שתף קטע נבחר

סניפי רשת הארונות הרדור נסגרו במפתיע

רשת ארונות ההזזה לא הודיעה על הפסקת הפעילות - וצרכנים שהגיעו לחנויות נתקלו בדלת נעולה. לחברה עשרות עובדים, ולא ברור אם היא תפתח מחדש את הסניפים שנסגרו ומה יעלה בגורל הלקוחות ששילמו מקדמות

חברת הרדור, יצרנית ארונות הזזה מתקדמים בבעלות עמוס חלפון, סגרה באופן מפתיע את הסניפים ברשת החנויות שלה בסוף השבוע האחרון - מבלי לתת הודעה לצרכנים. טרם ידוע אם מדובר בסגירה קבועה או זמנית של הסניפים. בעלי הנכסים, שבהם פועלים סניפי הרשת, הופתעו למצוא, למשל, בסניף בנתניה פתק על הדלת: "הסניף סגור, עמכם הסליחה".

 

>> לקבוצת הפייסבוק של נפגעי ארונות הרדור

 

ספקים של החברה חוששים, ואכן מהחברה נמסר כי היא עצרה את הפעילות בשל קשיים כלכליים. מהחברה נמסר עוד כי "מנהלי החברה עושים מאמצים אדירים על מנת למצוא פתרון להמשך פעילותה של החברה, באופן שימזער את הנזק ללקוחות החברה, לעובדיה ולספקיה".

 

שתי חברות רהיטים נסגרו בשבוע אחד: צרכנים שקנו בשתיהן איבדו עשרות אלפי ש'

חנויות הרהיטים פרנקו פרי נסגרו; לקוחות נותרו ללא מענה

הזיכוי שדהה והתביעה הייצוגית: זארה החלה לשלוח חשבונית בסמס

 

הסניף הסגור בנתניה ביום שישי (צילום: איריס ליפשיץ־קליגר)
הסניף הסגור בנתניה ביום שישי(צילום: איריס ליפשיץ־קליגר)

 

לחברה עשרות עובדים בחנויות ובמפעל הוותיק שלה בראשון לציון. כרגע לא ברור האם הרשת תפתח מחדש את הסניפים שנסגרו, ומה יעלה בגורל הלקוחות שהזמינו ושילמו מקדמות במקרה שהסניפים לא יפתחו.

 

אחד מבעלי הנכסים שבהם פועלת חנות של הרדור אמר ל"ממון" כי הוא מופתע - משום שמדובר בעסק ותיק שלא התקבלו בגינו תלונות על בעיות אספקה או פיגורים בתשלום שכר דירה; ובעליו הוא רואה חשבון בהשכלתו.

 

 

קשיים בענף הריהוט

מדובר ברשת ריהוט ותיקה הפועלת מאז 2002 ומפעילה שבעה סניפים באשדוד, באר שבע, דן דיזיין סנטר בבני ברק, ראשון לציון, נתניה, חיפה וירושלים. המפעל הוותיק בראשון לציון מייצר מגוון ארונות הזזה הנמכרים בסניפים ואף מיוצאים לחו"ל.

 

ארונות הרדור ממוצבים כארונות הזזה יוקרתיים עם מנגנוני הזזה מתוחכמים המוגנים בשמונ פטנטים שפותחו בהרדור, ומאפשרים סגירת דלתות - כך שמתקבל מראה של קיר חלק. הרדור היא החברה היחידה בארץ שלא מייבאת את הפרזול מחו"ל, אלא מפתחת אותו בעצמה, ואף זכתה על כך בפרסים. הארונות שלה כיכבו בשנים האחרונות במגוון מגזיני עיצוב.

 

ענף הרהיטים סובל מספר שנים מקשיים. אחת הדוגמאות הבולטת היא רשת קסטיאל, שנקלעה לקשיים ונסגרה כמו גם תת הרשת לצעירים קסטיאל as is. עוד רשתות שנקלעו לקשיים הן רהיטי שגם, מטבחי דו איט, חמשת הנגרים, הרמוניה לבית, רשת פז מטבחים, מטבחי דקור ועוד.

 

מחברת הרדור נמסר: "החברה עצרה בשלב זה את פעילותה בשל קשיים כלכליים. מנהלי החברה עושים מאמצים אדירים על מנת למצוא פתרון להמשך פעילותה של החברה באופן שימזער את הנזק ללקוחות החברה, לעובדיה ולספקיה".

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
צילום: איריס ליפשיץ־קליגר
צילום: איריס ליפשיץ־קליגר
מומלצים