שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  תסתכל עליי כשאני מענגת את עצמי
  "זה לא אני, זאת היא אמרה את זה", אני ממלמלת במבוכה. "ארטמיס, את רוצה שאסתכל עלייך?", הוא שואל ומסיט את הפוני שלו הצידה בלי להביט בי. אני חוזרת להביט במסך ורואה את המבט הנפעם על פניו של הגבר שיושב מולה. אני לא יודעת להסביר לעצמי מה עובר עליי, אבל ברגע זה אני משתוקקת שהדסון יביט בי בדיוק באותו האופן

  אם לא תענגי את עצמך לבד, איך גבר חיצוני ידע מה לעשות? (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
  אם לא תענגי את עצמך לבד, איך גבר חיצוני ידע מה לעשות?(צילום: Shutterstock)

  "אישה שלא יודעת לענג את עצמה לעולם לא תוכל להגיע לשיא אמיתי עם גבר", קבע והוציא מאחת המגירות DVD שנראה לי מפוקפק. "לא תודה, אני לא רוצה לצפות בעוד סרט פורנו מעוות", אני מזדעקת. "זה משהו אחר", הוא מכניס את ה-DVD ואז נכנס לחדר הרחצה. הוא חוזר כעבור כמה שניות ומניח בקבוק שמן עיסוי על הרצפה למרגלות הספה. אני מביטה בו בחוסר הבנה, והוא ניגש אל הבר ומניח בתוך כוס מספר קוביות קרח. את הכוס הוא מניח ליד בקבוק השמן וחוזר לשבת על המיטה. "את יכולה להפסיק לצפות מתי שיתחשק לך, אבל אני ממליץ לך לנסות ליישם את מה שאת רואה". הוא מדליק את הטלוויזיה בעזרת השלט.

   

  האדם הקדמון הזה הוא הפנטזיה של אלפי נשים

  סקס לוהט על הפסנתר ודרכים לשבור שגרה

   

  מיטת שיזוף מרופדת ממוקמת במרכז המסך. מאחוריה בריכת שחייה מיותמת ולצד המיטה כיסא פלסטיק נמוך. בחורה גבוהה שלובשת חלוק זהה לשלי יוצאת מהמבנה שמאחורי הבריכה וצועדת כשהיא מנענעת את ישבנה בחושניות. היא מגיעה אל מיטת השיזוף ומחייכת אל המצלמה. שיערה השחור חלק ומגיע עד למותניה. עיניה מלוכסנות וגוון עורה שחום.

   

  "איזה יפה היא", אני ממלמלת.

  "את יותר יפה", אני שומעת את קולו של הדסון שאפילו לא הביט במסך באותו רגע, אלא התרכז בחוטים של מכשיר הקשר.

  "ממש", אני מגחכת וחוזרת לצפות.

   

  העובדה שהוא לא פקד עליי לצפות בזה גורמת לי לגלות עניין, והפרטיות המזויפת שהוא מעניק לי כרגע מצליחה להרגיע אותי. אני לא מרגישה את המחנק הקבוע והשרירים שלי מתחננים להרפיה. באותו הזמן אני צופה בבחורה כשהיא נשכבת על מיטת השיזוף, ומותחת את זרועותיה במבט מתפנק. גבר שרירי ומקועקע מתיישב על כיסא הפלסטיק לצד המיטה ונשען לאחור בנינוחות. היא שולחת לעברו חיוך מפתה ומרימה מהרצפה בקבוק של שמן שיזוף. היא שופכת שמן לכף ידה ומחליקה אותה על הצוואר שלה ובמחשוף של החלוק. היא עוצמת את עיניה בהנאה. אני מציצה אל המיטה, הדסון עדיין מרוכז במכשיר הקשר. אני חוזרת להביט במסך, מחקה את התנועה שלה ומרגישה שהגוף שלי מתחמם.

   

  היא מסדרת את שיערה על כתפיה ושופכת עוד שמן לכף ידה. היד מחליקה מתחת לבד החלוק וחושפת את השד הימני שלה. אני מרגישה שהשד שלי מתחיל לעקצץ, מניחה את הכרית בקצה הספה ונשכבת בפניי אל המסך. לרגע נדמה לי שהבחור שיושב מולה מביט בי בתשוקה, ולא בה. היא מסיטה את החלוק הצידה וחושפת גם את השד השני שלה. אני בולעת את הרוק ומושכת אליי את בקבוק השמן, מוזגת מעט לכף ידי, מחליקה אותה על צווארי וממשיכה לכיוון החזה. אני מציצה שוב לכיוון המיטה. הדסון מרוכז לגמרי בהברגה של בורג כלשהו במכשיר הקשר.

   

  הבחורה מעסה את השד שלה ואני מעסה את השד שלי, ומאזינה לנשימות שלי המתואמות עם שלה. הבחור מביט בה בלי לזוז והיא מקמרת את גבה ומחליקה את אצבעותיה על בטנה. אני עושה בדיוק כמוה ומרגישה כיצד החום זורם למטה ומתמקם בין שתי רגליי. היא פותחת את החגורה ומפשקת מעט את רגליה, ואני פולטת אנחה כשהאצבעות שלי ושלה מגיעות לבד התחתונים. הגבר שמולה מרכין את ראשו ונושך את שפתו בציפייה.

   

  איך אנחנו נראים בזמן האורגזמה?

  איך אנחנו נראים בזמן האורגזמה?

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  "תסתכל עליי!", היא פוקדת. "את רוצה שאסתכל עלייך?", אני מסיטה את מבטי לכיוון שממנו נשמע הקול העמוק. הדסון לא מביט בי, הוא ממשיך לסובב את המברג. "זה לא אני... זאת היא אמרה את זה", אני ממלמלת במבוכה. "ארטמיס, את רוצה שאסתכל עלייך?", הוא שואל ומסיט את הפוני שלו הצידה בלי להביט בי. אני חוזרת להביט במסך ורואה את המבט הנפעם על פניו של הגבר שיושב מולה. אני לא יודעת להסביר לעצמי מה עובר עליי, אבל ברגע זה אני משתוקקת שהדסון יביט בי בדיוק באותו האופן.

   

  "כן", אני לוחשת ומשתנקת כשאני מבינה מה ביקשתי ממנו. אני לא מעזה להביט בו בזמן שהוא מושך את הכיסא ומתיישב עליו מולי, בלי להסתיר לי את המסך. היא שופכת עוד שמן לכף ידה ואני אחריה. היא מניחה את היד שוב על צווארה, וכף ידי מחליקה מהצוואר אל עצם הבריח שלי, ממשיכה אל החזה ונעצרת על השד. הפטמות שלי מעקצצות בציפייה ואני מסובבת יחד איתה את האצבע סביב הפטמה. אני רואה כיצד הפטמה שלה מזדקרת ומרגישה את הבערה בשלי. היד ממשיכה לטייל על הבטן והאצבעות משחקות בבד התחתונים.

   

  החזה שלה עולה ויורד בכבדות וכך גם שלי. העיניים של הגבר עוקבות אחר תנועת האצבעות שלה, והאפשרות שזה מה שהגבר שיושב מולי עושה עכשיו מסחררת אותי מהתרגשות. היא מרימה מעט את האגן ומושכת את התחתונים אל ירכיה, מתפתלת ומסירה אותם. אני עוצמת את עיניי ומסירה את התחתונים שלי. הגוף שלי כבר עולה באש ואני שומעת את הכיסא זז.

   

  הדסון ניגש אל הבר ומוזג לעצמו כוסית ואני נושכת את שפתיי באכזבה. התחושה המרגשת מתחלפת שוב במבוכה, השרירים שלי מתכווצים ואני נוזפת בעצמי על שלכמה רגעים התמזגתי עם הדמות החושנית הזאת שבסרט וחשבתי שאוכל לגרום לגבר להביט בי ככה. הוא מסתובב חזרה והמבטים שלנו מצטלבים. העיניים שלו נסערות וממשיכות להינעץ בעיניי, גם בזמן שהוא מתיישב חזרה על הכיסא. המבוכה נעלמת ואני נאנחת בהקלה. אני מכריחה את עצמי לברוח מהמבט הבוער שלו וחוזרת להביט במסך. היא מקפלת את ברכיה ומחייכת, שפתיי נמתחות גם הן לצדדים ואני שרויה לגמרי בכישוף שלה.

   

  האצבע שלה מרפרפת על נקודת הבערה שבין רגליה, וברגע שאצבעי מתקרבת לשלי, האגן שלי מנתר למעלה ואני פולטת גניחה. האצבע שלה חודרת לתוכה. גניחה נוספת בוקעת מגרוני ואני נרעדת כשהאצבע שלי חודרת לתוכי. היא מלקקת את שפתיה ואני שולחת את לשוני החוצה ומעבירה אותה על השפה שלי. "אני מרגישה את זה", היא לוחשת בקול מתפנק ומרימה את האגן שלה. "את מה?" אני לוחשת אחריה ומרימה מעט את האגן. עיניי נפערות בהפתעה כשאני מרגישה את הנקודה המחוספסת שגורמת לרעד חזק בירכיי. היא מתפתלת על מיטת השיזוף וגונחת, והגניחות שלי משתלבות בשלה. אני רואה את החזה השרירי של הגבר שמולה עולה ויורד בהתרגשות, ושומעת את הנשימות הכבדות של הדסון מולי.

