שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  למה ויתר אייל גולן על הופעת כוכבי "הכלה מאיסטנבול"?
  אחרי שצפה בטלנובלה, קלט את ההיסטריה סביבה והבין את הפוטנציאל המסחרי - אייל גולן תכנן להביא לארץ את כוכבי "הכלה מאיסטנבול" ולהופיע איתם. הוא לא ידע שהמנהלים של שלומי שבת ועדן בן זקן הקדימו אותו. מנהלו ל-ynet: "ויתרנו מתוך כבוד"

  אחרי החשיפה על הגעת כוכבי הלהיט הטלוויזיוני "הכלה מאיסטנבול" להופעה בישראל, כעת מתברר שהדרך לחתימה על החוזה מול הטורקים לא הייתה חלקה - ולא בגלל מערכת היחסים הדיפלומטית בין ישראל לטורקיה.

   

  ל-ynet נודע כי גם אחרי שכבר סוכמו הפרטים ונחתם החוזה בין הסוכנים הטורקים של כוכבי הטלנובלה למפיקים שרית פרנקו, המנהלת של פאר טסי, ובני מנשה, מבעלי "ארומה מיוזיק" ומנהלו של שלומי שבת - נוהלו מגעים גם עם אייל גולן ומנהלו בני פרץ, במטרה להביא את כוכבי הסדרה המצליחה לישראל.

   

  הכלה מאיסטנבול אוזג'אן דניז (אינסטגרם)
  אייל גולן ויתר. אוזג'אן דניז, כוכב "הכלה מאיסטנבול"(אינסטגרם)

  גולן, צופה אדוק של הסדרה שזיהה את הפוטנציאל העסקי הטמון בהופעה של כוכביה בישראל, רצה מאוד בקיום העסקה - ואם היא הייתה יוצאת לפועל, היה מופיע יחד איתם על הבמה. אולם ברגע האחרון, בזמן שמנהלו בני פרץ ישב בטורקיה לדון בפרטי ההסכם עם הנציגים הטורקים, הוא קיבל שיחת טלפון מפרנקו ומנשה שטרפה את הקלפים.

   

  "בני מנשה ביקש ממני לרדת מהנושא", סיפר פרץ ל-ynet, "ובעצה אחת עם אייל, החלטנו לסגת מההסכם עם הטורקים על מנת לא לפגוע בחברות בינינו. אנחנו אנשים של כבוד הדדי, וברגע שהגיעה הבקשה - סיימתי את הפגישה ועליתי על מטוס חזרה לארץ. מבחינתנו הנושא סגור ואנחנו מאחלים לבני מנשה ושרית פרנקו בהצלחה".

   

  אייל גולן קיבל את פרס יקיר הזמר בכנסת ישראל ()
  "בגלל הכבוד". אייל גולן

   

  ״אנחנו מאוד אוהבים את בני פרץ ואייל גולן", מסר פרנקו ומנשה בתגובה, "יש בינינו יחסי עבודה מצויינים, ואם המקרה היה הפוך היינו נוהגים בצורה זהה ונשמח לראות אותם בהופעה בהיכל מנורה".

   

  מכירת הכרטיסים להופעה של כוכבי "הכלה מאיסטנבול" בישראל, שתתקיים ב-6 באפריל בהיכל מנורה מבטחים, צפויה להתחיל בתחילת השבוע הבא.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום מסך
  אייל גולן ויתר. כוכבי "הכלה מאיסטנבול"
  צילום מסך
  לאתר ההטבות
  מומלצים