שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  הנוער נותן תודה לנותני השירות

  למעלה מ-40,000 בנות ובני נוער מכל הארץ לקחו חלק במיזם "לשים לב – לתת תודה" של ארגון הנוער "נוער לתת". במסגרת הפעילות בני הנוער העניקו סיכות תודה בבתי חולים, בתי ספר, תחנות כיבוי אש, תחנות משטרה, נהגי תחבורה ציבורית ועוד. צפו

  למרות מזג האוויר הסוער והקשה, למעלה מ-40,000 בנות ובני נוער מכל חלקי הארץ לקחו חלק השבוע במיזם "לשים לב – לתת תודה" של ארגון הנוער "נוער לתת": אמירת תודה לנותני השירות במרחב הציבורי הסובבים אותנו, שלרוב לא זוכים להכרת תודה.

   

  במסגרת הפעילות בני הנוער ברחבי הארץ העניקו סיכות תודה בבתי חולים, בתי ספר, תחנות כיבוי אש, תחנות משטרה, נהגי תחבורה ציבורית ומקומות נוספים במרחב הציבורי.

   

  צפו בבני הנוער אומרים תודה לנותני שירות:

  צילום: טלי אורה

  צילום: טלי אורה

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  מוסדות חינוך רבים התייחסו לנושא באמצעות מערך שיעורים בנושא, הפסקות פעילות ויוזמות חברתיות של בני הנוער. במסגרת יום התודה הארצי בהובלת 'נוער לתת', חברו לארגון 'נוער לתת' ארגוני נוער אחרים ביניהם: 'אחריי' ו-'אג'יק'.

   

  גולנאר דגש, רכזת "נוער לתת" בישוב מגאר, משתפת בחוויות מהפעילות: "כשנכנסנו לבית חולים פנינו לעובדת ניקיון כדי לתת לה תודה, בהתחלה סירבה ואמרה 'על מה תודה? סך הכל אני עובדת ניקיון', כשהסברתי לה למה הגענו ומה המטרה היא בכתה".

   

  בני נוער אומרים תודה לנותני שירות ()
  "מסייעים בבניית חברה סולידרית ומשפיעים על דמותו של הנוער הישראלי"

  "ארגון הנוער 'לתת' הוקם במטרה לחנך לערכי התנדבות, סולידריות חברתית ולהקנות לנוער הישראלי ערכים של ערבות הדדית ונתינה, לפתח מנהיגות ולעודד יזמות חברתית, ליצירת חברה צודקת וטובה יותר", מספרים אנשי הארגון.

   

  "מעורבותם של בני הנוער בפיתוח יוזמות חברתיות והתנסותם בהתנדבות באופן עקבי, מסייעים בבניית חברה סולידרית ומשפיעים על דמותו של הנוער הישראלי.

   

  בני נוער אומרים תודה לנותני שירות ()
  נוער לתת בכפר מג'אר במקיף א'. צילום: מרח עסקאללה

   

  מתוך הבנה של חשיבות ערכי ההתנדבות, המנהיגות והיזמות החברתית בחייהם של בני הנוער ופוטנציאל ההשפעה על עתידם, פעילות 'נוער לתת' היא רב שנתית, ומצמיחה דור צעיר של מובילים חברתיים ומנהיגים הפועלים למען קהילותיהם", הם מסבירים.

   

  "מבנה הפעילות עולה בקנה אחד עם השקפת עולם ומטרות מוצהרות ומגובשות של נוער מתנדב ומחויב שפועל למען הפרט והקהילה, במישור העירוני, האזורי והארצי".

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  רוח טובה
  יד שרה
  כיתבו לנו
  מומלצים