שתף קטע נבחר

העירייה הודיעה על פירוקה של הפועל אשקלון

ראש העיר תומר גלאם טוען כי על המועדון השתלטו גורמים פוליטיים מפוקפקים והוחלט לסגור את הקבוצה. שחר הירש, גל צרויה וסוטיריס ניניס, כבר קיבלו הודעה על שחרורם. מהפועל אשקלון נמסר: "מנהלי הקבוצה מטילים חורבן על המועדון"

צרות בהפועל אשקלון. העירייה הודיעה הבוקר (שני) על פירוק הקבוצה, שממוקמת במקום השישי בליגה הלאומית. לפני כשבוע הזמינו מנהל הקבוצה צ'יקו מגיה והמנכ"ל דרור אלמלם את שחקני הקבוצה לפגישה וטענו מולם כי העירייה חייבת להם כספים שעדיין לא שולמו, וביקשו מהשחקנים לחכות עד היום עד להחלטה אם לשחרר אותם.

 

לטבלת הליגה הלאומית

 

היום כאמור הודיע אלמלם לשחר הירש, גל צרויה, סוטיריס ניניס ולוטם זינו כי הם רשאים לחפש קבוצה חדשה.

 

גל צרויה (צילום: עוז מועלם)
גל צרויה (מימין). אין לו קבוצה(צילום: עוז מועלם)

 

מטעם ראש העיר תומר גלאם נמסר: "הנהלת הפועל אשקלון ירדה מהפסים. היא מסכנת את הקבוצה, פוגעת באוהדים ומביאה הלכה למעשה לפירוקה של הקבוצה. מדובר בהשתלטות של גורמים פוליטיים הקשורים לגורמים מפוקפקים שמנסים להשאיר אדמה חרוכה אחריהם במטרה לנסות ולקבל את כספי הציבור בדרך בלתי ראויה".

 

עוד הוסיף ראש העיר: "נגמרו הימים שגורמים מיוחסים נהנים ממטעמי הקופה הציבוריים ומשרתים אינטרסים אישיים ופוליטיים. הקופה הציבורית של תושבי אשקלון היא לא הפקר".

 

מהפועל אשקלון נמסר בתגובה: " ימים לא פשוטים עוברים על המועדון, בעיקר בצד הניהולי. מנהלי הקבוצה בחרו לשים עצמם מעל למועדון ולהטיל עליו חורבן. אותם מנהלים, שגדלו במועדון, התחנכו על ערכיו והגיעו לאן שהגיעו בזכות הקבוצה, הם אלו שמחריבים כעת את הבית על כל יושביו. ראש עיריית אשקלון תומר גלאם, הצליח להעביר בתחילת החודש תקציב מדהים של כ-4 וחצי מליון שקלים, תקציב שיאפשר לקבוצה להעפיל עוד העונה לליגת העל, ושם ינסה ראש העיר לאתגר רוכש לקחת את הקבוצה למחוזות אליה היא ראויה להגיע. התעקשותם של אנשי ההנהלה, שלא לפנות את מקומם, תמיט אסון על המועדון. אותם אנשי ההנהלה, 'שחקני העבר', ימחקו לאלתר מדפי ההיסטוריה של המועדון ויכתבו בשנית כאחראים הבלעדיים להמתת הקבוצה, כשהיא במרחק נגיעה מליגת העל".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים