שתף קטע נבחר

איקאה תפתח חנות זמנית בנמל ת"א

מדובר בחנות פופ אפ קטנה לפריטי מטבח שהרשת תפתח בנמל ת"א כדי לקדם את התחום. לאיקאה ארבע חנויות בישראל והיא הודיעה על פתיחת חנות חמישית באיזור ירושלים ב-2020

חנות ראשונה לאיקאה בת"א: החברה פותחת חנות קטנה בביתן 11 בנמל ת"א. החברה לא מסרה מתי הסניף ייפתח, אך יימכרו בו מטבחים ופריטים נלווים, במטרה לקדם את התחום הזה ברשת. בעולם קיימות עוד שלוש חנויות מסוג זה.

 

סייל החורף של איקאה: האם ההנחות באמת משתלמות?

איקאה תפתח חנות חמישית בישראל במטה יהודה במקום בירושלים

קטלוג איקאה 2019: 1,200 פריטים הוזלו, 300 התייקרו

 

איקאה הוא אחד המותגים החזקים ביותר בישראל. לו הרשת השבדית היתה פותחת חנות גדולה ורשמית בת"א, זו עשויה היתה להיות הצלחה, שכן בעיר גרים לא מעט סטודנטים, שוכרי דירות, משכירי דירות ובעלי דירות קטנות שאיקאה מציעה להם פתרונות, אך ל-ynet נודע שהחנות בנמל ת"א היא חנות פופ אפ, חנות זמנית. יתכן שזה ניסיון של איקאה ישראל לבחון את פורמט החנויות הקטנות, בתוך הערים, שהרשת העולמית כבר בוחנת ומפעילה.

חנות איקאה (צילום: מירב קריסטל)
סניף איקאה בנתניה(צילום: מירב קריסטל)
 

איקאה מפעילה ארבע חנויות בישראל, נתניה (שהיתה החנות הראשונה) בראשל"צ (הגדולה ביותר), בקריות ובב"ש. לאחרונה הודיעה שתפתח חנות חמישית בארץ שמיקומה יהיה באשתאול שבמטה יהודה, במקום בירושלים ליד מלחה, שם היא היתה אמורה להיפתח.  החנות החדשה שמיועדת לירושלמים תשתרע על שטח לא גדול של כ-25 אלף מטר, וצפויה להיפתח ברבעון הראשון של שנת 2020.

 

השבוע איקאה יצאה בסייל החורף המסורתי שלה שמביא רבבות ישראלים לחנויות. בסייל הקודם הגיעו ל-ynet תלונות רבות על תקלות ועיכובים בשירות הלקוחות וההובלות.

חנות איקאה (צילום: מירב קריסטל)
(צילום: מירב קריסטל)
 

מאיקאה נמסר בתגובה: "איננו דנים בתוכניות העסקיות שלנו".

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים