שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  כוכב "היפה והחנון": "אני לא מתכנן לעבוד במאפייה כל החיים"

  אלכסיי מורוזוב התגייס לצבא, התמכר לקניות, ניסה להיות סטייליסט ועכשיו הוא עובד במאפייה ומקווה שהשתתפותו בדוקו ריאליטי "גולסטאר" תחזיר אותו למסלול הנכון. בריאיון ל-ynet מורוזוב מספר על הפירסום, הקריירה וחיי האהבה - שהוא בכלל לא רוצה. "לדייטים אני לא יוצא וזוגיות לא מעניינת אותי כרגע"

  שמונה שנים אחריו שחייו השתנו מן הקצה אל הקצה בעקבות החשיפה האדירה והכסף שקיבל מזכייתו בתוכנית "היפה והחנון", אלכסיי מורוזוב כבר לא הילד שמחזיק ידיים עם ליטל סמדג'ה. הוא בן 28, שוכר דירה לבדו בגבעתיים, ועובד במאפייה לפרנסתו. "אחרי 'היפה והחנון' קיבלתי 70 אלף שקל ועשיתי כמה קמפיינים. זה היה כסף טוב. חצי שנה אחרי שהתוכנית הסתיימה התגייסתי לצבא. זה נכון שהתמכרתי לקניות, אבל רוב הכסף הלך לי על אוכל ודברים שבאמת הייתי צריך".

   

   

  כמעט מאה אלף שקל הלכו בעיקר על אוכל?

  "גם, אבל עשיתי קורס סטיילינג, וכשהשתחררתי מהצבא חיפשתי עבודה במשך שנה בתחום ולא מצאתי".

   

  הפרסום לא עזר?

  "לא סמכתי על הפרסום כי יש הבדל גדול בין להיות משתתף בריאליטי לבין להיות סטייליסט ולהתעסק באופנה. היו סטייליסטים שהכרתי אבל אף אחד לא עזר לי. במשך שנה חייתי מהכסף של 'היפה והחנון' ומחסכונות. ואז הבנתי שאין ברירה והתחלתי לעבוד בדואר ומאוחר יותר עברתי למאפייה. אני לא רוצה לעבוד בשירות לקוחות".

   

  למה?

  "כי זה לא מתאים לי. לא בא לי, זה לא אני. כשאתה עובד בתור מלצר אתה צריך לחייך, ואין לי כח לזה. אני רוצה ללכת לעבודה, לסיים את התפקיד שלי ולהסתלק משם. בשירות לקוחות צריך לדבר וזה יותר מדי אנרגיה, צריך להיות אדיב לכולם".

   

  אלכסי מורוזוב גולסטאר (ערן כהן)
  אלכסי מורוזוב (ערן כהן)

  במבט לאחור, אתה מצטער על ההשתתפות שלך ב"היפה והחנון" ועל ההשלכות של התוכנית?

  "זה נשמע שאתה נוזף בי. אני רוצה להתחיל ללמוד עיצוב אופנה כי הסטיילינג כנראה לא בשבילי. אני לא מתכנן לעבוד במאפייה כל החיים שלי, כרגע אני עובד שם כי זאת אופציה טובה. להיות מלצר אני לא רוצה, לעבוד בשירות לקוחות כבר אמרתי לך שלא. ואני לא מצטער שנכנסתי ל'היפה והחנון'. העובדה שנכנסתי לטלוויזיה והכרתי אנשים אחרים דווקא הועילה לי. גדלתי בפנימייה במגדל העמק, זה מקום מאוד סגור, לא היו לי חברים, לא ראיתי עולם, חייתי במעין חממה. 'היפה והחנון' עזר לי למצוא את עצמי ולדעת מה אני רוצה".

   

  כאמור, עברו כמעט שמונה שנים מאז השתתף מורוזוב ב"היפה והחנון", אך הוא נחשב לאחת הדמויות הזכורות בז'אנר הריאליטי בישראל, ולאחרונה לוהק לתוכנית הדוקו-ריאליטי "גולסטאר" של סוכנות הייצוג והתוכן ADD שמשודרת ב-HOT. למרות שאין ספק כי מדובר בליהוק מתבקש שהיה אמור למשוך את מירב האש, מורוזוב לא בולט במיוחד על המגרש, היות ובמוקד העונה נמצא הסיפור עם השף יונתן רושפלד, שעזב את התוכנית לאחר התפרצות אלימה כלפי המתמודד אושר קסרי.

   

  אלכסי מורוזוב גולסטאר (ערן כהן)
  עם נבחרת גולסטאר. אלכסי מורוזוב(ערן כהן)

  איך זה לחזור לטלוויזיה?

  "קודם כל 'גולסטאר' ו'היפה והחנון' הן שתי תוכניות שונות לגמרי, אני לא יכול להשוות ביניהן. מה שהכי בולט מבחינתי זה התגובות ברחוב. אחרי 'גולסטאר' אנשים הרבה יותר מפרגנים לי מאשר בתקופה שהייתי ב'היפה והחנון'. את זה אני לא יכול לנתח. אני חושב שיש אנשים חדשים שהכירו אותי, שהיו קטנים מדי כשהיה את 'היפה והחנון' והם לא נחשפו אלי".

   

  מה ההבדל בין אלכס של אחרי "היפה והחנון" ואחרי "גולסטאר"?

  "כיום אני מן הסתם יותר בוגר ויותר מנוסה, אני יודע מה זה פרסום, אני יודע מה זה להיות בתוכנית טלוויזיה. אני חייב להעיר משהו, אתה שואל שאלות כל כך כלליות שאני לא יודע למה להתייחס".

   

  אוקיי, מתנצל. מה למדת על עצמך בגולסטאר? 

  "בהשוואה ל'היפה והחנון', ב'גולסטאר' לא למדתי על עצמי כלום. אני לא אדם של כדורגל, וידעתי את זה".

   

  אלכס מורוזוב ליטל סמדג'ה היפה והחנון גמר (צילום: דודו אזולאי)
  עם ליטל סמדג'ה ב"היפה והחנון"(צילום: דודו אזולאי)
   

  במהלך הצילומים בתאילנד היית עד לכמה תקריות עם יונתן רושפלד. מה דעתך בנושא? 

  "נכון שנכחתי שם אבל היו אנשים שפירשנו את התקריות עם רושפלד יותר טוב ממני. מעצם העובדה שרושפלד התנהג באלימות מילולית ופיזית, אני חושב שזה היה לגיטימי להרחיק אותו מהתוכנית".

   

  למי הכי התחברת?

  "לדין מירושניקוב. אנחנו בקשר לפעמים, הוא מתקשר אליי ואני אליו. התרשמתי גם מאייל גולן לטובה, הוא בן אדם מאוד כריזמטי ובתור מאמן הוא אחלה".

  משתתפי העונה (צילום: אוהד רומנו)
  משתתפי העונה(צילום: אוהד רומנו)

  לסיום, מה עם חיי אהבה?

  "לדייטים אני לא יוצא וזוגיות לא מעניינת אותי כרגע. יש לי דברים חשובים יותר לדאוג להם, כמו מה אני אעשה בזמן הקרוב כי אני רוצה לעבור דירה. ואני רוצה להתחיל ללמוד כבר. לקבוע דייט זה לקבוע ולדבר, אני לא נייד כי אין לי רכב ואין לי זמן. אני יודע טוב מאוד שבישראל יש אובססיה לזוגיות. אנשים אומרים לי שאני 'חייב זוגיות' ו'חייב משפחה'. כשהם אומרים לי את הדברים האלה, אני רוצה להגיד להם שהם חייבים חליפת טוקסידו בארון".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים