שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  טיב טעם הדיחה את המנכ"ל עדי כהן ומינתה במקומו את חגי שלום
  לאחר שהרשת הוציאה לחופשה מיידית את חתנו לשעבר של בעל השליטה, היא החליטה לסיים את העסקתו ולמנות במקומו את בעל השליטה

  אי התייצבותו לשימוע בפני דירקטוריון החברה, הוביל להדחתו המיידית של מנכ"ל טיב טעם עדי כהן. זאת ימים ספורים לאחר שהוצא לחופשה כפויה על ידי הדירקטוריון, שהתכנס בבהילות במוצאי שבת בעקבות תלונה מצד כהן הנוגעת למחלוקת בינו לבין בעל השליטה חגי שלום.

   

  מה עובר על טיב טעם? בעל השליטה ברשת: "הגיע הזמן להחליף מנכ"ל"

   טיב טעם הוציאה לחופשה מיידית את עדי כהן, מנכ"ל החברה וחתנו של בעל השליטה

  מייסד טיב טעם קובי טריביטש: "אני פושט רגל"

   

  כהן התלונן כי שלום, מתערב בניהול באופן הפוגע בכללי מנהל תקין. זאת בעוד בהסכם הניהול שיש בין שלום לטיב טעם מצויין כי עליו להקדיש מזמנו לניהול החברה. את מקומו של כהן, תפס כצפוי שלום, כשברקע, גירושיו של כהן מביתו של שלום.

  חגי שלום, בעל השליטה ברשת טיב טעם (צילום: יובל חן)
  חגי שלום, בעל השליטה ברשת טיב טעם(צילום: יובל חן)

  המחלוקת בין שלום לכהן נוגעת לדרישתו של כהן לפיצויים מחברת הארגז של שלום, בה כיהן כ-18 שנים. שלום העריך כי הסכם הגירושים המתגמל כלל את מלוא הפיצוי לכהן, המועסק בארגז כנגד חשבונית באופן הכולל את מלוא הפיצויים. כהן מנגד, מסרב לוותר על פיצוי פיטורין ושכר עורכי דין שייצגו אותו מול שלום.

   

  מבחינת כהן, הפיצוי העסקי מחייב התחשבנות נפרדת

  בשבוע שעבר הוציאה טיב טעם לחופשה מיידית את כהן, מנכ"ל החברה וחתנו לשעבר של שלום שהיה נשוי לבתו.

   

  בסביבת החברה טענו כי הסכסוך בין כהן לרעייתו, שפרץ לפני כשנתיים וחצי, הסתיים בחתימה על הסכם גירושים לפני כחצי שנה. במסגרת ההסכם נמכר

  הבית המשותף של הזוג בהוד השרון ונרכשו דירות נפרדות לכל אחד מהם. לאורך כל הסכסוך המשיך שלום להעסיק את כהן, ככל הנראה מתוך הערכה שעד שהסכם הגירושים ייחתם כהן יתפטר מיוזמתו.

   

  אך גם כשמהלך זה לא קרה, שלום לא פעל לפיטורי כהן ובסביבת החברה טוענים כי השניים ניהלו משא ומתן על הפיצויים שיקבל עם סיום כהונתו. לפי הערכות בשוק, הפערים בין הצדדים היו כה עמוקים עד שהובילו להעמקת הקרע ולהעברת הפנייה של כהן ליו"ר הדירקטוריון.

   

  "שלום העריך שהכסף שכיהן קיבל מהמשפחה במסגרת הסכם הגירושים יכסה גם את הפיצוי שמגיע לו על כשני עשורים של עבודה בתפקידים בכירים בחברת הארגז המשפחתית", מסר ל"כלכליסט" גורם בקבוצה. "אולם מבחינת כהן, הפיצוי העסקי חייב התחשבנות נפרדת. שלום לא הסכים לדרישות אלו וזה הוביל לפיצוץ".

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: צביקה טישלר
  עדי כהן, מנכ"ל טיב טעם לשעבר
  צילום: צביקה טישלר
  מומלצים