שתף קטע נבחר

תושב מרר רוצץ את גולגולת זוגתו מהקיבוץ באבן - ולא יורשע ברצח

הסדר טיעון בפרשת רצח תהילה נגר מגינוסר: הצדדים יגישו היום כתב אישום מתוקן, לפיו ראיד רושרוש יואשם בהריגה. הפרקליטות תבקש להטיל עליו 20 שנות מאסר. אביה זועם: "אני מעדיף שישתחרר על פני עסקת טיעון"

 

 

הוא התעלל בה, השפיל אותה, היכה אותה באגרופים ורוצץ את גולגולתה בכך שהטיח בה אבן. אבל למרות כל אלו, ראיד רושרוש - בן 29 מהיישוב מרר שבגליל - לא יורשע ככל הנראה ברצח זוגתו לשעבר תהילה נגר מקיבוץ גינוסר. היום (ה') יגישו הצדדים הסדר טיעון לבית המשפט המחוזי בנצרת, לפיו יוגש כתב אישום מתוקן נגד רושרוש, שבו יואשם בהריגה ולא ברצח. הפרקליטות צפויה לבקש להטיל עליו 20 שנות מאסר.

 

יגאל נגר, אביה של תהילה ז"ל שהגיע לדיון בבית המשפט המחוזי בנצרת, זעם על הסדר הטיעון: "אני לא מוכן לסעיף הריגה. מבחינתי הוא הרוצח של הבת שלי. אני מעדיף שייצא לחופשי מאשר שתהיה עסקת טיעון בהריגה. לכולם ברור שהוא הרוצח. נמצאו כתמי דם של בתי ברכב שלו, אני כועס על הסדר הטיעון".

 

ב-20 בדצמבר 2016 נמצאה גופתה של נגר סמוך לכביש סובב כנרת, ליד המושבה מגדל, כשעל גופה סימני אלימות קשים. תוך זמן קצר נעצר רושרוש, שהיה בן זוגה של נגר כשנתיים. לאחר כמה שבועות חקירה הגישה הפרקליטות כתב אישום נגדו באשמת רצח.

הקורבן, תהילה נגר ()
הקורבן, תהילה נגר
 

 

 

הנאשם, ראיד רושרוש (צילום: גיל נחושתן) (צילום: גיל נחושתן)
הנאשם, ראיד רושרוש(צילום: גיל נחושתן)

 תמי אולמן ושמואל ברזני (צילום: זהר שחר, גיל נחושתן)
עורכי הדין תמי אולמן ושמואל ברזני(צילום: זהר שחר, גיל נחושתן)

בכתב האישום המקורי תואר כך הרצח: "רושרוש החל לתקוף את המנוחה, בעוד שהיא מנסה להתגונן מפניו. לאחר מכן, דחף הנאשם את המנוחה לשיחים שבצדו המזרחי של החניון שם חנק אותה בגרונה והוסיף לחבוט בה בחוזקה בפניה וגרם לה לדימום רב - עד שאיבדה את הכרתה. או אז, גרר הנאשם את המנוחה לצדו הצפוני של החניון ושם הטיח בראשה אבן שפה במשקל של כ-30 ק"ג, רוצץ את גולגולתה וגרם למותה. לאחר הרצח, עזב הנאשם את החניון ושב לביתו באמצעות הג'יפ".

 

רושרוש כפר בכתב האישום. סנגוריו, עורכי הדין שמואל ברזני ותמי אולמן, הצליחו בתום משא ומתן ממושך עם נציגי הפרקליטות בצפון לשנות את סעיף האישום להריגה.

 

לפי כתב האישום, נגר ורושרוש הכירו כשנתיים לפני הרצח, והתקיים ביניהם קשר רומנטי. "במהלך תקופה זו הנאשם הפך אותה לשפחה מוכה והתעלל בה, אך היא לא סיפרה על כך לאיש. כל מי שניסה לעזור לה כדי לשמור עליה, לאחר שהרגיש במשהו - לא הצליח", אמרו במחוז צפון של המשטרה, שם חקרו את האירוע. "למרות הכל היא המשיכה להיפגש עם הנאשם. חברותיה הבחינו בחבלות על גופה אבל המנוחה טענה כי נפלה במדרגות והסתירה מה שעבר עליה".

 

בכתב האישום צוין כי "במהלך מערכת היחסים נהג הנאשם להכות את המנוחה, להכאיב לה, להשפילה ולבזותה". צוין בו מקרה מספטמבר 2016, שבו "הכה הנאשם את המנוחה באגרוף בעינה. כתוצאה מכך היא נאלצה להיעדר מחתונת בת דודתה".

  

אירוע קשה נוסף התרחש לפני באוקטובר 2016. בשעות הלילה נגר ורושרוש יצאו לבילוי בפאב בקיבוץ בגינוסר. כשעזבו, החל להכות אותה באגרופים. היא ניסתה לברוח אך הוא השיג אותה, הפיל אותה ארצה והמשיך להכות. עוד נכתב כי רושרוש איים על נגר "לבל תספר לאיש אודות המכות – אחרת יפרסם ברבים תמונות אינטימיות שלה, אותן החזיק ברשותו".

 

לפי המשטרה, אמה ראתה אותה אחרי אותו אירוע ונבהלה, ומיד קראה לכל המשפחה. הם הגישו תלונה והתקיפה נחקרה בתחנת טבריה ביחידת האלימות במשפחה. שם עצרו את הנאשם והאריכו את מעצרו בחמשה ימים. נגר הופנתה לטיפול רפואי ואז ברחה מאמה ומאחותה. "היא התבקשה למסור עדות אך לא הגיעה ולא שיתפה פעולה. מחוסר ראיות התיק נסגר והנאשם הורחק ממנה במשך שבועיים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים