שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  שיבושים בשירותי דואר ישראל: בגלל הפסקת חשמל

  פגיעה בקו מתח גבוה בירושלים גרמה להפסקת חשמל שפגעה בשרתי דואר ישראל. עקב כך אתר האינטרנט של החברה מושבת וכך גם השירות בסניפים. הפסקת החשמל הסתיימה אך השירותים עדיין לא חזרו לפעול. דואר ישראל: "חבילות יחולקו כסדרן במרכזי המסירה"

  תקלה פגעה בשרתי דואר ישראל ומשביתה את פעילות הדואר. התקלה שהחלה ב-12:00, נגרמה עקב הפסקת חשמל מקומית בירושלים בעקבות פגיעה בקו מתח גבוה.

   

  איזו עיר בישראל מובילה בהזמנות חבילות מחו"ל?

  "מה קורה עם הבחור?": השר קרא ניסה לקדם מינויים בוואטסאפ למנכ"ל הדואר

  הרווח הנקי של דואר ישראל ברבעון השלישי: 7.3 מיליון שקל

   

  דואר ישראל ()
  דואר ישראל
   

  הפסקת החשמל הסתיימה ב-13:30, אבל כיוון שפגעה בלוח פיקוד, בדואר ישראל נאלצו להשבית מפעילות את כל מערכות המיחשוב כדי שלא ייפגעו. עקב כך, התקלה עדיין פוגעת במוקד הטלפוני של החברה, באתר האינטרנט שלה וכן בשירותים שניתנים בסניפים: בין היתר באיתור מידע על דברי דואר, בהעברת בעלות על כלי רכב ובשירותי בנק הדואר.

   

  צפו: מכירת חבילות שלא נאספו בדואר ישראל

  צפו: מכירת חבילות שלא נאספו בדואר ישראל

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  הסניפים נסגרים היום ב-14:00, כך שפעילותם כבר לא תחזור לסדרה היום. חלק מסניפי הדואר הם סוכנויות דואר והן פועלות היום עד 18:00 כך שבהמשך היום ניתן יהיה לקבל שם שירותים. בדואר צופים שהשרתים יחזרו לפעילות רק בשעות הערב.

   

  מדואר ישראל נמסר: "חברת דואר ישראל מתנצלת בפני לקוחותיה בגין תקלה בשירות המתרחשת מאז שעות הצהריים. בשל תקלת מתח גבוה של חברת החשמל ותקלה בגנרטור שמגבה את המערכות, נאלצה החברה להוריד את המערכות באופן יזום. עם חזרת החשמל, החברה החלה בהעלאת המערכות באופן הדרגתי שימשך בשעות הקרובות. אי לכך לא ינתנו היום שירותים באשנב, באתר ובמוקד. חבילות יחולקו כסדרן במרכזי המסירה. אנו מודים ללקוחותינו על הסבלנות".

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המקצוענים
  מומלצים