  לצפות יחד בסרט הדרכה ארוטי (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
  לצפות יחד בסרט הדרכה ארוטי(צילום: Shutterstock)
   

  "תעצים את זה", היא מצווה עליו וממשיכה לסובב את האצבע שלה בתוכה. הוא לוקח לידו כוס משקה, שולף מתוכה קוביית קרח ואוחז אותה בשיניו. הגוף שלו רוכן קדימה וראשו נצמד לחזה שלה. הקרח מתקרב אל הפטמה ואני מחכה להרגיש את הקיפאון על החזה שלי. היא זועקת בהנאה ואני שולחת מבט נסער אל הדסון. "את רק צריכה לבקש", הוא אומר בצרידות ואני מהנהנת במרץ. הוא מניח את הכוסית שלו על הרצפה ומרים במקומה את הכוס עם קוביות הקרח. אני רואה כיצד קוביית קרח אחת נעלמת בתוך פיו ואז נתפסת בין שיניו.

   

  "תעצים את זה", אני גונחת לעברו וחוזרת להביט במסך, וכשהפטמה שלי מזדעזעת מהקור אני זועקת בהנאה. הבחור ממשיך לסובב את הקרח סביב הפטמה ואז משחרר אותו. הוא מטייל על הבטן שלה ואני מרגישה אותו על הבטן שלי. "אלוהים אדירים", אני ממלמלת ומתפתלת וממשיכה להחדיר שוב ושוב את אצבעי. הבחור לוכד את הקרח שוב, ואני מרגישה שהעור שלי הופך את טיפות המים לאדים.

   

  "אני גומרת!", הבחורה צועקת. "אני... אני גומרת...", נדמה לי שהקול שלה הוא שבוקע מגרוני. קוביית הקרח נצמדת אל הדגדגן שלה, וכשאני מרגישה אותה על שלי גופי מתחיל לרעוד בחוזקה. כפות ידיו אוחזות בירכיים שלי ומקבעות אותן, העיניים שלי מתגלגלות למעלה וצעקה בוקעת מגרוני. אני מנערת את ראשי ומרגישה את הדי הפיצוץ בתוכי נשלחים לכל עבר. האחיזה בירכיים שלי הופכת לליטוף, ואני מתנשפת ורואה שהגבר נעמד ומסיר את התחתונים שלו. הזקפה שלו עצומה. הבחורה ממשיכה לנוע בהנאה על מיטת השיזוף. היא מעפעפת כמקיצה מחלום ושולחת את ידה אל האיבר הזקור שלו.

   

  אני מרגישה את הצל הגדול שלו מעליי ושולחת את ידיי קדימה. אצבעותיי חולפות על הבליטה שמתחת לבד מכנסיו, ואני מרימה את ראשי ומביטה בו בשאלה. פניו מתעוותות והוא מסיט את הפוני שלו הצידה. "את עדיין לא מוכנה לזה", הוא מושך את עצמו לאחור ומעווה את פניו שוב. אני שומעת את הגניחות של הגבר מהטלוויזיה. הבחורה מקרבת את שפתיה אל הזקפה שלו ואני עוצרת את הנשימה שלי, אבל אז המסך מחשיך (מתוך "נשיקות של חושך", מאת דנה לוי אלגרוד).

   

  להכיר את עצמך

  אחד הנושאים שהכי מרתקים אותי באופן אישי הוא היכולת או אי-היכולת של נשים להגיע לאורגזמה. לצערי הרב, מחקרים טוענים שרק 30% מהנשים גומרות בסקס. זאת אומרת ש-70% לא הגיעו לשיא מעולם. האם יש נתון עצוב יותר מזה? הסיבות לכך, לפי המחקרים, מתחילות במצב נפשי, ממשיכות בחוסר רגישות של בן הזוג ומגיעות עד לחוסר היכרות מספקת עם הגוף שלנו.

   

  חשוב להבין שאם מעולם לא בדקת וחקרת בעצמך את נקודות העונג בגוף שלך, אז כנראה שלא משנה מה המצב הנפשי שלך ועד כמה בן הזוג שלך רגיש, את עדיין לא תצליחי ליהנות במיטה, בטח לא במידה שאת יכולה ליהנות. כי אם את לא מכירה את הגוף שלך, איך את מצפה שמישהו אחר יכיר? לכן, אני פונה באמצעות טור זה לבנות המין היפה, וזועקת את זעקת המחנה העצוב: לכו לחקור את הגוף שלכן! איך אפשר לחיות בידיעה שיש משהו כל כך קסום שממתין לכן מעבר לפינה ואתן לא חלק ממנו? נשים יקרות, צפו בסרטונים, קראו מאמרים, תייצרו את האווירה המתאימה ותתחילו לחקור את הגוף שלכן. אל תחכו שהדסון יכריח אתכן לעשות את זה.

   

  דנה לוי אלגרוד היא סופרת של רבי מכר ארוטיים בארץ ובעולם 

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  קרדיט: Shutterstock
  "אני מרגישה את הצל הגדול שלו מעליי ושולחת את ידיי קדימה"
  קרדיט: Shutterstock
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים