שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  עשרות שוטרות תרמו את שיערן לחולות סרטן
  במבצע התרמה מיוחד שהתקיים במכללה הלאומית לשוטרים בבית שמש נתרמו עשרות צמות שמיועדות לנשים שחלו בסרטן ואיבדו את שיערן. "התורמות זכו לתספורת חינם, אולם הרווח האמיתי שלהן הוא בסיוע לחולות סרטן ובתחושה הטובה שעשו מעשה ערכי וחשוב", נמסר מהמכללה

   

  עשרות שוטרות ותורמות מרחבי הארץ הגיעו השבוע אל המכללה הלאומית לשוטרים בבית שמש, ולקחו חלק במבצע מיוחד לתרומת שיער לחולות סרטן בשיתוף עמותת זכרון מנחם.

   

  הרעיון נולד בעקבות רצון של חניכי קורס "סייר מוסמך" במכללה לייצר פעילות ערכית מעשית ולתרום לקהילה. במסגרת פרויקט ערכים, המתקיים בהכשרות השונות במכללה ובאגף ההדרכה, פועלים השוטרים כל השנה למען הקהילה במגוון פעילויות חינוכיות וערכיות.

   

  תרומת שיער (צילום: המכללה הלאומית לשוטרים)
  עשרות שוטרות ותורמות לקחו חלק במבצע(צילום: המכללה הלאומית לשוטרים)
   

  ברוח פרויקט זה ארגנו במכללה את המבצע המיוחד יחד עם עמותת זכרון מנחם, שפועלת לאיסוף תרומת שיער לחולים. לצורך כך, גויסו שלושה ספרים מקצועיים שדאגו לתספורות חינם לתורמות. כדי לעודד הגעת מספר רב של תורמות למכללה, דאגו חניכי וסגל המכללה להיסעים מסודרים מבתי התורמות.

   

  למבצע זה קדמה הסברה ענפה של חניכי וסגל המכללה בבתי ספר בבית שמש והסביבה, במרכזי מסחר גדולים, במכללה ועוד. ההיערכות אף כללה יצירת קשר עם גורמים דומיננטיים בקהילה ופרסום במקומונים וברשתות החברתיות.

   

  כבר בשלבי ההסברה המוקדמים נאספו על ידי המכללה כ-30 צמות, מכל קצוות הארץ, מתורמים שנבצר מהם להגיע למכללה.

   

  הרווח האמיתי: סיוע לחולות  

  "במהלך המבצע, שהתקיים אתמול (ב') בין 10:00 ל-13:00 תרמו עשרות שוטרות ואזרחיות צמות. התורמות זכו לתספורת חינם, אולם הרווח האמיתי שלהן הוא בסיוע לחולות סרטן ובתחושה הטובה שעשו מעשה ערכי וחשוב", נמסר מהמכללה.

   

  "מבצע זה הינו אחד מיני רבים המתקיימים במשטרת ישראל ובמכללה, ומייצג את הערך החשוב של תרומה ומעורבות בקהילה ותורם לחיזוק אמון הציבור במשטרה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: המכללה הלאומית לשוטרים
  תספורת חינם - וגם תרומה לקהילה
  צילום: המכללה הלאומית לשוטרים
  שלום דוקטור
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים