שתף קטע נבחר

צדק: "מנסים לצייר אותי כבעייתי? מישהו פה התבלבל"

בלם הפועל באר שבע, שקיבל הודעה שהוא לא בתוכניות, עקץ את הקבוצה שטוענת שהוא זה שביקש לעזוב: "לא ככה רציתי לסיים פה, אבל לא אני זה שבוחר בפרידה הזו. מנסים להטיל ספק בכל הדברים שמגדירים אותי – זה הזוי". בב"ש הגיבו: "התנהג בצורה שלא מתקבלת על הדעת. הוא יודע מצוין למה הוחלט לאפשר לו לעזוב"

 

בלם הפועל באר שבע, שיר צדק, סיפק הבוקר (חמישי) התבטאות ראשונה מאז שהמועדון הודיע לו לחפש קבוצה חדשה. לדברי גורמים רשמיים במועדון, צדק הוא זה שביקש לעזוב, אך לדבריו, אותם פירסם בסטטוס בפייסבוק, המועדון הראו לו את הדרך החוצה.

 

"כשמראים לך את הדרך החוצה ממקום שהיה הבית שלך במשך יותר משלוש שנים זה כאב שקשה להסביר במלים, אבל כאב זה חלק מהחיים", כתב צדק. "כשעל הדרך מנסים להטיל ספק בכל הדברים שמגדירים אותך ושהביאו אותך להיות מי שאתה זה כבר משהו הזוי ולא מתקבל על הדעת".

 

שיר צדק באימון הפתיחה של הפועל באר שבע (צילום: הרצל יוסף)
"כאב שקשה להסביר במילים". צדק(צילום: הרצל יוסף)

 

"לא, אני לא מושלם. וכן, כמו שהיה לי חלק בשלוש אליפויות, ככה גם יש לי חלק באיך שהעונה הנוכחית שלנו נראית. אף פעם לא ברחתי מאחריות. אף פעם לא ויתרתי. זה לא בלקסיקון שלי. תמיד חיפשתי להוביל, להשפיע, להיות מעורב על המגרש ומחוץ למגרש. כל מי שמכיר אותי יגיד שכרטיס הביקור שלי לא מפוצץ בכישרון יוצא דופן, אבל באותה נשימה הוא יגיד שיש לי לב, נאמנות ומנהיגות ושבכל מקום השארתי חותם".

 

הבלם המשיך: "בעונה האחרונה קורים בקבוצה הרבה דברים שלא יכולתי להישאר אדיש אליהם. במקום להעריך את האכפתיות שלי מנסים לצייר אותי כבעייתי?! מישהו פה התבלבל. זה הזמן של כולם לעשות צעד אחורה ולשים את האגו בצד. להפסיק להאשים ולדעת למצוא את השותפים האמיתיים. מאז שהמועדון החליט את אשר החליט, אני מקבל אינספור הודעות תמיכה שמחזקות אותי וגורמות לי להבין שגם פה בבאר שבע השארתי חותם. לא ככה רציתי לסיים פה, אבל לא אני זה שבוחר בפרידה הזו".

 

שיר צדק (צילום: עוז מועלם)
תמיד הייתי איש של עבודה". שיר צדק(צילום: עוז מועלם)

 

"תמיד הייתי איש של עבודה קשה ומכל משבר בדרך רק התחזקתי. רבים מכם מבקשים ממני להשאיר את הדלת פתוחה ולחזור ולהילחם כדי לעזור למועדון להתרומם מחדש. אני עדיין פה חברים, לא הלכתי לשום מקום".

 

מהפועל ב"ש נמסר: "שיר פנה למועדון לפני חודש וביקש לעזוב. כשלא קיבל תשובה חיובית מיידית החל להתנהל בצורה שלא מתקבלת על הדעת במועדון כדורגל מקצועני. גם הוא יודע מצוין מדוע התקבלה ההחלטה לאפשר לו לעזוב". לכל אורך הפרשה בעונה שעברה במהלכה הושעה השחקן בבית הדין של אופ"א בגלל שהשתמש בחומר אסור שסופק לו על ידי המועדון, שמרו צדק והפועל באר שבע על פאסון, אך נראה שכעת הצדדים קרובים לפיצוץ גדול.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים