שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  רוטנשטיינר קיבל הצעה להאריך חוזה
  הוועדה המקצועית של ההתאחדות נפגשה עם המנהל הטכני, קיבלה סקירה לקראת המשימות הקרובות והציעה לו פה אחד לממש את האופציה להארכת ההתקשרות בשנתיים נוספות כבר עכשיו. הבטיח להשיב תוך שבוע

  הוועדה המקצועית של ההתאחדות לכדורגל הציעה היום למנהל הטכני של נבחרות ישראל להאריך את חוזהו כבר עכשיו בשנתיים נוספות, שישלימו תקופה של ארבע שנים בתפקיד.

   

  הוועדה התכנסה היום לישיבה עם רוטנשטיינר, שסקר בפני הנוכחים את התכניות המקצועיות שלו לשנים הקרובות, בהתאם לתוכניות שאושרו בישיבת ההנהלה האחרונה ב-17 בינואר.

   

  ווילי רוטנשטיינר נבחרת ישראל (צילום: אורן אהרוני)
  וילי רוטנשטיינר. בהתאחדות מרוצים(צילום: אורן אהרוני)

   

  בין היתר, סקר רוטנשטיינר בפני חברי הוועדה (יו"ר ההתאחדות משה זוארץ, אלי אוחנה, עו"ד מורן מאירי, דרור קשטן, שרון ניסנוב וסמנכ"ל ההתאחדות אבי לוי) בפירוט את ההכנות המקצועיות של הנבחרת הבוגרת לקראת פתיחת קמפיין מוקדמות אליפות אירופה 2020, עדכן לגבי הליך בחירת מאמן הנבחרת הצעירה והציג את תכנית הסמכת המאמנים.

   

  חברי הוועדה הציעו פה אחד לרוטנשטיינר לממש כבר עתה את האופציה ההדדית להמשך ההתקשרות, לנוכח שביעות הרצון הגדולה מעבודתו והאמון הגדול בדרך

  המקצועית שהוא מוביל. רוטנשטיינר הודה על האמון בו והבטיח להחזיר תשובה בתוך כשבוע. במידה שייענה להצעה, תביא הוועדה המקצועית את המלצתה לאישור המתחייב של הנהלת ההתאחדות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים