שתף קטע נבחר

שיכון ובינוי וחברה בבעלות משה צור יבצעו ברמלה את פרויקט הפינוי בינוי הגדול בישראל

שתי החברות ישתפו פעולה בפרויקט במתחם יוספטל ברמלה, שיכלול פינוי של 700 יחידות דיור קיימות. במקום ייבנו 5,000 דירות. עלות הפרויקט מוערכת ב-4-5 מיליארד שקל

פרויקט ההתחדשות העירונית הגדול בישראל - ברמלה: חברת שיכון ובינוי נדל"ן וחברת א.צ.נ. צמרות גרופ, שבבעלות האדריכל משה צור ושותפים נוספים, חתמו השבוע על הסכם שותפות לביצוע פרויקט התחדשות עירונית במתחם יוספטל ברמלה.

 

"שנמוך": הסוף לחשש בפינוי-בינוי

מרכז תל אביב עובר דרומה

משיכונים למגדלים: פינוי-בינוי ברמת גן

 

הפרויקט יכלול פינוי של 790 יחידות דיור קיימות במרכז העיר, ובנייה של כ-4,000 דירות חדשות במקומן. מדובר בפרויקט הפינוי-בינוי הגדול בישראל עד כה. מהיזמים נמסר כי עלותו המוערכת של הפרויקט צפויה לנוע בין 4 ל-5 מיליארד שקל.

הדמיית הפרויקט במתחם יוספטל ברמלה (הדמיה: משה צור אדריכלים-בוני ערים בע
פרויקט מתחם יוספטל ברמלה(הדמיה: משה צור אדריכלים-בוני ערים בע"מ)
 

 

הפרויקט החדש - אחד מהגדולים והמשמעותיים בישראל בתחום ההתחדשות העירונית

הפרויקט נבנה במסגרת מהלך שמובילה עיריית רמלה בשנים האחרונות, במסגרתו חולקו שכונותיה הוותיקות ל-16 מתחמים אשר לכל אחד מהם מקודמת תוכנית פינוי בינוי נפרדת. לפני כשנה וחצי אישרה העירייה תוכנית עבור מתחם יוספטל, אך בימים אלה מתנהלות החברות מול העירייה וועדות התכנון על מנת לבצע שינויים בתוכנית המאושרת. התכנון המחודש בוצע על ידי משרדו של צור.

 

שיכון ובינוי נדל"ן מקבוצת שיכון ובינוי היא היזמית בעלת נפח הפעילות הגדול בישראל בתחום המגורים. בחברת "א.צ.נ. צמרות גרופ" שותפים מלבד צור גם עורך הדין גלעד נאמן, הח"כ לשעבר רפי אלול, חברת ערן י.ד בע"מ ואריאל בן דיין.

הדמיית הפרויקט במתחם יוספטל ברמלה (הדמיה: משה צור אדריכלים-בוני ערים בע
כך צפוי להראות פרויקט מתחם יוספטל ברמלה(הדמיה: משה צור אדריכלים-בוני ערים בע"מ)
 

מהחברות נמסר כי "נכון להיום מתחם יוספטל הנו המתחם היחיד בעיר רמלה, אשר צפוי לעמוד בדרישות החדשות של ועדות התכנון ועיריית רמלה, ולהיות אחד מהגדולים והמשמעותיים בישראל בתחום ההתחדשות העירונית. הפרויקט יהפוך את השכונה הישנה למתחם אטרקטיבי ויוקרתי. הדיירים הנוכחיים של המתחם צפויים לקבל דירות חדשות וגדולות, חנייה וממ"ד".

 

 

 

אילן הורוביץ סמנכ"ל פיתוח עסקי ואגף מקרקעין בשיכון ובינוי נדל"ן אמר כי "התכנית עתידה להשפיע על העיר רמלה כולה, וכוללת שטחי מסחר ותעסוקה יחד עם שיפור התשתיות באזור". 

 

הח"כ לשעבר רפי אלול מבעלי צמרות אמר כי "יחד עם תושבי שכונת יוספטל, אנו גאים להוביל את הפרויקט. מתחם יוספטל סובל מתשתיות ישנות, וממבנים לא ממוגנים. הקמת הפרויקט החדש תחדש את מבני המגורים, תשתיות המתחם, ותאפשר לבעלי הדירות לשפר את איכות חייהם ולהשביח את דירותיהם".

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הדמיה: משה צור אדריכלים-בוני ערים בע"מ
הדמיית הפרויקט במתחם יוספטל ברמלה
הדמיה: משה צור אדריכלים-בוני ערים בע"מ
מומלצים