות כספיות טובות, וככל שנוצר גירעון בעונה מסוימת הוא כוסה לאחר מכן. ההתנהלות בתקופת הבעלות של טביב הייתה נכונה כלכלית, לצד הצלחות מקצועיות רבות".

   

  טביב. טוען לניהול תקין (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
  טביב. טוען לניהול תקין(צילום: אורן אהרוני)

  "אלי טביב ידע שאלה שקיבלו לידיהם את המועדון אחראים באופן בלעדי לקריסתו", נכתב בתגובה, בצירוף סימוכין מתוך הדוח, בו נכתב: "לאחר תקופת טביב, המועדון נוהל באופן שעולה כדי ניהול עסק בתרמית. תקופת הבעלות של רמון קשורה קשר סיבתי ברור והדוק לקריסת המועדון, בה נוצר גרעון תפעולי עצום".

   

  פרקליטי טביב סיכמו בהתייחסות לטענות שכן מופנות כלפיו: "אומנם, בדוח ישנן מספר טענות ביחס לסכומי כסף ספציפיים שלפי המפרקים על טביב להשיב למועדון. יחד עם זאת, המפרקים עצמם מודים כי טענות אלה עדיים דורשות בירור וטביב משוכנע שבית המשפט יקבל את טענותיו בעניין זה ויקבע שהוא אינו חייב למועדון כספים כלשהם".

   

  רמון. "קיבל קבוצה במצב מצוין" (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
  רמון. "קיבל קבוצה במצב מצוין"(צילום: ראובן שוורץ)

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים