שתף קטע נבחר

מפלגת העצמאים והעסקים החדשה: "הפכנו להיות פח האשפה של סדר העדיפויות"

על רקע הבחירות הקרובות הוקמה מפלגה חדשה - שתעסוק רק בבעיות של עובדים עצמאים ובעלי עסקים קטנים. באולפן ynet אמר מקים המפלגה, עו"ד רועי כהן: "מיליון וחצי איש מקבלים בכל חודש יריקה בפרצוף מהמדינה"

 

 

מפלגה חדשה לעצמאים ובעלי עסקים: עו"ד רועי כהן, נשיא להב - לשכת ארגוני העצמאים והעסקים הקטנים בישראל - כינס היום (ד') מסיבת עיתונאים ובה הכריז על הקמת מפלגה חדשה שתיקרא "מפלגת העצמאים והעסקים בישראל". באולפן ynet הסביר כהן את ההחלטה ואמר: "לא ניתן שהעצמאים יהיו שקופים במדינת ישראל".

 

דיל שמן הזית: המדינה חילקה 90% ממכסת שמן הזית המוזל לרשת אושר עד

מחיר למשתכן: גם נושאי תעודת עיוור יכולים להשתתף בהגרלות

ההורים מוחים: האגיס הפחיתה את מספר המגבונים

 

"היום אנחנו לוקחים את גורלנו בידינו. לא ימין ולא שמאל. הפרנסה שלנו", אמר כהן באולפן ynet, "הפכנו להיות פח האשפה של סדר העדיפויות של ממשלת ישראל וכנסת ישראל - והיום אנחנו הולכים להצביע בשביל עצמנו. לא נעמוד עוד כעניים בפני כל חברי הכנסת ושרי הממשלה ונבקש דמי אבטלה, ימי מחלה, גמלת אבל. הדברים האלה מגיעים לנו בדין. החרדים ידעו לדאוג לעצמם, המתנחלים ידאו לדאוג לעצמם. החקלאים ידעו לדאוג לעצמם, ההסתדרות. היום הגיע הזמן שהעצמאים וידאגו לעצמם".

 

הוא הוסיף כי "בישראל חיים 530 אלף עצמאים ובעלי עסקים. מדובר במיליון וחצי אנשים שכל חודש מקבלים ממדינת ישראל יריקה בפרצוף. אין להם לא תנאים, אין להם סביבת עסקים תומכת, רגולציה, ביורוקרטיה. הגיע הזמן שנהיה בכנסת ונוכל להשפיע בתוך החדרים הסגורים. 115 חברי כנסת יעסקו באיראן, בחיזבאללה, בחמאס - אבל חמישה חברי כנסת יעסקו מבוקר ועד ערב בנושא של עצמאים במגזר העסקי של ישראל".

עו
עו"ד רועי כהן, נשיא להב, במסיבת העיתונאים הבוקר(צילום: מוטי קמחי)

"בידנו חמישה מנדטים לפחות"

מדובר בפעם הראשונה שקמה בארץ מפלגה שמייצגת את העצמאים ובעלי העסקים הקטנים. במסיבת עיתונאים שהתקיימה הבוקר בבית סוקולוב בתל אביב השתתפו ראשי הארגונים והעסקים, בעלי מלאכה ותעשייה, יועצי מס, רואי חשבון, עורכי דין, סוכני ביטוח, מוסכים, קבלני מיזוג אוויר, מוסכים, נהגי מוניות, קבלני שיפוצים ועוד.

 

"הסיסמא שלנו איתה אנחנו הולכים בכל רחבי הארץ עם מסר ברור היא - 'לא ימין ולא שמאל. פרנסה' - אנחנו נעסוק רק בדבר אחד מהבוקר עד הערב, נשרת אך ורק את משפחות העצמאים והעסקים בישראל", אמר כהן, "בהישג ידנו חמישה מנדטים לפחות".

 

כהן הוסיף: "נפעל למען עתידם הכלכלי ובשביל כל הזכויות שנגזלו מהם". הוא מתח ביקורת על התנהלות הממשלה וציין כי "הצלחתם כל כך לרמוס אותנו, שהתלכדנו בפעם הראשונה בהיסטוריה כדי להילחם על הבית שלנו. רשות המיסים במשך השנים רק הגבירה את הגבייה והפכה אותנו לגוויה. לא עוד. בכנסת הבאה אנחנו נהיה שם ונשמיע את קולנו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
עו"ד רועי כהן, נשיא להב
צילום: מוטי קמחי
מומלצים