שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  בית"ר ירושלים בסכנה של הפחתת נקודות על תנאי
  משה חוגג עדיין לא העביר לבקרה את הערבויות הנדרשות כדי להגדיל את התקציב ואם לא יעשה זאת בתוך 48 שעות תעמוד קבוצתו לדין. בבית"ר תקפו: "חווים התנהלות קפריזית ושרירותית, לא צריכים להיפגע בשל המחדל בפירוק הפועל ת"א"

  הבעלים של בית"ר ירושלים, משה חוגג, עדיין לא העביר לבקרת התקציבים שני מיליון שקל ובית הדין של ההתאחדות לכדורגל יחליט בתוך 48 שעות האם להעמיד לדין את קבוצתו בגין אי קיום תקנון הבקרה. חוגג אמנם הציג כבר אישורים על העברת הסכום, אך לא העבירו בפועל ואם הנושא לא ייפתר, בית"ר עשויה לספוג עונש של הפחתת נקודות על תנאי.

   

  בבקרה למדו את הלקח מהמקרים של הפועל ת"א ומכבי נתניה שהסתבכו כלכלית לפני מספר עונות והחליטו לפעול באופן החלטי. "התקנון של הבקרה ברור", הסביר גורם בהתאחדות. "חוגג היה צריך להעביר בטוחות שעדיין לא הגיעו בפועל. אמנם נאמר שהכסף הועבר, אבל בפועל הוא לא התקבל".

   

  משה חוגג (צילום: עוז מועלם)
  משה חוגג. שני מיליון שקל חסרים(צילום: עוז מועלם)
   

   

  מבית"ר ירושלים שצריכה להעביר את הסכום על מנת להגדיל את תקציבה נמסר בתגובה: "בשבועות האחרונים אנו חווים התנהלות קפריזית ושרירותית של הרשות
  לבקרת התקציבים. קשה להימנע מהתחושה כי האירועים האחרונים בענף גורמים להתנהלות לא עניינית, המשדרת אובדן עשתונות מול קבוצות ומשקיעים החפצים לתרום לענף. בית"ר ירושלים אינה צריכה להיפגע בשל מחדל פירוק הפועל תל אביב".

   

  "חוגג הקפיד עד היום להעביר באופן מסודר ועקבי כל סכום שנדרש ואף מעבר לכך. לאחרונה התבקש חוגג להעביר סכומי כסף במספר פעימות להבטחת ערבות למימוש עסקאות צירוף שחקנים למועדון ועשה זאת, אחד התשלומים לא התקבל מטעמים טכניים, הופקד שוב ונמצא כרגע בחשבון והבקרה עודכנה על כך. למרות זאת הופעל שריר מיותר של המלצה להעמיד לדין בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל. הרצון להסית את האש ולשדר התנהלות תקינה של הבקרה על גבה של בית"ר הנו אבסורדי וצר לנו כי זו הדרך שבה בוחרת הבקרה לנהוג".

   

   

  פלומן חוגג (צילום: אוהד צויגנברג)
  הורדת נקודות על תנאי בדרך? שחקני בית"ר ירושלים(צילום: אוהד צויגנברג)

   

  יקוב סילבסטר שלא היה בסגל בניצחון על מ.ס אשדוד מבולבל נוכח ההתנהלות סביבו. בבני יהודה מחכים שיצטרף ובמקביל סוכנו בוחן אופציות מצד הפועל חיפה ובחו"ל. "אין לי מושג מה קורה פה, כל אחד אומר לי משהו אחר", אמר סילבסטר המבולבל כשנשאל לגבי עתידו.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים