שתף קטע נבחר

חזן נגד הליכודניקים החדשים: מחבלים בתנועת הליכוד

בעימות שנערך בין ח"כ אורן חזן לבין ניר הירשמן מקבוצת הליכודניקים החדשים, הצהיר הירשמן: "נתניהו יוביל את התנועה הזאת לבחירות. אנחנו נתמוך בו, אלא אם יוגש נגדו כתב אישום". חזן: "או שאתה ליכודניק - או שאתה מסתנן". צפו בעימות

 

 

לקראת הפריימריז בליכוד שייערכו ב-5 בפברואר, תקף היום (ג') ח"כ אורן חזן (ליכוד) את ניר הירשמן, שמתמודד כחלק מקבוצת "הליכודניקים החדשים" - ואמר באולפן ynet: "אין דבר כזה. זה או להיות ליכודניק או להיות מסתנן". הירשמן: "חזן מסמל את כל מה שרע היום בליכוד".

 

ח"כ חזן הוסיף: "רוצה לעשות משהו חדש? תקימו מפלגה. מה יש לכם לחפש אצלי בבית? רוצים להיות חלק מהבית - נקבל אתכם באהבה. לא על חשבון חברי הבית". הירשמן השיב: "אנחנו הרבה יותר ליכודניקים מאשר האנשים האלה".

 

בהמשך העימות בין השניים, אמר הירשמן: "אורן חזן, מיקי זוהר וכל שאר החבורה הזאת מבזים את הליכוד פעם אחרי פעם. האנשים שרוצים לסגור לנו את האינטרנט, האנשים שהביאו את חוק המרכולים, חוק ההמלצות, הבן אדם שנסע להתגושש עם חבר פרלמנט ירדני בגבול. זו תנועת הליכוד היום".

 

ח"כ חזן: "אם אתה מדבר על חקיקה אז מי שיצא נגד חוק ההמלצות - זה אני. מי שעזר לרה"מ להגיד שהוא יבדל את עצמו מחוק ההמלצות – זה אני. מי שהעביר את חוק החיסונים – זה אני. מי שמתנגד לסתימת פיות בתקשורת - זה אני. מי שמתנגד להוריד את השאלטר על האינטרנט - זה אני. יכול מאוד להיות שהערכים שלהם דומים לשלי. תצטרפו אליי, אבל כליכודניקים".

אורן חזן וניר הירשמן  (צילום: אלי סגל)
אורן חזן (מימין) וניר הירשמן (צילום: אלי סגל)

-ניר, אתה תומך ברה"מ בנימין נתניהו?

 

"אני תומך בנתניהו לראשות הממשלה, אבל לא נתמוך בו במידה ויוגש כתב אישום. לגבי חזן, כאשר יש בן אדם שמכניס את כבוד הכנסת בקיר", הוסיף הירשמן, "לאדם הזה אסור להיות בכנסת. באנו להחזיר את הליכוד לערכים הישנים שלו".

 

-אולי אתם לא מבינים שהליכוד היום הוא ליכוד אחר?

 

ח"כ חזן: "הוא לא אחר, להיפך, הם אחרים. מי שלא נבחר הוא האחר, זו הסיבה שאני כל כך כועס. אני מדבר מדם לבי".

 

הירשמן: "אתה מדבר מדם לבך, את האדם שהלך להתקוטט בגבול. אתה אפילו לא מבין מה היה עם הירדני. הליכודניקים החדשים מונים 15,000 איש, מתוכם 10,000 כבר הצביעו בבחירות. נתניהו יוביל את התנועה הזאת לבחירות, אנחנו נתמוך בו ונתייצב מאחוריו. מה שכן, אם יוגש נגדו כתב אישום". ח"כ חזן קטע את דבריו, ואמר לו: "אתה עכשיו מחבל בתנועת הליכוד".

ראש הממשלה בנימין נתניהו (צילום: קונטקט)
הירשמן: "נתמוך בנתניהו אלא אם יוגש כתב אישום"(צילום: קונטקט)
 

הירשמן הוסיף: "בשני בפברואר נפרסם את רשימת המומלצים שלנו. בסיבוב הקודם המלצנו על רבים וטובים מחברי הכנסת".

 

-והתאכזבתם מחלקם.

 

"כן. התאכזבנו מיואב קיש והסיפור עם השתולים, בהחלט. ברגע שח"כ שם מטרות על פרצופים של אנשים, ולוקח חלק בקמפיין כזה, החלטנו שהוא לא איתנו".

 

חזן: "אני שמתי אתכם למטרה. שמתי את ראשי הליכודניקים החדשים, שמנסים להשתלט לי על הבית". אני גדלתי בליכוד, ליוויתי את נתניהו בשנת 96, הייתי יו"ר נוער הליכוד בשנת 99, הייתי במאבק נגד ההתנתקות".

 

הירשמן: "הוא חושב שהוא יכול לקחת את הערכים הליברלים, לקפל אותם ולזרוק אותם לפח. זו לא תנועת ליכוד, זו בושה למה שאמור לקרות במדינת ישראל".

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלי סגל
ח"כ אורן חזן וניר הירשמן
צילום: אלי סגל
מומלצים