שתף קטע נבחר

כתום מהרגיל ולשון בחוץ: ערך וידאו של טראמפ - ופוטר

קטע מנאום טראמפ לאומה ששודר בתחנת הטלוויזיה Q13 נערך. הצבעים בו רוויים והלשון של הנשיא משתלשלת מפיו. בתחנה התנצלו ופיטרו את העורך

תחנת טלוויזיה בסיאטל פיטרה את אחד מעובדיה אחרי ששידר קטע וידאו מנאומו של הנשיא דונלד טראמפ בחדר הסגלגל, שנראה שנערך.

 

עוד סיפורים מהעולם בעמוד הפייסבוק של דסק החוץ

 

סרטון של נאום נשיא ארה
תמונה מהקטע הערוך לצד תמונה מהקטע המקורי

בקטע מהנאום שנשא טראמפ ביום רביעי לפנות בוקר בנושא ההגירה ושודר בתחנת הטלוויזיה Q13, שלוחה של רשת "פוקס", נראה הנשיא בגוון כתום מהרגיל, והלשון שלו משתלשלת החוצה מפיו. הצבעים בסרטון נראים רוויים יותר ונראה שגם הלשון קיבלה "טיפול".

 

מנהלת החדשות בתחנה, אריקה היל, אמר כי עריכת קטע הווידאו "אינה עומדת בסטנדרטים שלנו. אנחנו מתנצלים אם זה נראה שהנשיא הוצג באור שלילי". היל אישר שהתחנה חקרה את האירוע ופיטרה עורך שהיה מעורב במעשה.

 

 

בנאום המיוחד שנשא טראמפ לאומה, לראשונה מהחדר הסגלגל, בעקבות ההשבתה המתמשכת בממשל הוא ביקש מימון לבניית חומה בגבול עם מקסיקו בעקבות "משבר הומניטרי וביטחוני" שהולך ומתגבר לדבריו בגבול. הוא טען גם כי "כל האמריקנים נפגעים מהגירה בלתי חוקית ולא מבוקרת".

 

הנשיא האמריקני הוסיף כי הסכים להמיר את חומת הבטון בגדר ברזל לבקשת הדמוקרטים וכי הקמת גדר כזו תעלה כ-5.7 מיליארד דולרים. הוא קרא לדמוקרטים לחזור לבית הלבן כדי להיפגש איתו ולדון בנושא בטענה כי "פוליטיקאים שלא עושים כלום זה לא מוסרי".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בתחנה התנצלו. טראמפ בקטע הערוך
מומלצים